O nas

Jako internetowa pomoc psychologiczna, pragniemy codziennie Ci pomagać w polepszaniu komfortu Twojego życia.

 

Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby uczynić Twoje życie lepszym i przyjemniejszym, tak bardzo, jak tylko będzie to możliwe. Zależy nam na tym, abyś każdego dnia stawał się szczęśliwszym człowiekiem.

 

Zastanawiasz się jak być  bardziej asertywnym, jak być pewnym siebie, jak opanować złość, jak panować nad emocjami, jak pokonać lęk, jak się zmotywować, jak nauczyć się rozmawiać z ludźmi lub po prostu jak być szczęśliwym? Trafiłeś pod dobry adres.

 

Wszyscy współpracownicy serwisu są zawsze do Twojej dyspozycji — zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Twoje oczekiwania względem naszej firmy.

 

Jeśli jednak uznasz, że nie udało nam się przyczynić do poprawy Twojego zadowolenia, proszę napisz na kontakt@psychorada.pl.

 

Twoje lepsze samopoczucie to nasza misja.

 


 

Zasady pomocy psychologicznej

Konsultacje online są nowatorską metodą udzielania pomocy psychologicznej w przypadku niektórych zagadnień psychologicznych. Należy zawsze pamiętać, że porady psychologa przez internet nie zastąpią terapii. To tylko wskazówka diagnostyczna przydatna dla osób, które z różnych powodów nie mogą skorzystać ze stacjonarnej formy pomocy. Mogą na przykład nie mieć w pobliżu miejsca zamieszkania placówki psychologicznej albo nie podlegają jednoczesnemu leczeniu farmakologicznemu innych zaburzeń.

 

Kto udziela odpowiedzi?

Odpowiedzi na listy internautów wpływające do serwisu, udzielają dyplomowani psycholodzy. Kto w naszym serwisie odpowiada za terapię dla par online? Kto przeprowadzi Cię przez szkolenia z komunikacji i kurs komunikacji interpersonalnej? Kto powie Ci jak pokonać nieśmiałość, jak się bronić przed mobbingiem w pracy, jak pozbyć się lęku i jak zmotywować się do odchudzania?

Więcej informacji o psychologach, seksuoogach, dietetykach i coachach znajdziesz na stronie z notkami biograficznymi >

 

Aneta Styńska

Pomyslodawczyni i założycielka

 

Z wykształcenia psycholog, specjalista ds. Psychologii Organizacji, absolwentka SWPS w Warszawie. Pracę magisterską poświęciła zagadnieniom wypalenia zawodowego i strategii zmagania się ze stresem. Posiada specjalizację z Psychologii Organizacji (rekrutacja, selekcja kadr, systemy ocen, motywacja do pracy, satysfakcja zawodowa) oraz Stresu w organizacji.

Ukończyła SPPwR - Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia. Prowadzi specjalistyczne szkolenia biznesowe oraz dla pomagaczy pracujących z osobami przemocowymi.

Właścicielka pracowni psychologicznej Psychology Consulting, wortalu informacji psychologicznej psyche.com.pl oraz serwisu pomocy on-line czyli psychorada.pl.

Psychologią interesuje się niemal od szkoły podstawowej. Udziela konsultacji na temat motywacji do osiągania sukcesów, asertywności i empatii, doradza w sprawach rozwoju biznesu i treningów samorozwoju. Regularnie pisuje artykuły poświęcone m.in. holistycznemu podejściu do psychiki człowieka oraz psychologii sukcesu. Publikowała również w miesięczniku "Niebieska Linia".

Motto:
"Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają" - Paulo Coelho

Obecnie nie prowadzi konsultacji.

 

 

Aby uzyskać profesjonalną konsultację psychologiczną...

W ciągu 24-36 godzin od daty otrzymania wpłaty, zaczniesz otrzymywać materiały kursowe lub otrzymasz zindywidualizowaną poradę od naszego specjalisty.

 

Zapraszamy Cię do wirtualnego gabinetu, jeśli bliski Ci jest któryś z poniższych problemów:

 • problemy z ułożeniem sobie życia osobistego,
 • depresja, fobia, lęk, zaburzenia osobowości, nerwice, stres,
 • problemy wychowawcze z dziećmi, brak porozumienia z rodzicami,
 • mobbing lub prześladowania w miejscu pracy, przemęczenie, chroniczne zmęczenie, wypalenie zawodowe
 • nieporozumienia w związku lub małżeństwie, kłopoty z wyborem właściwego partnera życiowego,
 • złość, agresja, przemoc,
 • nieśmiałość, wstyd, zakłopotanie, samotność, trudności w komunikacji z innnymi osobami,
 • inne problemy osobowościowo-emocjonalne

Udzielamy również konsultacji na temat motywacji do osiągania sukcesów, asertywności i empatii, doradzam w sprawach rozwoju biznesu i treningów samorozwoju. Pomożemy Ci ze znalezieniem motywacji do odchudzania, prowadzimy terapie małżeńskie online, coaching zawodowy i doradztwo zawodowe online. Zobacz przykładowe konsultacje.Uwaga!

Ostatnio coraz częściej do naszego internetowego gabinetu zgłaszają się osoby, które proszą o darmową pomoc psychologiczną. Ponieważ zależy nam na tym, aby nasze usługi były na wysokim poziomie, - czyli by porady były wyczerpujące, udzielane szybko - nie jesteśmy w stanie udzielać bezpłatnych porad wszystkim i codziennie.
 
Gdybyśmy chcieli odpowiadać również na maile bezpłatne znacznie wydłużyłoby to kolejkę osób oczekujących, które opłaciły swoje konsultacje. W związku z tym psychologowie Psychorady nie mieliby czasu zająć się problemami osób, które chcą skorzystać z płatnej usługi.
 
Przyjęliśmy, zatem zasadę, że:
 • w pierwszej kolejności zawsze odpowiadamy najpierw na porady, które zostały wykupione przez naszych Klientów.
 • w sytuacji, gdy nasi psycholodzy będą dysponować wolnym czasem z powodu mniejszej ilości zapytań, dopiero wtedy (w drugiej kolejności) będą odpowiadać na zapytania bezpłatne. Oznacza to, że czas oczekiwania na odpowiedź może trwać nawet kilkatygodni.
 • osoby ubiegające się o bezpłatne konsultacje, wyrażają tym samym zgodę, na upublicznienie ich zapytania wraz z odpowiedzią naszego specjalisty na stronach internetowych Psychology Consulting.

Informacje o działalności firmy

Głównym celem działalności firmy jest sprzedaż konsultacji i szkoleń oraz innych produktów Psychology Consulting. Działalności tej towarzyszy organizowanie akcji promocyjnych, które zwracają uwagę naszych klientów na produkty i usługi firmy PC. Organizując akcje promocyjne chcemy zachęcić do zapoznania się z naszą atrakcyjna ofertą oraz dać możliwość rozwoju osobistego - zadowolenie klientów jest bowiem naszym nadrzędnym celem.

 

Kontakt:

Operatorem serwisu Psychorada.pl jest

Psychology Consulting
Aneta Styńska
Aneta na Facebooku >>
ul. Niepołomicka 22
04-256 Warszawa
tel. 0782 765 646

NIP: 952-104-86-75
REGON: 016429558
Psychorada na Facebooku >>


Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas:

 • BOK - kontakt@psychorada.pl
 • Dział techniczny - dzialtechniczny@psychorada.pl
 • Program Partnerski - pp@psychorada.pl

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.