Opinie klientów

Pani Aneta jest świetnym specjalistą. Po każdym spotkaniu czuje się lepiej. Z całego serca polecam.

Małgorzata

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Anety Styńskiej wręcz zachwycona pracą z jej pomocą nad sobą. Byłam wcześniej u trzech psychologów żaden z nich nie potrafił w tak kompetentny sposób podjąć się tematu i przejąć odpowiedzialności za los pacjenta przede wszystkim w budowaniu np.jego samodzielności w przyszłości i osiągnięcia maksimum rozwoju osobistego i zawodowego możliwego dla danej osoby zależnego od indywidualnych predyspozycji i zdolności. Przede wszystkim wsparcie doping do działania i dodawanie skrzydeł a także zangażowanie i całkowita koncentracja na tym co mówi pacjent mądre, konkretne, kompetentne udzielanie odpowiedzi oraz prowadzenie całej rozmowy. Dziękuję

Aneta A.

Pani Aneta Styńska to najlepszy psycholog na jakiego trafiłam w całym swoim życiu! A było ich chyba z sześciu! Jeżeli ktoś nie może się zdecydować na wizytę, od razu mówię, że nie ma się czego obawiać! Naprawdę polecam!

Zosia Z.

Niezwykła osoba. Pani Aneta to osoba pełna empatii, zaangażowana, ciepła. A przy tym bardzo profesjonalna. Jestem pod wrażeniem!

Felicja

Niedawno zakończyłam terapię Dorosłych Dzieci Alkoholików z panią Hanną Świerczewską. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, terapia pozwoliła mi nabrać dystansu do wielu spraw i zrozumieć przyczyny moich zachowań. Pani Hanna bardzo profesjonalnie i ze zrozumieniem i zaangażowaniem przeprowadziła mnie przez trudne tematy. Teraz widzę jak bardzo było mi to potrzebne, czuję się jakbym zrzuciła z siebie ogromny ciężar. Pani Hanna jest bardzo mądrą, doświadczoną, ciepłą, dyskretną i profesjonalną psycholog. Polecam.

Ewa

Dziękuję niesamowitą energię i siłę której doświadczyłem po przeczytaniu e-maila. Właśnie jestem na rozdrożu zmian i na początku nowej drogi ku sobie i swojemu wewnętrznemu szczęściu, którego nie zaznałem do tej pory ;)

K.W.

Dziękuje za coś kto kiedyś mi prawie w takich samych słowach powiedział choć nie rozwiąze to wszystkich moich problemów, z którymi i tak sobie poradzę. Dziękuję.

Klient

Chciałam serdecznie podziekowac za moje pierwsze 3 sesje. Bardzo sie cieszę że znalazlam Psychorade dzięki poradzie moich znajomych i z przyjemnoscią polecę Państwa usługi osobom potrzebującym pomocy. Korzystalam z uslug innych psychologów jednakże żaden z nich nie miał tak fachowego i profesjonalnego podejścia jak Pani Ania Jabłońska. Czuje się że jestem w fachowych rękach w tak ciężkim dla mnie życiowym momencie, i wierze że dalsza terapia pozwoli mi odzyskać siły oraz wiarę w lepszą jakość życia ....samej ze osoba czy też z partnerem. Cieszy mnie równiez dogodność i elastyczność godzinowa w ustalaniu konsultacji z uwagi na moją wymagajacą i absorbujacą pracę. Dziekuję zatem serdecznie za pomoc.

Klientka

Kompetentny profesjonalista pełną gębą, bardzo zaangażowany w każdego pacjenta. Polecam każdemy, kto się waha :)

Mateusz

Kurs "Jak w 31 dni stać się Superbohaterem" pozwolił mi usystematyzować wiedzę na temat mojej osoby, którą już posiadałam, pozwolił uwypuklić moje talenty i umocnił mnie w poczuciu swojej wartości. Ku mojemu zaskoczeniu nie mam już tak wiele do poprawy w swoim życiu. Zawsze jednak spojrzenie okiem fachowca na naszą sytuację jest pomocne i może coś nowego wnieść w nasze życie. Dlatego poszukującym, osobom pragnącym się upewnić co do swojej wartości polecam kurs "Jak w 31 dni stać się Superbohaterem". Jest on interesujący zwłaszcza dlatego, że wymaga naszego zaangażowania, myślenia i pracy nad sobą.

Anita

Pełen profesjonalizm. Fachowe podejście. Po kilku miesiącach stanąłem na nogi. Z poziomu "nie chce mi się żyć" do poziomu "mogę wszystko". Serdecznie polecam Panią Maję Chaudhuri.

Andrzej

Długo szukałam odpowiedniego psychologa, dopiero Pan Robert zdobył moje zaufanie. Już na pierwszej wizycie pewnie i konkretnie podszedł do przedstawionych przeze mnie problemów, dzięki czemu odczułam ogromną ulgę. W trakcie sesji panuje miła i swobodna atmosfera, a poczucie zrozumienia i wsparcia ze strony Pana Roberta dodatkowo sprzyja podejmowaniu rozmowy. Naprawdę polecam tego specjalistę, jest godny zaufania.

LadyBird

"Profesjonalna, rzetelna, wyczerpujaca odpowiedz specjalisty na zadane pytanie. Bardzo zyczliwe i personalne podejscie. Polecam i zachecam osoby niezdecydowane do skorzystania z serwisu Psychorada."

ma...la

Pani Doktor pomogła nam wyprowadzić naszego 4-letniego syna, z przewlekłymi zaparciami, z pieluch. Jest osobą bardzo pogodną, miłą i służącą pomocą. Kontakt z Panią Maćkowską oceniam bardzo pozytywnie.

MS

Pani Aneto, I tak zrobię! Lepiej spróbować i nie żałować że się nie spróbowało! Dziękuję za artykuł z szerokim opisaniem zagadnienia.

kAsia

Byłam zadowolona z usługi, ponieważ ktoś pokazał mi moje problemy z innej perspektywy i dal mi narzędzia do wyjścia z nich.

matis

Przed pierwszą konsultacją oczekiwałem co najmniej ogólnego odniesienia się do przedstawionych przeze mnie problemów i niezbyt długiego oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałem bardzo szybko odpowiedź, co było dla mnie zaskoczeniem. Ogromnym plusem była obszerność odpowiedzi, odniesienie do wszystkich pytań i wątpliwości oraz możliwość porozmawiania. Pani Monika Stachura okazała się bardzo przyjazną osobą, znającą się na rzeczy :) Pozdrawiam

tomx

Mogę napisać, że moje oczekiwania absolutnie mnie nie zawiodły. Dostałem to czego oczekiwałem. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Raz jeszcze dziękuję za pomoc w mojej sprawie.

Radek

Witam, Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na pytania, ale postaram się skomentować moje doświadczenie z Państwa serwisem. Nie wiedziałam czego spodziewać się po konsultacjach z psychologiem, gdyż nigdy wcześniej nie korzystałam z takich usług- online czy w formie tradycyjnej. Z racji tego, że przebywam za granicą uznałam tą usługę za godną spróbowania, gdyż nie wyobrażałam sobie konsultacji w języku innym niż ojczystym, a trudno byłoby znaleźć specjalistę mówiącym w języku polskim w kraju w którym przebywam. Pozytywnie zaskoczyła mnie szybka odpowiedź i konkretne działania pani psycholog już podczas pierwszych spotkań, w sytuacji dla mnie trudnej i bez konkretnego planu na jej rozwiązanie. Doceniałam również elastyczność w godzinach spotkań oraz decyzyjność pani psycholog, co do tematów czy kierunków naszych rozmów. Całościowo oceniam usługę bardzo pozytywnie i życzę Państwu wiele klientów, równie zadowolonych co ja :)

mgiełka

Dziękuję za tą wiadomość. Jeżeli chodzi o wyniki ankiety to prawie wszystko się zgadza. Przyznam, ze trochę zaskoczyły mnie wyniki, dlatego, że spodziewałam się raczej krótkiej notatki, niż tak obszernej merytorycznej odpowiedzi. W tym profilu psychologicznym padło, że jestem introwertykiem, z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100%.

amadna

Hej, To ja. dziękuję Tobie za tę mądrość, która jest dla mnie niczym biała laska dla ociemniałego. dzięki! kocham Cię! ;p pozdrawiam miło

maria

...czytam wszystko, co Pani do mnie pisze!, ponieważ słowa te skłaniają mnie do refleksji... nad sobą, nad życiem... oraz pobudzają do działania, gdyż bije od nich jakiś optymizm.

Maria

Cieszę się, że odkryłam Pani stronę i powiem że bardzo mi pomaga. Z bólem przyznaję, że w chwili obecnej nie stać mnie na porady ale na pewno będę chciała z pomocy skorzystać.

Karo

Witam, wspaniały, cudowny e- mail!! Czekałem na tę wiadomość! :) Dziękuję! :)

Mateusz

Witam Pani Aneto, od kilku lat jestem stałą czytelniczką Pani portalu Psychorada.pl. Dziękuję za mądre i trafne artykuły, często utwierdzam się w swych przemyśleniach i opiniach. Wykonuje Pani dobrą i bardzo potrzebną pracę. Nie odczuwam potrzeby osobistej rozmowy czy porady, jednak polecam Pani portal mym znajomym i moim uczniom. Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę dalszej kreatywnej pracy.

Dorota

Bardzo dziękuję za odpowiedź, ten artykuł naprawdę wiele w życiu mi pomógł. Wiem już czym warto w życiu się kierować, i się szanować. Nie jestem już tak samo słaba jak wcześniej.. Potrafię wstać i z dumą wyrazić swoje zdanie, nie raniąc innych i czując się przy tym dobrze. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Żaneta

Dziękuję bardzo za ten opis, był wyjątkowo trafny i pięknie ujęty ;) W zasadzie wszystko się zgadza, zdałam sobie sprawę z wielu rzeczy, nad którymi muszę popracować... Dziękuję za maila jak i za całą stronę, którą odkryłam przypadkiem - piękna idea i bardzo zachęcający portal.

Martyna

Dziękuję za wspaniała książkę. To pasjonująca lektura, lepsza jak Mac Lean... Jestem już w połowie. Wykonałem kilka zalecanych czynności i przestraszyłem się swojej dotychczasowej niewiedzy i głupoty. Szkoda, że nie ukazała się ona 20 lat temu. Dziś byłbym o lata świetlne od miejsca, gdzie teraz jestem.

Ryszard

Dziękuję za pomoc przy zrozumienia siebie samego. Bardzo się cieszę i myślę że jestem nie jedynym że mogę korzystać z serwisu.

Mariusz

Uważam, że informację które zostały mi udzielone są korzystne i pomocne, choć żeby być pewnym potrzebuje czasu. Teraz zacząłem pracować, według rad które mi zasugerowano. Przekonam się, jak to wszystko będzie wyglądało w praktyce. Więc, teraz czeka mnie dużo ciężkiej pracy nad sobą. I mam zamiar ,za jakiś czas napisać znowu. By ocenić moje postępy i prosić o jakieś uwagi, rady lub utwierdzać, że idę w dobrym kierunku. Bo chce po prostu być zdrowy i cieszyć się życiem.

Sebastian

Bardzo dobra rozmowa z psychologiem, doskonale rozpoznaje moją sytuację. Porady są naturalne i zgodne z moim kierunkiem myślenia. Dziękuję

zoey

Bardzo dobry kontakt. Celne diagnozy. Porady które otrzymałem zmuszają do myślenia, ale nie są gotową odpowiedzią (to zarówno plus jak i minus). Porady które zostały mi udzielone zachęcają mnie do dalszej pracy nad sobą, pod opieką kogoś takiego jak Pani Iwona:)

Michal45

Uważam że mogłem źle sprecyzować problem, aczkolwiek było to dla mnie pomocne doświadczenie ;)

Karol

Odpowiedz specjalisty bardzo rozbudowana i w miarę konkretna. Uważam jednak że dla rozwiązania problemu nie wystarczy jeden list i odpowiedz, aczkolwiek rady bardzo przydatne

Ania

Wyczerpująca odpowiedź na moje zapytanie rozjaśniła mi wątpliwości w wielu sprawach. Na pewno pomogło mi to w głębszym zastanowieniu się nad swoim problemem i poszukaniem rozwiązania.

Marzena

Odpowiedź spełniła jak najbardziej moje oczekiwania, natomiast udało mi się na tą chwilę uporządkować wszystkie myśli i wiem, że ciąg dalszy należy do mnie. Na tą chwilę mam przeświadczenie, że sobie poradzę, a w razie konieczności odwiedzę Waszą stronę w wiadomych celach, pozdrawiam

100krotka

Skorzystałam do tej pory na razie z jednej tylko porady mailowej ale mogę powiedzieć, że po tej krótkiej na pewno korespondencji czuje się trochę lepiej, bo zobaczyłam swoją sytuację w innym świetle.

klientka

Dzień dobry. Po rozmowie z waszym psychologiem pani Iwona Dziugieł zrozumiałem, że niema sensu walczyć ze złem tylko budować dobro i pokazać światu, że bycie miłym i pomocnym w każdej sytuacji się w końcu obróci dobrem tez do nas. Bardzo sie cieszę z rad udzielonych na skype sesji. W ciągu godziny mnie pani wyprostowała, że tak powiem, że aż sam nie wierzyłem że się jej uda tak szybko. W momencie decyzji kontaktu z Wami byłem naprawdę zdesperowany (nerwica, bezsenność, itp). Ale szacunek i wieeelkie podziękowania się należą:). Jeszcze raz bardzo dziękuję, warto było naprawdę. A może kiedyś do usłyszenia.

PETR

Jestem bardzo zadowolona, potrzebowałam wsparcia, zrozumienia, jakiegoś miłego słowa i obiektywnej opinii. Na pewno skorzystam jeszcze z porady u Pana Karola Krzyckiego, bo na prawdę rozmowa z Panem bardzo mi pomogła. :) Polecam wszystkim.

lolaa3

Dziękuje ! Z udzielonej porady jestem zadowolona, aczkolwiek nie jest to samo, co bezpośredni kontakt ze specjalistą . W niedługiej przyszłości jeszcze raz skorzystam z waszej usługi i będę polecać Was znajomym. Pozdrawiam.

haneczka11

Jestem zadowolony ze specjalistki. Odpowiadała ona terminowo i rzeczowo. Jedyne moje zastrzeżenia dotyczą strony technicznej serwisu. Po pierwsze, wystąpiły problemy z aktywacją pakietu i w konsekwencji został on aktywowany z dużym poślizgiem czasowym. Jednak obsługa przeprosiła kilkukrotnie za zaistniałą sytuacje i oferowała dodatkową bezpłatną konsultację co spowodowało, że w konsekwencji czuje się zadowolony. Proszę też zwrócić uwagę na fakt, że przy wklejaniu wypowiedzi z Worda albo Notatnika system zamienia cudzysłowy na znaki zapytania co utrudnia odczyt wiadomości. W skrócie - poprawcie działanie technicznie bo tracicie na tym ponieważ merytorycznie jesteście profesjonalni a technicznie niestety nie.

znmarcin

Konsultacje oceniam bardzo wysoko. Widać, że Pani psycholog bardzo dokładnie przeczytała co napisałam i odniosła sie do wszystkich moich problemów. Konsultacja pomogła mi spojrzeć na nie z innej perspektywy.

magda

Porada, którą otrzymałam pozwoliła mi na nowo przyjrzeć się wydarzeniu, które skomplikowało mi życie i podjąć działania. Na pewno będę korzystać z konsultacji Pani Doroty. Dziękuję i pozdrawiam.

Wioletta

Mój problem jest bardziej złożony, aczkolwiek żeby poradzić należałoby się wgłębić. Mail nie pozwolił mi na opisanie problemu. Mimo tego wskazówki, które otrzymałam na pewno są mi przydatne.

Sawa

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.