Montignac nad Wisłą

Metoda Montignac nie jest dietą to swoista filozofia, której celem jest obok aspektów zdrowotnych minimum zakazów a maksimum rozkoszy  kulinarnych. Jej dewizą jest jedzenie do syta i nie opuszczanie  posiłków. Nawet wypicie lampki wina jest dozwolone. Ale... są produkty,  których należy unikać. Szczęśliwie jest ich niewiele, więc łatwo je zapamiętać.

Książka ta została napisana specjalnie dla polskiego Czytelnika i uwzględnia polskie zwyczaje kulinarne i ulubione smaki. Zawiera przepisy na potrawy przystosowane do zasad Metody. Znajduje się w niej około 150 przepisów na pyszne, łatwe do przygotowania dania również z innych kuchni świata doskonałe na śniadanie, obiad i kolacje, a nawet na wystawne przyjęcie.

Ria Tummers jako pierwsza dostosowała w 1995 roku Metodę MONTIGNAC do  holenderskiego sposobu odżywiania się. A teraz ma nadzieję, że dzięki  tej książce Czytelnicy odkryją, że nawet niewielkie zmiany w  dotychczasowym jadłospisie wpływają na sukces. Będzie można jeść do syta i nie przybierać na wadze. A to osiągnie się, przestrzegając zasad  Metody.

Formularz zamówienia

  • Tak, zamawiam Montignac nad Wisłą w cenie 19.80

Autor: Ria Tummers
Data wydania: 21.11.2013
Liczba stron: 318
Wydawca: Artvitae
ISSN: 978-83-88108-23-5
Format: EPUB (znak wodny) MOBI (znak wodny)

Jesteś tu pierwszy raz?
Aby zamówić, załóż konto

Posiadając zarejestrowane konto będziesz w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje Ci Psychorada. Otrzymasz dostęp do bezpłatnych narzędzi autodiagnostycznych, bezpłatnych porad, artykułów, poradników, specjalnych akcji promocyjnych oraz systemu konsultacyjnego.

Załóż konto

Aby zamówić, zaloguj się

Jeśli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji Przypomnij hasło

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków