Opinie klientów

Dziękuję niesamowitą energię i siłę której doświadczyłem po przeczytaniu e-maila. Właśnie jestem na rozdrożu zmian i na początku nowej drogi ku sobie i swojemu wewnętrznemu szczęściu, którego nie zaznałem do tej pory ;)

K.W.

Pan Robert profesjonalnie podchodzi do tematu, nie ocenia i nie narzuca. Nakierowuje, pyta i podsumowuje, przez co uczy jak radzić sobie samemu z problemami, poza gabinetem. Jestem po trzeciej wizycie. Stosując techniki i ćwiczenia zalecone przez pana Roberta już odczuwam poprawę, a wiem, że będzie jeszcze lepiej. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty.

Ela

Dziękuje za coś kto kiedyś mi prawie w takich samych słowach powiedział choć nie rozwiąze to wszystkich moich problemów, z którymi i tak sobie poradzę. Dziękuję.

Klient

Chciałam serdecznie podziekowac za moje pierwsze 3 sesje. Bardzo sie cieszę że znalazlam Psychorade dzięki poradzie moich znajomych i z przyjemnoscią polecę Państwa usługi osobom potrzebującym pomocy. Korzystalam z uslug innych psychologów jednakże żaden z nich nie miał tak fachowego i profesjonalnego podejścia jak Pani Ania Jabłońska. Czuje się że jestem w fachowych rękach w tak ciężkim dla mnie życiowym momencie, i wierze że dalsza terapia pozwoli mi odzyskać siły oraz wiarę w lepszą jakość życia ....samej ze osoba czy też z partnerem. Cieszy mnie równiez dogodność i elastyczność godzinowa w ustalaniu konsultacji z uwagi na moją wymagajacą i absorbujacą pracę. Dziekuję zatem serdecznie za pomoc.

Klientka

Kompetentny profesjonalista pełną gębą, bardzo zaangażowany w każdego pacjenta. Polecam każdemy, kto się waha :)

Mateusz

Jeśli ktoś ma obiekcje czy warto iść do specjalisty z tej dziedziny to na pewno polecam Pana Roberta. (...)

Klient

Kurs "Jak w 31 dni stać się Superbohaterem" pozwolił mi usystematyzować wiedzę na temat mojej osoby, którą już posiadałam, pozwolił uwypuklić moje talenty i umocnił mnie w poczuciu swojej wartości. Ku mojemu zaskoczeniu nie mam już tak wiele do poprawy w swoim życiu. Zawsze jednak spojrzenie okiem fachowca na naszą sytuację jest pomocne i może coś nowego wnieść w nasze życie. Dlatego poszukującym, osobom pragnącym się upewnić co do swojej wartości polecam kurs "Jak w 31 dni stać się Superbohaterem". Jest on interesujący zwłaszcza dlatego, że wymaga naszego zaangażowania, myślenia i pracy nad sobą.

Anita

Pani Maja jest osobą o bardzo rozległej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej, która potrafi pomóc szybko i profesjonalnie. Wzbudza zaufanie, ma na uwadze komfort pacjenta, a jej porady są przemyślane i skuteczne. Zdecydowanie polecam.

Asia

Polecam Pana Roberta. Mi z mężem podobało się u niego to, że nie jest tylko wiecznym słuchaczem, co często zdarza się wśród psychologów, ale potrafi wyczuć moment, kiedy powinien coś dodać od siebie i to robi. Jest aktywny podczas spotkania, ale robi to z ogromnym wyczuciem i delikatnością. Oboje z mężem cenilismy jego wskazówki. Jest konkretny i potrafi dokładnie określić dokąd będą zmierzać jego wizyty. Jestem pełna podziwu nad jego pełnym profesjonalizmem. Jeśli komuś zależy na kimś, kto go wysłucha i wesprze delikatną i mądrą radą to powinien wybrać Pana Roberta a nie kogoś innego.

Kasia

Pani psycholog-seksuolog bardzo otwarta, z nowoczesnym podejściem i na bieżąco z wiedzą. Nic Pani Mai nie szokuje. Terapia bez tabu i do rzeczy. Na początku podchodziłem z rezerwą z racji młodej aparycji ale to było niepotrzebne uprzedzenie. POZDRAWIAM

Kamil

Odbyłam kilka spotkań - psycholog Pan Robert Turek. Dzięki tym spotkaniom nie tylko czuję się lepiej ale przede wszystkim jestem bliższa temu, w którym kierunku powinnam dalej w życiu iść. Uważam się za osobę wymagającą, i od psychologa również oczekuję zarówno profesjonalizmu jak i dobrego słowa. Na spotkaniach z Panem Robertem to otrzymałam, jak również bieżące wskazówki. To, co przekonało mnie do otwartych rozmów z Panem Robertem to to, że jest on profesjonalistą, prowadzi aktywną rozmowę, pyta, drąży, szuka, podsumowuje i co ważne - określa cel. Bardzo dziękuję.

Barbara

Pełen profesjonalizm. Fachowe podejście. Po kilku miesiącach stanąłem na nogi. Z poziomu "nie chce mi się żyć" do poziomu "mogę wszystko". Serdecznie polecam Panią Maję Chaudhuri.

Andrzej

Nie spodziewałem się, że kilka wizyt może rozwiązać mój problem, z którym nie radzili sobie inni specjaliści. Pani Maja wykazała się świeżym spojrzeniem, profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Z całego serca polecam !

Michał

Polecam Pana Roberta, to specjalista z ogromnym doświadczeniem i niesamowitą wiedzą. Wskazuje drogę, a co najważniejsze jest z pacjentem podczas pokonywania bardzo trudnych chwil i momentów, asystuje, wspomaga, dodaje sił, by pokonać pojawiające się trudności. Terapia bez głasków, mobilizująca do pracy nad sobą, dokonywania zmian w życiu. Nie jestem w stanie wyrazić słowami wdzięczności za natchnienie siłą do dalszego "wolniejszego" życia. Z całego serca Panie Robercie DZIĘKUJĘ.

małgosia

Bardzo dobry kontakt i świetne zrozumienie tematu. Dziękuję za skuteczną pomoc i poradę. Polecam Panią Maję!

Paweł

Fantastyczna osoba! Nie spodziewałem się, że Pani Maja tak szybko znajdzie rozwiązanie moich problemów. Potrafi słuchać i nie ocenia. Szczerze Polecam

Tomek

Oceniam Pana Roberta bardzo dobrze. Polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej porady w miłej atmosferze.

Natalia

Zdecydowanie polecam Panią Maję! Podczas serii spotkań już na pierwszej wizycie potrafiła nakreślić mój problem, z którym borykam się od dłuższego czasu oraz zaproponować rozwiązanie, które okazało się strzałem w 10!

Kinga

Długo szukałam odpowiedniego psychologa, dopiero Pan Robert zdobył moje zaufanie. Już na pierwszej wizycie pewnie i konkretnie podszedł do przedstawionych przeze mnie problemów, dzięki czemu odczułam ogromną ulgę. W trakcie sesji panuje miła i swobodna atmosfera, a poczucie zrozumienia i wsparcia ze strony Pana Roberta dodatkowo sprzyja podejmowaniu rozmowy. Naprawdę polecam tego specjalistę, jest godny zaufania.

LadyBird

Porady Pani Mai są w moim odczuciu wyważone i skuteczne, a kontakt naprawdę przyjemny i profesjonalny. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia!

Herbert

Rozległa wiedza i bardzo dużo taktu. Jednym zdaniem - pełen profesjonalizm. Wizyta odbyła się o czasie. Serdecznie polecam Panią Maję.

Jacek

"Profesjonalna, rzetelna, wyczerpujaca odpowiedz specjalisty na zadane pytanie. Bardzo zyczliwe i personalne podejscie. Polecam i zachecam osoby niezdecydowane do skorzystania z serwisu Psychorada."

ma...la

Pani Paulina to cudowny psycholog, szczera, uśmiechnięta pełna optymizmu. Spotkania z nią to sama przyjemność. Życzę każdemu takiego specjalisty.

gostek

Pani Doktor pomogła nam wyprowadzić naszego 4-letniego syna, z przewlekłymi zaparciami, z pieluch. Jest osobą bardzo pogodną, miłą i służącą pomocą. Kontakt z Panią Maćkowską oceniam bardzo pozytywnie.

MS

Pani Aneto, I tak zrobię! Lepiej spróbować i nie żałować że się nie spróbowało! Dziękuję za artykuł z szerokim opisaniem zagadnienia.

kAsia

Byłam zadowolona z usługi, ponieważ ktoś pokazał mi moje problemy z innej perspektywy i dal mi narzędzia do wyjścia z nich.

matis

Przed pierwszą konsultacją oczekiwałem co najmniej ogólnego odniesienia się do przedstawionych przeze mnie problemów i niezbyt długiego oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałem bardzo szybko odpowiedź, co było dla mnie zaskoczeniem. Ogromnym plusem była obszerność odpowiedzi, odniesienie do wszystkich pytań i wątpliwości oraz możliwość porozmawiania. Pani Monika Stachura okazała się bardzo przyjazną osobą, znającą się na rzeczy :) Pozdrawiam

tomx

Mogę napisać, że moje oczekiwania absolutnie mnie nie zawiodły. Dostałem to czego oczekiwałem. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Raz jeszcze dziękuję za pomoc w mojej sprawie.

Radek

Witam, Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na pytania, ale postaram się skomentować moje doświadczenie z Państwa serwisem. Nie wiedziałam czego spodziewać się po konsultacjach z psychologiem, gdyż nigdy wcześniej nie korzystałam z takich usług- online czy w formie tradycyjnej. Z racji tego, że przebywam za granicą uznałam tą usługę za godną spróbowania, gdyż nie wyobrażałam sobie konsultacji w języku innym niż ojczystym, a trudno byłoby znaleźć specjalistę mówiącym w języku polskim w kraju w którym przebywam. Pozytywnie zaskoczyła mnie szybka odpowiedź i konkretne działania pani psycholog już podczas pierwszych spotkań, w sytuacji dla mnie trudnej i bez konkretnego planu na jej rozwiązanie. Doceniałam również elastyczność w godzinach spotkań oraz decyzyjność pani psycholog, co do tematów czy kierunków naszych rozmów. Całościowo oceniam usługę bardzo pozytywnie i życzę Państwu wiele klientów, równie zadowolonych co ja :)

mgiełka

Dziękuję za tą wiadomość. Jeżeli chodzi o wyniki ankiety to prawie wszystko się zgadza. Przyznam, ze trochę zaskoczyły mnie wyniki, dlatego, że spodziewałam się raczej krótkiej notatki, niż tak obszernej merytorycznej odpowiedzi. W tym profilu psychologicznym padło, że jestem introwertykiem, z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100%.

amadna

Hej, To ja. dziękuję Tobie za tę mądrość, która jest dla mnie niczym biała laska dla ociemniałego. dzięki! kocham Cię! ;p pozdrawiam miło

maria

...czytam wszystko, co Pani do mnie pisze!, ponieważ słowa te skłaniają mnie do refleksji... nad sobą, nad życiem... oraz pobudzają do działania, gdyż bije od nich jakiś optymizm.

Maria

Cieszę się, że odkryłam Pani stronę i powiem że bardzo mi pomaga. Z bólem przyznaję, że w chwili obecnej nie stać mnie na porady ale na pewno będę chciała z pomocy skorzystać.

Karo

Witam, wspaniały, cudowny e- mail!! Czekałem na tę wiadomość! :) Dziękuję! :)

Mateusz

Witam Pani Aneto, od kilku lat jestem stałą czytelniczką Pani portalu Psychorada.pl. Dziękuję za mądre i trafne artykuły, często utwierdzam się w swych przemyśleniach i opiniach. Wykonuje Pani dobrą i bardzo potrzebną pracę. Nie odczuwam potrzeby osobistej rozmowy czy porady, jednak polecam Pani portal mym znajomym i moim uczniom. Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę dalszej kreatywnej pracy.

Dorota

Bardzo dziękuję za odpowiedź, ten artykuł naprawdę wiele w życiu mi pomógł. Wiem już czym warto w życiu się kierować, i się szanować. Nie jestem już tak samo słaba jak wcześniej.. Potrafię wstać i z dumą wyrazić swoje zdanie, nie raniąc innych i czując się przy tym dobrze. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Żaneta

Dziękuję bardzo za ten opis, był wyjątkowo trafny i pięknie ujęty ;) W zasadzie wszystko się zgadza, zdałam sobie sprawę z wielu rzeczy, nad którymi muszę popracować... Dziękuję za maila jak i za całą stronę, którą odkryłam przypadkiem - piękna idea i bardzo zachęcający portal.

Martyna

Dziękuję za wspaniała książkę. To pasjonująca lektura, lepsza jak Mac Lean... Jestem już w połowie. Wykonałem kilka zalecanych czynności i przestraszyłem się swojej dotychczasowej niewiedzy i głupoty. Szkoda, że nie ukazała się ona 20 lat temu. Dziś byłbym o lata świetlne od miejsca, gdzie teraz jestem.

Ryszard

Dziękuję za pomoc przy zrozumienia siebie samego. Bardzo się cieszę i myślę że jestem nie jedynym że mogę korzystać z serwisu.

Mariusz

Uważam, że informację które zostały mi udzielone są korzystne i pomocne, choć żeby być pewnym potrzebuje czasu. Teraz zacząłem pracować, według rad które mi zasugerowano. Przekonam się, jak to wszystko będzie wyglądało w praktyce. Więc, teraz czeka mnie dużo ciężkiej pracy nad sobą. I mam zamiar ,za jakiś czas napisać znowu. By ocenić moje postępy i prosić o jakieś uwagi, rady lub utwierdzać, że idę w dobrym kierunku. Bo chce po prostu być zdrowy i cieszyć się życiem.

Sebastian

Bardzo dobra rozmowa z psychologiem, doskonale rozpoznaje moją sytuację. Porady są naturalne i zgodne z moim kierunkiem myślenia. Dziękuję

zoey

Bardzo dobry kontakt. Celne diagnozy. Porady które otrzymałem zmuszają do myślenia, ale nie są gotową odpowiedzią (to zarówno plus jak i minus). Porady które zostały mi udzielone zachęcają mnie do dalszej pracy nad sobą, pod opieką kogoś takiego jak Pani Iwona:)

Michal45

Uważam że mogłem źle sprecyzować problem, aczkolwiek było to dla mnie pomocne doświadczenie ;)

Karol

Odpowiedz specjalisty bardzo rozbudowana i w miarę konkretna. Uważam jednak że dla rozwiązania problemu nie wystarczy jeden list i odpowiedz, aczkolwiek rady bardzo przydatne

Ania

Wyczerpująca odpowiedź na moje zapytanie rozjaśniła mi wątpliwości w wielu sprawach. Na pewno pomogło mi to w głębszym zastanowieniu się nad swoim problemem i poszukaniem rozwiązania.

Marzena

Odpowiedź spełniła jak najbardziej moje oczekiwania, natomiast udało mi się na tą chwilę uporządkować wszystkie myśli i wiem, że ciąg dalszy należy do mnie. Na tą chwilę mam przeświadczenie, że sobie poradzę, a w razie konieczności odwiedzę Waszą stronę w wiadomych celach, pozdrawiam

100krotka

Skorzystałam do tej pory na razie z jednej tylko porady mailowej ale mogę powiedzieć, że po tej krótkiej na pewno korespondencji czuje się trochę lepiej, bo zobaczyłam swoją sytuację w innym świetle.

klientka

Dzień dobry. Po rozmowie z waszym psychologiem pani Iwona Dziugieł zrozumiałem, że niema sensu walczyć ze złem tylko budować dobro i pokazać światu, że bycie miłym i pomocnym w każdej sytuacji się w końcu obróci dobrem tez do nas. Bardzo sie cieszę z rad udzielonych na skype sesji. W ciągu godziny mnie pani wyprostowała, że tak powiem, że aż sam nie wierzyłem że się jej uda tak szybko. W momencie decyzji kontaktu z Wami byłem naprawdę zdesperowany (nerwica, bezsenność, itp). Ale szacunek i wieeelkie podziękowania się należą:). Jeszcze raz bardzo dziękuję, warto było naprawdę. A może kiedyś do usłyszenia.

PETR

Jestem bardzo zadowolona, potrzebowałam wsparcia, zrozumienia, jakiegoś miłego słowa i obiektywnej opinii. Na pewno skorzystam jeszcze z porady u Pana Karola Krzyckiego, bo na prawdę rozmowa z Panem bardzo mi pomogła. :) Polecam wszystkim.

lolaa3

Dziękuje ! Z udzielonej porady jestem zadowolona, aczkolwiek nie jest to samo, co bezpośredni kontakt ze specjalistą . W niedługiej przyszłości jeszcze raz skorzystam z waszej usługi i będę polecać Was znajomym. Pozdrawiam.

haneczka11

Jestem zadowolony ze specjalistki. Odpowiadała ona terminowo i rzeczowo. Jedyne moje zastrzeżenia dotyczą strony technicznej serwisu. Po pierwsze, wystąpiły problemy z aktywacją pakietu i w konsekwencji został on aktywowany z dużym poślizgiem czasowym. Jednak obsługa przeprosiła kilkukrotnie za zaistniałą sytuacje i oferowała dodatkową bezpłatną konsultację co spowodowało, że w konsekwencji czuje się zadowolony. Proszę też zwrócić uwagę na fakt, że przy wklejaniu wypowiedzi z Worda albo Notatnika system zamienia cudzysłowy na znaki zapytania co utrudnia odczyt wiadomości. W skrócie - poprawcie działanie technicznie bo tracicie na tym ponieważ merytorycznie jesteście profesjonalni a technicznie niestety nie.

znmarcin

Konsultacje oceniam bardzo wysoko. Widać, że Pani psycholog bardzo dokładnie przeczytała co napisałam i odniosła sie do wszystkich moich problemów. Konsultacja pomogła mi spojrzeć na nie z innej perspektywy.

magda

Porada, którą otrzymałam pozwoliła mi na nowo przyjrzeć się wydarzeniu, które skomplikowało mi życie i podjąć działania. Na pewno będę korzystać z konsultacji Pani Doroty. Dziękuję i pozdrawiam.

Wioletta

Mój problem jest bardziej złożony, aczkolwiek żeby poradzić należałoby się wgłębić. Mail nie pozwolił mi na opisanie problemu. Mimo tego wskazówki, które otrzymałam na pewno są mi przydatne.

Sawa

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.