Seks z kolegą z pracy?

Mam ochot na seks z kolegą z pracy. widzę ze ja mu też  się podobam. Ale skoro on nie robi żadnego ruchu myślałam, żeby sama to zainicjować przy jednej z wielu przytrafiających się okazji. Jakie to może mieć dla mnie konsekwencje? Pomyśli, że jestem łatwa?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu inicjowanie kontaktu seksualnego przez kobietę było uznawane za coś gorszącego. Jednak czasy się zmieniły i równouprawnienie pojawiło się także w szeroko rozumianej obyczajności. Dziś kobieta może jako pierwsza zaproponować randkę, seks czy nawet małżeństwo i większość osób nie widzi w tym nic złego. To czy kolega uzna Panią za „łatwą” zależy głównie od jego światopoglądu, środowiska, w jakim się wychował oraz wyznawanych zasad obyczajowych. Może więc najpierw lepiej dyskretnie „wybadać grunt”, dowiedzieć się czegoś więcej o koledze i jego poglądach a także zaobserwować jego reakcję na zachowania różnych kobiet.

Warto także by rozważyła Pani konsekwencje seksu z kolegą z pracy. Proszę  pamiętać, że będziecie się później wielokrotnie spotykali na gruncie zawodowym, więc należy wcześniej upewnić się, czy oboje macie podobny stosunek do jednorazowej przygody tak aby nie zaszkodziła ona Waszym kontaktom służbowym. Być może właśnie z powodu obaw przed konsekwencjami kolega nie zrobił jeszcze pierwszego kroku.

 

Pozdrawiam serdecznie
Anna Zawadzka, seksuolog

Aby mieć pełny dostęp do wszystkich artykułów, bezpłatnych konsultacji, darmowego narzędzia monitorującego zadowolenie z życia i satysfakcję seksualną, oraz gratisowe ebooki załóż bezpłatne konto na Psychoradzie.
 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.