Postanowienia noworoczne

14 stycznia 2013
STARTUJEMY

Ankiete wypełniło 288 osób, co oznacza, że jeśli chcesz jeszcze mozesz ją wypełnić i zyskać wiele korzyści. A jakich czytaj poniżej:)


TOP3 postanowien noworocznych, które będziemy realizować w tym roku to:

 • Schudnij i jedz zdrowo
 • Chcę oszczędzać lub zrobić więcej
 • Chcę być lepiej zorganizowanym człowiekiem.

Dołącz do nas i realizuj swoje marzenia!


7 stycznia 2013
W Nowy Rok z nowymi postanowieniami.

Według tradycji świętujemy Sylwestra w nadziei, że nadchodzący nowy rok przyniesie nam szczęście, powodzenie i zmiany na lepsze. To również możliwość rozpoczęcia czegoś od nowa - z czystą kartą. Szansa na to, że pozbędziemy się złych obyczajów, nawyków i staniemy się lepsi. Jest to również okazja do wytyczenia sobie nowych celów. Po ustaleniu celów do osiągnięcia łatwiej nadać kierunek swoim działaniom.

 

Postanowienia noworoczne łatwo podjąć, ale zdecydowanie trudniej zrealizować. Niepowodzenie powoduje, że zaczynamy czuć się źle, niepewni swoich możliwości i szans na wprowadzenie w życie korzystnych zmian. Jeśli postanowień jest zbyt wiele, są zbyt wygórowane oraz jeśli stawiany jest zbyt krótki czas na osiągniecie to porażka murowana. Dobra wiadomość jest taka, że rezultaty w końcu przyjdą, jeśli będziemy uparci i wytrwali.

 

I tu wkraczam ja - pomogę Ci przezwyciężyć Twoje opory i złe nawyki, aby łatwiej było Ci osiągnąć to co jest Twoim zamierzeniem.

 

Postanowiłam ufundować indywidualny trening motywacyjny 365 najbardziej zmotywowanym do osiągnięcia wyznaczonego celu osobom.

 

Skąd ten pomysł?

 

Zastanawiałam się nad swoimi postanowieniami noworocznymi. Siedziałam i dumałam nad tym, co jest najważniejsze dla mnie w tym roku, czego brakowało w poprzednim, a czego było aż nadmiar, co mogę zmieniać na lepsze i jakie wyzwania sobie postawić. I tak wyłoniły się moje 3 postanowienia noworoczne:

 

 • SCHUDNĄĆ czyli wrócić wizualnie do formy z czasów przed urodzeniem 3 dzieci ;) Wielkie Wyzwanie.

 • WYGOSPODAROWAĆ DUŻO CZASU WOLNEGO WYŁĄCZNIE DLA RODZINY, a to będzie wiązać się z niesamowitą zmianą całego systemu mojego działania zawodowego. Kolejne Wielkie Wyzwanie.

 • ZROBIĆ COŚ WYJĄTKOWEGO NA DUŻĄ SKALĘ. I z tego postanowienia zrodziła się "Akcja 365". Wyjątkowo Wielkie Wyzwanie ;)

 

 

Według amerykańskich badań

10 najbardziej popularnych postanowień noworocznych to:

 • schudnąć
 • przestać palić
 • wydawać w miarę swojego budżetu
 • jeść zdrowiej
 • oszczędzać lub więcej zarabiać
 • znaleźć lepszą pracę
 • być bardziej zorganizowanym
 • ćwiczyć więcej
 • mieć więcej cierpliwości w stosunku do innych
 • spędzać więcej czasu z rodziną

 

I właśnie w obrębie tych postanowień, będziemy działać.

 

Na czym polega trening "Akcja 365"?

Osoba zakwalifikowana do "Akcji 365" otrzyma moją bezpłatną pomoc i wsparcie przez cały czas dochodzenia do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu. Jeśli będzie to miesiąc, to moja pomoc potrwa miesiąc. Jeśli będzie to rok, to moje wsparcie będzie trwało rok.

 

A zatem zakładając wariant miesięczny, to przy kontakcie 2 x tygodniu x 4 tygodnie x 120 zł za godzinę mojej pracy, wartość treningu motywacyjnego wyniesie 960 zł. Przy kontakcie codziennym, przez 30 dni w miesiącu wartość treningu może wzrosnąć nawet do 3600 zł!!!

 

Wspólnie z każdą z osób zakwalifikowanych do programu ustalimy jaka częstotliwość kontaktu ze mną będzie dla niej najkorzystniejsza.

 

Jak będzie realizowany program "Akcji 365"

 • Najpierw zaczniesz od wypełnienia poniższej ankiety tj. wpisania 3 postanowień noworocznych, które chcesz zrealizować.
  Ankietę można wypełniać tylko przez najbliższe 5 dni tj. do piątku 11 stycznia.

 

 • 14 stycznia ogłoszę, które 3 postanowienia noworoczne otrzymały najwięcej głosów, czyli te które będziemy realizować

 

 • Osoby które podały te postanowienia w ankiecie, otrzymają ode mnie e-mail z informacją o tym, że zakwalifikowały się do I etapu programu. Następnie zostaną poproszone o wypełnienie Kwestionariusza Celów.


  Na podstawie zebranych odpowiedzi wyłonię grupę osób do współpracy. Z każdą z tych osób, porozmawiam telefonicznie lub Skypowo, aby ustalić zasady dalszego uczestnictwa. 

 

 • I zaczniemy działać.

 

 

Gdzie jest haczyk?

NIE MA. Liczę na to, że powiesz o tej akcji wszystkim swoim znajomym, a oni po wejściu na tę stronę zdecydują się dołączyć do grona sympatyków Psychorady. Ty możesz zyskać realizację swojego celu i zindywidualizowany trening motywacyjny, a ja reklamę. To uczciwe.

 

Ale to jeszcze nie wszystko.

Niezależnie od tematyki najpopularniejszych postanowień postaram się znaleźć ekspertów w danej dziedzinie, którzy będą dodatkowo Cię wspierać, aby jeszcze bardziej wyśrubować Twoje szanse na spełnienie marzeń. Bo moim celem jest aby Ci się udało!

 

 

Podsumowując:

2 wspierających trenerów tylko dla Ciebie, aby pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia!

 

 

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco już teraz przystąp do działania i...

Zacznij więc od wypełnienia tej krótkiej ankiety.

Wybierz sobie 3 noworoczne postanowienia, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie.
Dobrze przemyśl, jakie one będą, ponieważ to Ty będziesz je realizować, aby osiągnąć sukces. Wypełnij ankietę, aby nie zmarnować tej szansy.

 

 

Uwaga! Podejdź poważnie do wypełniania ankiety. Odpowiedzi mające znamiona masowego spamu czy głupiego żartu nie będą brane pod uwagę. To pierwszy na tak wielką skalę projekt, więc naprawdę szkoda było by zmarnować tak wielki potencjał.Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.