Dieta doktora Franka

Dieta dr. Franka oparta jest na badaniach przeprowadzonych przez mój  zespół badawczy i na ponad ćwierćwieczu mojego doświadczenia w leczeniu  pacjentów  obciążonych otyłością. Co wyróżnia tę dietę? Co sprawia, że  jest  skuteczna? Otóż dieta ta daje uczucie sytości. Oznacza to, że  łatwiej ją przez to stosować, gdyż rzadziej odczuwasz głód. A to co  czyni te dietę smaczną – to wiele łakoci, które wolno Ci jeść!

Fakt, że  wielu ludzi rezygnuje z jakiejś diety jest spowodowany tym, że uczucie  głodu nasila się z powodu zbyt małej ilości sycących składników  odżywczych. Niechaj ta książka stanie się Twą kulinarną inspiracją!  Zawiera mnóstwo przepisów na przepyszne i smakowite dania oraz liczne  porady, które  pomogą Ci skutecznie i trwale pozbyć się zbędnych  kilogramów.

Pamiętaj: odchudzanie powinno być przyjemnością, wówczas  osiągniesz sukces!

Formularz zamówienia

  • Tak, zamawiam Dieta doktora Franka w cenie 29.50

Autor: Frankvan Berkum
Data wydania: 21.11.2013
Liczba stron: 168
Wydawca: Artvitae
ISSN: 978-83-88108-35-8
Format: EPUB (znak wodny) MOBI (znak wodny)

Jesteś tu pierwszy raz?
Aby zamówić, załóż konto

Posiadając zarejestrowane konto będziesz w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje Ci Psychorada. Otrzymasz dostęp do bezpłatnych narzędzi autodiagnostycznych, bezpłatnych porad, artykułów, poradników, specjalnych akcji promocyjnych oraz systemu konsultacyjnego.

Załóż konto

Aby zamówić, zaloguj się

Jeśli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji Przypomnij hasło

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków