Jak korzystać z systemu konsultacyjnego

To Twoja prywatna strefa osobista. To, co w niej robisz, wiesz tylko Ty. Nikt więcej ? nawet konsultujący Cię specjalista. Panel składa się z 2 części - informacji o Tobie oraz informacji o zajęciach terapeutycznych i szkoleniowych.

<< Powrót do sekcji "Twoje konto"

Poniżej załączam Ci przewodnik po panelu:


Twoje zadowolenie z życia
To fantastyczne narzędzie autodiagnostyczne. Możesz w nim codziennie wypełniać swoje odczucia pod względem zadowolenia z całokształtu swojego życia oraz życia erotycznego na dany dzień. A nasz system będzie automatycznie przygotowywał dla Ciebie wykresy z całego okresu prowadzonych przez Ciebie obserwacji.


Aktywne konsultacje
To miejsce, w którym możesz wpisać wiadomość do specjalisty z Psychorady - psychologa lub seksuologa.


  Twoje konto
To sekcja, która zawiera Twoje dane osobowe. Zachęcam Cię, aby poprawnie je wypełnić, jeśli chcesz otrzymywać od nas przesyłki, e-maile i SMS-y. Aby zatwierdzić wprowadzone zmiany, kliknij "Edytuj".


Historia konsultacji
To miejsce, w którym sprawdzisz, w jakich konsultacjach bierzesz udział. Tutaj znajdziesz bezpłatne konsultacje psychologa i seksuologa


Zmień swoje hasło
Jeśli hasło z systemu Ci się nie podoba, to właśnie tutaj możesz je zmienić.


Kalendarz konsultacji
Kalendarz pokaże Ci, kiedy kontaktowałeś się ze specjalistą. Po kliknięciu w kolorowe pole na kalendarzu przejdziesz pod razu do historii tej konsultacji.

 

W razie pytań i wątpliwoąści jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email -> kontakt@psychorada.pl

Pozdrawiamy serdecznie
Załoga Psychorada.pl

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.