Lubię seks oralny ale...

Lubię  seks oralny, ale mój partner nalega bym połykała jego spermę, a to już mnie brzydzi. Jak się od tego wywinąć gdy on stale nalega?

W skład męskiego nasienia wchodzą głównie białka, cukry, enzymy, hormony, śluz i plemniki. Część składników odpowiada także za jego specyficzny smak i zapach. Smak i zapach spermy nie zawsze odpowiadają każdej kobiecie. Wiele z nich reaguje podobnie jak Pani. W pewnym stopniu można smak nasienia modyfikować poprzez zmianę diety, ograniczenie spożywania alkoholu bądź rzucenie palenia. Jeśli mimo to będzie Pani odczuwała obrzydzenie, warto poinformować o tym partnera w sposób zdecydowany. Dla każdego z Was seks powinien być przyjemnym doświadczeniem. Zmuszanie się do pewnych czynności wcześniej czy później negatywnie wpłynie nie tylko na Wasze współżycie, ale także na więź emocjonalną między Wami. Zachęcam zatem do szczerej rozmowy z partnerem i jasnego określenia swojej postawy. Jeśli partnerowi zależy na Pani komforcie to z pewnością wykaże on zrozumienie.

 

Anna Zawadzka, seksuolog

 

Aby mieć pełny dostęp do wszystkich artykułów, bezpłatnych konsultacji, darmowego narzędzia monitorującego zadowolenie z życia i satysfakcję seksualną, oraz gratisowe ebooki załóż bezpłatne konto na Psychoradzie.

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.