Szkolenia internetowe

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy kilka interesujących szkoleń. Zajęcia warsztatowe, które masz do swojej dyspozycji,  to praktyczna pomoc w rozwiązywaniu pojedynczych problemów w obszarach relacji międzyludzkich. Jeśli czujesz, że w jakiejś sferze Twojego życia mogą występować - lub już występują - braki w komunikacji i relacjach społecznych, to warto się nimi zająć od razu.

 

 

Jeśli korzystasz z komputera na pewno rozumiesz, jak wiele korzyści może przynieść taki wirtualny konsulting. Przede wszystkim są to:

  • oszczędność czasu związana z dojazdami,
  • możliwość wybrania dowolnego czasu i miejsca wirtualnego "spotkania",
  • zwiększona dyskrecja - nikt nie zobaczy, dokąd idziesz, nikt nie musi nic wiedzieć,
  • częstszy kontakt z konsultantem,
  • trzykrotnie niższy koszt
  • intensywniejsza forma zajęć, a tym samym szybszy rozwój.

Od czasu, kiedy wystartował 12 tygodniowy Internetowy Program Zmiany Osobistej, otrzymuję wiele zapytań o któtkie treningi tematyczne.

Oto lista warsztatów i szkoleń modelujących umiejętności psychologiczne i pomagające radzić sobie z życiowymi problemami

Podczas e-warsztatów będziemy ćwiczyć te umiejętności, które zamiast być rozwijane, są przeważnie skutecznie tłumione przez nieżyczliwych - często sfrustrowanych ludzi - którzy za pomocą wielu metod wywierania wpływu, skutecznie niszczą w człowieku poczucie własnej wartości.

Tak więc warsztaty są przeznaczone tylko dla tych osób, które są gotowe do przeprowadzenia istotnych zmian w swoim życiu.

Zatem zastanów się, czego TY oczekujesz od życia?


Uczestnictwo w kursie wymagać bowiem będzie wiele Twojej pracy własnej.
Będą trudne pytania, na które będziesz musiał sobie odpowiedzieć.
Będą materiały do przeczytana i zadania domowe do odrobienia.

A to wszystko pod okiem osoby, która będzie Cię wspierać w sposób obiektywny i niezależny, polecać konkretne rozwiązania poruszanych przez Ciebie zagadnień i pomagać wprowadzać je w życie, za pomocą omawianych metod i narzędzi. Poza praktycznymi przykładami, otrzymasz zindywidualizowane uwagi, ćwiczenia lub dalszy trening - - oczywiście o ile kurs zawiera konsultacje lub jeśli dodatkowo dokupisz sobie pakiet konsultacji.


Pewnie się teraz zastanawiasz dlaczego?


Otóż z moich doświadczeń w prowadzeniu konsultacji wynika, że samo uczęszczanie na nie, jest nieskuteczne tak długo, jak długo osoba biorąca w nich udział, nie bierze w nich naprawdę czynnego udziału.

Samo przyjście na zajęcia, wysłuchanie trenera, przeczytanie nawet najwspanialszych materiałów szkoleniowych czy wysłuchanie nagrań, nie jest wystarczającym bodźcem do tego, by w człowieku "coś" się poruszyło i aby zaczął aktywnie się zmieniać. Do tego potrzeba jest czynna praca nad sobą.

Zauważ, jak wiele osób jeździ na najlepsze konferencje prowadzone przez wybitnych specjalistów, słucha ich, a nawet robi notatki, a potem wraca do domu i... dalej funkcjonuje tak jak wcześniej.

Dlatego, aby warsztaty przyniosły Ci największą korzyść, Twój konsultant może bardzo restrykcyjnie sprawdzać Twoje postępy i zaangażowanie.

Pamiętaj, że jako Twój osobisty konsultant, każdy z naszych specjalistów stoi zawsze po Twojej stronie. Nawet wtedy, gdy Cię będzie ponaglać w podejmowaniu jakichś decyzji, zadawać trudne pytania czy wymagać więcej niż masz na to ochotę :)

Dlatego, jeśli czujesz gotowość do podjęcia satysfakcjonującej zmiany osobistej i udoskonalenia swoich relacji międzyludzkich, serdecznie Cię zapraszam do wzięcia udziału w tematycznym e-warsztacie, który najlepiej dostosowuje się do Twoich potrzeb.

W jaki sposób prowadzone są nasze szkolenia on-line?

Najpierw otrzymujesz od nas na swoją skrzynkę email materiały szkoleniowe w postaci plików (pdf, txt, lub mp3 w zależności od rodzaju kursu) do zapoznania się z omawianym tematem

Następnie otrzymujesz zadanie domowe do samodzielnej pracy (tylko IPZO >>)

Ostatni krok to indywidualne spotkanie z trenerem / psychologiem, najczęściej mailowe, w celu omówienia Twoich problemów, Twoich wątpliwości. Trener / psycholog pracuje z Tobą nad wybranymi przez Ciebie sytuacjami, które są dla Ciebie najtrudniejsze.


Ile kosztują e-warsztaty?


Zanim zaczniesz cokolwiek kalkulować, pomyśl ile Cię kosztuje 1 (słownie jeden) dzień, podczas którego jest Ci smutno, bo znowu ktoś lub coś Cię w życiu zawiodło, czujesz się źle, wszystko jest nie tak jak chcesz, i masz naprawdę dość wszystkiego. A teraz przemnóż to, przez ilość dni w miesiącu, kiedy tak się czujesz.

A teraz policz, ile to będzie w ciągu roku...

Życie jest zbyt krótkie na to, by pozwolić sobie na taki stan ducha!


psycholog on-line
UWAGA - Specjalna Gwarancja Satysfakcji
Jeśli w ciągu 10 dni od rozpoczęcia zajęć dojdziesz do wniosku, że to co Ci oferuję, nie odpowiada Ci, możesz zrezygnować. Wystarczy napisać e-mail, w którym konstruktywnie wyjaśnisz powody rezygnacji z udziału w Programie i poprosisz o zwrot pieniędzy. Bez problemu, bez dyskusji, bez ryzyka.

 

 


Serdecznie zapraszam
Aneta Styńska, psycholog
www.psychorada.pl

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.