Wybierz szkolenie lub warsztat

Jak się bronić przed mobbingiem w pracy? Jak rozwiązywać problemy z komunikacją międzyludzką? Jak panować nad emocjami? To tylko kilka z wielu propozycji szkoleń, które przygotowaliśmy. Dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Za pomocą rad zawartych w treningach, dowiesz się więcej o asertywności w pracy, znajdziesz metody na udany związek, a także znajdziesz motywację do odchudzania. Kursy polecam wszystkim – zarówno tym, którzy szukają nowych ścieżek rozwoju, jak i osobom, które borykają się z problemami w relacjach międzyludzkich na różnych szczeblach współzależności.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.