OBE wibracje

W OBE Wibracjach poprowadzę Cię do tego transu, który towarzyszy bezpośredniemu „wyjściu” z ciała fizycznego, charakteryzowanemu właśnie przez specyficzne odczucia. W trakcie nagrania maksymalnie rozluźnisz swoje ciało. Dzięki temu, że wyeliminujesz większość bodźców płynących z ciała fizycznego otworzysz się na zupełnie nowe doznania, a co za tym idzie - otworzysz się na zupełnie nowe informacje.

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek myśleć o tym, jakie odczucia, jakie wrażenia docierałyby do Ciebie, gdyby nie było ciała fizycznego i zmysłów? Wiem, że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka. Wiem, co znaczy strach przed śmiercią, pierwsze doświadczenia poza ciałem, uczucie „wychodzenia” z ciała...

Dzięki temu nagraniu możesz bezpośrednio przenieść swoją Świadomość do ciała „niefizycznego”. Ograniczając wpływ bodźców z ciała możesz zmierzyć się ze swoim przyzwyczajeniem do postrzegania siebie jako ciała i innymi schematami, którymi kierujesz się w życiu. Jak szybko to się stanie zależy od "sztywności" Twoich przyzwyczajeń - będzie Ci zdecydowanie łatwiej, jeśli pierwsze doświadczenia OBE/LD masz już za sobą... A jeśli jeszcze to doświadczenie jest przed Tobą, to cały świat stoi przed Tobą otworem...

OBE (z ang. out of body experience) - doświadczenie poza ciałem, jest to świadome doświadczanie realnej rzeczywistości, nie będąc obecnym w ciele.

Co to znaczy „realnej rzeczywistości”? Wydawać by się mogło, że chodzi o tę otaczającą nas rzeczywistość, nasz fizyczny świat. Jednak biorąc pod uwagę specyfikę „narzędzia”, jakim się posługujemy podczas OBE, doświadczać możemy nie tylko „fizycznego” świata. Monroe opisuje trzy rodzaje światów - rzeczywistość naszego „Realu”, obszar drugi i obszar trzeci będący czymś na wzór „światów równoległych”... Więcej w instrukcji załączonej do nagrania.

Kroki do OBE Wibracji:

Przygotowanie: nie wymaga specjalnych przygotowań. Zadbaj o wygodne miejsce i czas, żeby nikt Ci nie przeszkadzał. Możesz również sprawdzić efekty ćwiczenia w różnych warunkach, np. o różnych porach dnia, z ciałem o różnym poziomie energii (ciało wypoczęte / zmęczone) itp.

Kroki:

  • Znajdź miejsce i czas, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać.
  • Przyjmij wygodną, leżącą pozycję.
  • Zacznij słuchać OBE Wibracji.

Formularz zamówienia

  • Tak, zamawiam OBE wibracje w cenie 22.70

Autor: Paweł R. Stań
Data wydania: 01.01.2011
Liczba stron: 12
Wydawca: Rara Avis Centrum Wspierania Kreatywności
ISSN: 978-83-61427-33-9
Format: MP3

Jesteś tu pierwszy raz?
Aby zamówić, załóż konto

Posiadając zarejestrowane konto będziesz w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje Ci Psychorada. Otrzymasz dostęp do bezpłatnych narzędzi autodiagnostycznych, bezpłatnych porad, artykułów, poradników, specjalnych akcji promocyjnych oraz systemu konsultacyjnego.

Załóż konto

Aby zamówić, zaloguj się

Jeśli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji Przypomnij hasło

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków