Jak zostać przywódcą stada. Sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i własne życie

Jak zostać przywódcą stada to już druga książka słynnego psiego behawiorysty – Cesara Millana − gwiazdy programu National Geographic Channel Zaklinacz psów.

Cesar Millan pomagał w rozwiązywaniu problemów z psami zarówno hollywoodzkim gwiazdom, jak i wielu anonimowym osobom, które często zwracały się do niego, kiedy już żaden psi trener nie był w stanie zapanować nad niepokornymi zwierzętami.

Niezależnie od tego kto jest właścicielem psa, maksyma Cesara brzmi zawsze tak samo: „Rehabilituję psy, ale szkolę ludzi”. Dzięki jego pomocy właściciele niesfornych psów uczą się, jak spojrzeć na świat oczami swoich czworonogów, a same psy zyskują spokojnych i opanowanych właścicieli.

W najnowszym poradniku Cesar radzi co zrobić, aby przenieść relację z psem na wyższy poziom oraz jak rozwijać w sobie umiejętności niezbędne do tego, by stać się spokojnie asertywnym właścicielem.

Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad i technik dotyczących:

  • używania energii spokojnie asertywnej w kontaktach z psem i otaczającymi ludźmi;
  • utrzymania dyscypliny psa, jego karania i nagradzania;
  • narzędzi służących do wpływania na zachowanie psa, począwszy od smyczy i szelek, a kończąc na klikerach i e-obrożach;
  • zaspokajania potrzeb psa, w zależności od jego rasy;
  • radzenia sobie w różnych sytuacjach, takich jak: pierwsze spotkanie z psem, wychodzenie na spacer, czy wizyta u weterynarza;
  • postępowania w przypadkach najczęstszych problemów z zachowaniem psów.

Wszystkie dotychczas wydane w USA książki Cesara Millana trafiły na listę bestsellerów New York Timesa. W Polsce jego pierwsza książka pt. Zaklinacz psów spotkała się z rewelacyjnym przyjęciem ze strony fanów Cesara Millana.

Formularz zamówienia

  • Tak, zamawiam Jak zostać przywódcą stada. Sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i własne życie w cenie 27.90

Autor: Cesar Millan, Melissa Jo Peltier
Data wydania: 26.02.2013
Liczba stron: 304
Wydawca: Illuminatio
ISSN: 978-83-62476-68-8
Format: EPUB (znak wodny) MOBI (znak wodny)

Jesteś tu pierwszy raz?
Aby zamówić, załóż konto

Posiadając zarejestrowane konto będziesz w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje Ci Psychorada. Otrzymasz dostęp do bezpłatnych narzędzi autodiagnostycznych, bezpłatnych porad, artykułów, poradników, specjalnych akcji promocyjnych oraz systemu konsultacyjnego.

Załóż konto

Aby zamówić, zaloguj się

Jeśli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji Przypomnij hasło

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków