PP - Wasz PP jest wyjątkowy

<< powrót na stronę "Dla Partnerów"   |   Wejście do Programu Partnerskiego Psychorada.pl >>


Miło czytać takie opienie jak ta poniżej:

 

"Naprawdę zależy mi na Waszym programie partnerskim, bo jest wyjątkowy. A zwłaszcza konsultacje ze specjalistami w sieci. Było by mi bardzo miło promować Wasze produkty za granicą. Mieskzam obecnie w Irlandii. Jeśli potwierdzi Pani zgodę na moje przystąpienie do programu, dokonam rejestracji jeszcze dzisiaj."

 

Oczywiscie zgoda jest, bo  każdy kto chce współpracować z PP - Psychorada.pl może to zrobić, niezależnie od tego gdzie mieszka. Każdy, dla kogo szczęście swoje i innych ludzi jest ważne.

 

Ideą Psychology Consulting (operatora Psychorady) jest to, aby miejsce pobytu człowieka nie ograniczało jego dostępu do rozwoju osobistego i możliwości zarobkowania.  Kiedyś rentierem nazywano kogoś, kto utrzymywał się z dochodów płynących od posiadanego kapitału, nieruchomości, odsetek od papierów wartościowych lub wkładów bankowych. Teraz ten dopływ gotówki może generować współpraca on-line przy pomocy programów-partnerskich. Celowo piszę w liczbie mnogiej, ponieważ, ograniczanie się do współpracy z jednym PP, ogranicza zyski Partnera, a to niewłaściwe podejście.

 

W tym miejscu warto zwrócić uwagę jedynie na fakt, żeby dopasowywać polecane produkty do treści strony w której się je poleca. Jeśli jest to strona tematyczna o rozwoju osobistym, to pasują do niej treści dokładnie z tym związane. Promowanie BMW na blogu psychologicznym mija się z celem. Chyba, że jest to blog motywacyjny i BMW ma stanowić wabik motywacyjny ;)  Jeśli komentujesz treści na forach, serwisach społecznościowych czy grupach, to też dobieraj linki w stopce czy w treści posta do poruszanej tematyki. Inaczej praca i czas, który zainwestujesz w swoje działanie (nawet, jeśli będzie to 10 minut) jest bezproduktywne.

 

Współparcując on-line  człowiek ma szansę uniezależnić się, od miejsca i żyć na własnych zasadach w sobie tylko znany sposób. Nie piszę tego bezpodstawnie. Wszyscy współpracujący z Psychology Consulting mają taką szansę. Obecnie każda osoba z "biura", jak również Autorzy, Specjalisci, Partnerzy, Korektorzy, Graficy, Informatycy to osoby współpracujące z nami zdalnie. Szczycimy się tym, że nie mamy "wypasionego" biura i efektownego portiera ;) bo dzięki temu, niezależnie od tego, gdzie przebywam (czy jest to Polska, czy Włochy czy moze niebawem Katar) mogę prowadzić firmę bez problemów. Co więcej działamy tak nieprzerwalnie już od 2005 roku. 

 

Niezależność jaką daje współpraca on-line  jest bezcenna. Każdy kto tego doświadczył lub właśnie doświadcza na pewno potwierdzi wyjątkowość tej formy współpracy.Wolność jaką daje internet jest niewiarygodna. Możesz być nad Bałtkiem, w Meksyku, na Ukrainie, w USA i działać z nami. Bez żadnych ograniczających barier.

 

Dodatkowo, jeśli działasz umiejetnie w programach partnerskich, to do tej wolności od lokalizacji, szefa, korków i budzików, dołącza niezależnośc finansowa. Nie będę Ci pisać, że zarobisz grube miliony w PP, bo w Polsce póki co, żaden Partner miliona się jeszcze nie dorobił, ale zarobić 1-5 tysięcy naprawdę możesz. Jeśli masz prespektywę, że pracując w dowolnych dla siebie godzinach i czasie możesz zyskać tyle co pracując 8 lub więcej godzin dla kogoś, to pomyśl, ile mógłbyś zyskać, poświęcając tyle swojej energii na budowanie własnych źródeł dochodów.

 

I z tą myślą zostawiam Cię na weekend ;)

Aneta Styńska,
Właścicelka Psychorada.pl
Polub mnie na Facebooku >>

 

Aneta Styńska była managerem Złotego Programu Partnerskiego w latach 2005-2010. Obecnie koncentruje się na rozwoju swojego Programu Partnerskiego Psychorada.pl oraz edukacji e-biznesowej dla osób, które chcą związać własną działalność zawodową z tym obszarem biznesu.

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.