Skala depresji Becka

Zanim zaczniesz wypełniac ankietę, pamiętaj, że nie ma dobrych i złych odpowiedzi, ponieważ chodzi o poznanie Twoich osobistych odczuć. Nie musisz zaznaczać wszystkich pół - zaznaczaj tylko te, które są zgodne z Twoimi odczuciami. Zawsze wybieraj taką opcję odpowiedzi, która wydaje się choćby trochę bardziej zgodna z Twoją opinią od pozostałych.

Wypełnienie tego testu nie zastępuje wizyty u terapeuty czy lekarza psychiatry. Bezwzględnie należy skorzystać z konsultacji lekarza lub terapeuty, gdy otrzymany wynik wskazuje na możliwość chorowania na depresję. Istotne jest to także w sytuacji, gdy mała liczba punktów nie jest adekwatna do odczuwanych przez Ciebie objawów.

A.

B.

C.

D.

E.

F.

G.

H.

I.

J.

K.

L.

M.

N.

O.

P.

Q.

R.

S.

T.

U.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.