Jaki naprawdę jesteś?

Wypełnij ankietę "Jaki naprawdę jesteś", a dowiesz się jak reagujesz na agresję, przemoc, czy jesteś optymistą czy pesymistą, jak reagujesz na stres, czy jesteś wystarczająco obowiązkowy by odnieść sukces, czy dajesz się wykorzystywać i czy umiesz sobie radzić asertywnie, jak empatia i samoakceptacja wpływają na Twoje relacje z innymi. A także co i jak ma wpływ na Twój nastrój.

Mówiąc krótko - dowiesz się co sądzi o Tobie psycholog. I... nie musisz za to płacić. A wszystko to oczywiście anonimowo i dyskretnie.

Ankieta "Jaki naprawdę jesteś" składa się z 22 pytań. Pod każdym pytaniem znajdują się dwie odpowiedzi. Wybierz tę, która według Ciebie, bardziej pasuje do Twojego zachowania lub byłaby bardziej prawdopodobna.

Nie ma dobrych i złych odpowiedzi, ponieważ chodzi o poznanie Twoich osobistych poglądów. W pewnych wypadkach może wydawać Ci się, że obie odpowiedzi są zgodne lub żadna Ci nie pasuje w 100%. W takiej sytuacji wybierz tę opcję, która wydaje się choćby trochę bardziej zgodna z Twoją opinią od pozostałych.

Pamiętaj, że powyższa ankieta ma charakter poglądowy. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, jaki jest twój stan psychiczny, możesz od razu skorzystać z profesjonalnych testów psychologicznych online. Wszystkie używane przez nas testy są akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Możesz wykonać testy osobowości, sprawdzić się pod kątem inteligencji, sprawdzić czy nie masz zaburzeń, a jeśli starasz się o pracę, możesz wykonać testy dla działów rekrutacji i HR.

Rejestracja

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.