Nowe ceny - mniejsze i większe

niedziela, 1 lipca 2018

cennik usług psychologicznych Pisanie o cenach nie należy do moich ulubionych tematów, ale jako właściciel firmy chcę, aby ta informacja wyszła ode mnie, a nie zaskoczyła cię podczas zamawiania.

Z dniem dzisiejszym część cen usług obniżamy, część trochę podwyższamy i wprowadzamy nowe, reszta pozostanie bez zmian. Rewolucja cennikowa ściśle związana jest ze zmianą jakościową, bo dotyczy stalego podwyższania umiejętności naszych specjalistów.


Ceny

Jednak to co dla Ciebie najistotniejsze, to fakt, że jeśli do dnia 30 czerwca 2018 r. udało Ci się zarejestrować konto w serwisie Psychorada.pl, to Ciebie na razie podwyżki NIE DOTYCZĄ  :)  Wszystkie wyższe ceny, zostaną dla Ciebie na tym samym poziomie co obecnie przez najbliższe 3 miesiące tj. aż do 30 września 2018. Dopiero później będą wyższe.

Dlatego  kod rabatowy, który wysłaliśmy do Ciebie emailem, koniecznie zachowaj. Będzie ci każdorazowo potrzebny podczas zamawiania.


Jakość

Jak wiesz przywiązanie do standardów i etyki w pracy psychologicznej jest nam bliska i nadal będzie nam przyświecać podczas wszystkich spotkań terapeutycznych. Dodatkowo wszyscy specjaliści Psychorady cały czas podwyższają swoje umiejętności. Niektórzy doktoryzują się (w trakcie studiów Anna Jabłońska, Bartek Pałgan), inni biorą udział w pracach naukowych (Iwona Dziugieł), zdobywają polskie (Barbara Lech, Anna Pasławska-TurczynAlicja Krawczyk) i międzynarodowe certyfikaty podwyższające ich umiejętności (Monika Stachura-Wdowczak, Magdalena Kowalska, Bartek Pałgan), a w międzyczasie dodatkowo kończą rozmaite kursy doszkalające. To prawdziwi profesjonaliści.

Dzięki temu Twoje konsultacje mogą być na najwyższym poziomie.

Mam nadzieję, że to dla Ciebie ważne.
Bo dla mnie tak :)

 


Poniżej znajdziesz wszystkie zmiany, które od dzisiaj wchodzą w życie.

Obniżamy ceny

  • Zaświadczenia o obdywaniu terapii 0 zł (mniej o 50 zł)
  • Konsultacja E-mail 75 zł (mniej o 54 zł)
  • Szkolenia 19-49 zł (mniej o 10-80 zł)


Bez zmian


Podwyższamy

 
Zapraszam Cię do korzytania z serwisu.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie
Aneta Styńska
Właścicielka serwisu Psychorada.pl

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.