Wspomaganie dotrzymywania postanowień

Tak jak różni są ludzie, tak różne są ich postanowienia noworoczne. Ale jedno jest pewne - jak pokazują badania OBOP ponad 40% proc. ludzi w Polsce próbuje co roku zmienić swoje życie za pomocą noworocznych postanowień.  Ilu z nich to się udaje?  Niestety niewielu.

 

Dlaczego trudno jest wytrwać w swoich postanowieniach, pisze psycholog Paulina Stachura w swoim artykule, zaś Jakub Ujejski podczas szkolenia uczy metod, dzięki którym realizacja noworocznych postanowień będzie prosta.

 

Jeśli chcesz dotrzymać wszystkich swoich noworocznych postanowień, przyda Ci się wsparcie. Tak samo jak w sporcie absolutnie potrzebny jest trener, który wyznacza cele i podnosi poprzeczkę by sportowiec mógł dojść do mistrzostwa w swojej dziedzinie, tak psycholodzy są takimi trenerami dla życia osobistego.

Już dziś wybierz swojego psychologa-trenera i zacznij skutecznie zmieniać swoje życie na lepsze!

Aby Cię bardziej zmotywować do działania, za każde zrealizowane zamówienie, otrzymasz 10 złotych w postaci kuponu rabatowego, które możesz przeznaczyć na kolejne konsultacje, szkolenie czy poradnik. Z kuponu możesz skorzystać od razu po zakupie :)

 

Wejdź na tę stronę i sprawdź kto lub co przyda Ci się najbardziej podczas realizowania noworocznych postanowień. Powodzenia w realizacji wszystkiego czego tylko chcesz!

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków