Maj miesiącem miłości

Już moja babcia mówiła, że maj jest miesiącem miłości, specjalnym magicznym czasem dla zakochanych. A skoro tak, to i ja chciałam wyjść na przeciw miłości, i przygotować specjalne majowe spotkania dla par i singli.
I właśnie dlatego przez cały miesiąc Psychorada będzie codziennie oferować coś, co poprawi Twoje relacje z partnerem. Mam nadzieję, że znacząco!

Gdy w piątek wracałam z popołudniowego wypadu do sklepu, obładowana zakupami, minęłam na swojej drodze wiele przytulających się par. Aż, skręcało mnie, żeby w jakiś sposób porozmawiać z Tobą o związkach, miłości, związanych z tym mitach i innych ważnych dla nas sprawach.

Bo co tu dużo mówić, nie praca, nie pieniądze, ale właśnie udany związek, w którym czujemy się spełnieni, szczęśliwi i bezpieczni, jest czymś najważniejszym w życiu. Świadomość, że posiadasz w swoim partnerze solidne oparcie i wiarę w to, że zawsze możesz na niego liczyć, zawsze dodaje sił do realizowania się we wszystkich innych życiowych zmaganiach.

I właśnie dlatego, że dla mnie związki miłosne i tworzenie szczęśliwych rodzin są dobrem szczególnym, chcę aby każdy człowiek, miał szansę, na życie pełne miłości, wśród kochających się osób. Miłość, daje ludziom wszystko to co najlepsze. Jest najlepszą drogą, jaką człowiek może wybrać.

W tym całym życiowym pędzie dorosłych, czyli:

  • - z domu do pracy;
  • - z pracy do innej pracy;
  • - z pracy do domu itd.


gubimy gdzieś radość z tego, że jesteśmy z tym „jedynym ukochanym” człowiekiem, że możemy cieszyć się jego bliskością, spędzać z nim czas, pić kawę i robić to wszystko o czym marzyliśmy, gdy tylko go
poznaliśmy.

Teraz nie jest jednak tak fantastycznie, jak kiedyś?
W wielu przypadkach są to nieporozumienia związane z tym co najogólniej mówiąc dzieje się w naszym łóżku i jego bliskiej okolicy.

Mówić wprost - intymność często zostaje często sprowadzona do przepisów i pozycji, nie zaś do wglądu w siebie, w swoje oczekiwania, swoje potrzeby emocjonalne, erotyczne, a więc szukania najlepszej drogi do wspólnych radosnych doznań.

Niestety na przestrzeni wielu lat, pojęcie miłości zostało wypaczone. Odebrano jej niewinność, a zamiast tego wsadzono w kajdany zasad, norm i uwarunkowań społeczno-prawnych.

Nie zgadzam się na taki obrót spraw. TY też się nie zgadzaj. Pozwól sobie i swoim bliskim, na nowo odkryć delikatność uczuć, która jest nam dana.

Aby więc dodać trochę pikanterii w majowe odrywanie uczuć (czy to nowych czy tych lekko przypruszonych kurzem przyzwyczajenia,)
> Ogłaszam, że przez cały maj, będę codziennie losowo wybierać
> jeden kurs lub konsultację (psychologa lub seksuologa),
> które w tym jednym wybranym dniu będą objęte rabatem 31%!

Bo maj ma 31 dni :) Zaglądaj zatem CODZIENNIE na strony Psychorady, bo codziennie możesz upolować miłosny kąsek w atrakcyjnej cenie.

Na pierwszy ogień idzie Program Odnowy Związku http://poz.psychorada.pl/
prowadzony przez seksuologa. Cena poza majową promocją to 197 zł. Dzisiaj tylko 135,93 zł! To daje Ci oszczędność ponad 60 zł.

Jeżeli od dłuższego czasu myślisz o tym, żeby coś zrobić ze swoim związkiem, jeśli chcesz znowu poczuć motyle w brzuchu to ten program jest dla Ciebie. To moja pierwsza majowa propozycja dla Ciebie (po kliknięciu w ten link http://poz.psychorada.pl/ przeczytaj cały tekst do końca. Na samym dole znajdziesz prezenty).


Pozdrawiam Cię serdecznie
Aneta Styńska
www.psychorada.pl

PS To, co Ci dzisiaj proponuję, wymaga zaangażowania przez 5 tygodni. Jeżeli poświęcisz kilka godzin tygodniowo, Twój związek może nabrać całkowicie innych barw. Dodatkowo, nie musisz o niczym mówić partnerowi, on odczuje tylko pozytywne skutki. Zobacz szczegóły http://poz.psychorada.pl/

 

_________________________________________________________________

Jak rozwiązać intymne problemy w Twoim związku
- profesjonalnie, skutecznie i anonimowo?

_________________________________________________________________

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.