Jak pokochać swoją pracę i wreszcie zacząć żyć właściwie

środa, 21 listopada 2012

leniwy bogacz

Dzisiaj  specjalnie dla Ciebie prawdziwa gratka - już drugie darmowe video od najlepiej wykształconego trenera rozwoju osobistego w Polsce!

Jeśli nie wierzysz, przeczytaj jego notkę biograficzną na dole tego artykułu.

 

Jestem psychologiem, trenerem rozwoju osobistego i NLP. Dzięki uprzejmości Anety, mogę dzisiaj gościnnie na łamach Psychorady, przekazać Ci kilka ważnych kwestii związanych z pracą, a szczególnie
z czerpaniem satysfakcji z pracy
.

Wejdź na tę stronę

aby obejrzeć darmowe video o tym, jak żyć takim życiem, byś wstając rano cieszył się, że przed Tobą kolejny cudowny dzień, a następnie - po zalogowaniu się na swoje konto bankowe - ucieszył się jeszcze bardziej.

Video, do którego obejrzenia Cię zapraszam,  związane jest z promowaniem idei Leniwego Bogactwa.

  • Leniwe oznacza, że pracujemy z pasją, więc w taki sposób, by nie czuć, że się pracuje. (A nie, że pieniądze przychodzą za nic :)
  • Bogactwo oznacza, że zarabia się, tyle, ile chce się zarabiać (A nie koniecznie milion na minutę :)

Przez video które będę publikować na tej stronie,  chcę pokazać Tobie oraz wszystkim tym ludziom, którym wyślesz ten e-mail, że warto brać życie w swoje ręce i mieć super-konkretną pracę, by - tak jak ja - w ogóle nie czuli, że pracują.

Tak jak mówi Aneta - "Ci którzy mówią, że pieniądze szczęścia nie dają, albo kłamią albo nigdy nie mieli wystarczająco dużo pieniędzy, by poczuć się dobrze".

 

O czym są nagrania video?

  • Pierwszy film jest o tym, jak możesz zarabiać dużo nie czując, że pracujesz
  • Drugi opowiada, dlaczego większość ludzi nie zarabia większych pieniędzy - i nigdy nie będzie.
  • Trzeci... dopiero będzie wiadomo o czym będzie ;)

 


O Maćku

Maciej nieprzypadkowo obrał przed laty psychologię jako kierunek swoich studiów. Czuł, że chce pomagać ludziom tworzyć nową jakość w ich życiu.

U podstaw tego planu leżało głębokie przekonanie, że każdy ma wystarczającą ilość zasobów i możliwości , aby zmienić absolutnie wszystko w swoim życiu - aby stworzyć idealny, pełen miłości związek, aby mieć dokładnie taką pracę, jaką chce mieć i aby spędzać czas w sposób, na jaki ma ochotę.


Maciej jest jednym z najlepiej wykształconych trenerów w Polsce - osobiście uczył się m.in. od takich trenerów jak Frank Farelly, Michael Perez, Andrew T.Austin, Eric Robbie, Tung M., Miso G., Darren Hardy, Brian Tracy, Fred Donaldson czy Donald Trump .

Maciej jest jednym z kilkudziesięciu certyfikowanych w Europie Praktyków Integral Eye Movement Therapy oraz jest jedną z kilkudziesięciu osób na Świecie posiadających tytuł Zaawansowanego Mastera NLP , na którym własnoręczne podpisy złożyli Richard Bandler i John La Valle .Poza tym Maciek jest poliglotą, trenerem, praktykiem z poświadczonym przez Agencje Badań IQ w Warszawie współczynnikiem inteligencji IQ na poziomie 148 . Nie uważa jednak, by to wszystko miało jakikolwiek związek z talentem czy uzdolnieniami - wychodzi bowiem z założenia, że wszystkiego można się nauczyć, i zamiast geniuszu jest raczej tytanem pracy i rozwoju. Co go zresztą cieszy, bo - jak mówi - "Dzięki temu, że zawsze byłem dokładnie tak samo uzdolniony, jak każdy inny, mogę teraz nauczać tego, co sam umiem".


Poza tym założył międzynarodowy instytut neurolingwistycznego programowania - NLP International - w którym działał, aż do momentu, gdy zaczął tworzyć własny system rozwojowy, zwany roboczo Simplicity Development System.


Uczył się osobiście między wieloma innymi od takich osób jak:


Donald Trump - Multimiliarder, osobowość telewizyjna, właściciel wielu nieruchomości na całym świecie, USA
Darren Hardy - Największy mówca motywacyjny USA, wydawca Success Magazine, USA
Frank Farelly - Twórca terapii prowokatywnej, USA
Brian McMillan - Międzynarodowy ekspert sprzedaży, USA
Eric Robbie - Twórca Sensory Acuity, współtwórca NLP, Wielka Brytania
Andrew T.Austin - Twórca Integral Eye Movement Therapy, Wielka Brytania
Liliana Gomaris - Trenerka Biznesu, Argentyna
Gerhard Walper - specjalista w dziedzinie ustawień Hellingerowskich, zajmujący się sukcesem
Tung M. - Trener relacji, założyciel Social Relations Institute, Kanada
Fred Donaldson - Twórca metody Original Play, USA
Miso G. - Trener relacji i związków, Kanada
Levis Marcelino Cassino - Coach Biznesu, Argentyna
Dominique Cano-Flores - Trener biznesowy, Francja
Brian Sax - Właściciel wielomilionowych przedsiębiorstw, USA
Michael Perez - Trener Hipnozy Leczniczej, Wielka Brytania
Brian Tracy - Trener biznesu, międzynarodowy mówca motywacyjny, USA
Anders Karlsson - Mówca motywacyjny, ambsador projektu Vemma, Szwecja
Eduardo Sánchez - Trener The Secret, doradca i konsultant światowej czołówki sportowców i ludzi biznesu, Hiszpania


Jak pokochać swoją pracęUfff chyba tyle rekpomendacji Ci wystarczy %FIRSTNAME%, by zaufać mi na tyle, by wejść na tę stronę, dostać darmowe video
i sprawdzić, jak pokochać swoją pracę i mieć idealne życie
.


Pozdrawiam Cię serdecznie,
Maciej Wieczorek

 

PS Wyślij link do tej strony swoim znajomym i przyjaciołom, niech jak najwięcej osób ma szansę, żyć w najlepszy dla siebie sposób!  

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.