Szkolenia internetowe

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy kilka interesujących szkoleń. Zajęcia warsztatowe, które masz do swojej dyspozycji,  to praktyczna pomoc w rozwiązywaniu pojedynczych problemów w obszarach relacji międzyludzkich. Jeśli czujesz, że w jakiejś sferze Twojego życia mogą występować - lub już występują - braki w komunikacji i relacjach społecznych, to warto się nimi zająć od razu.

 

 

Jeśli korzystasz z komputera na pewno rozumiesz, jak wiele korzyści może przynieść taki wirtualny konsulting. Przede wszystkim są to:

  • oszczędność czasu związana z dojazdami,
  • możliwość wybrania dowolnego czasu i miejsca wirtualnego "spotkania",
  • zwiększona dyskrecja - nikt nie zobaczy, dokąd idziesz, nikt nie musi nic wiedzieć,
  • częstszy kontakt z konsultantem,
  • trzykrotnie niższy koszt
  • intensywniejsza forma zajęć, a tym samym szybszy rozwój.

Od czasu, kiedy wystartował 12 tygodniowy Internetowy Program Zmiany Osobistej, otrzymuję wiele zapytań o któtkie treningi tematyczne.

Oto lista warsztatów i szkoleń modelujących umiejętności psychologiczne i pomagające radzić sobie z życiowymi problemami

Podczas e-warsztatów będziemy ćwiczyć te umiejętności, które zamiast być rozwijane, są przeważnie skutecznie tłumione przez nieżyczliwych - często sfrustrowanych ludzi - którzy za pomocą wielu metod wywierania wpływu, skutecznie niszczą w człowieku poczucie własnej wartości.

Tak więc warsztaty są przeznaczone tylko dla tych osób, które są gotowe do przeprowadzenia istotnych zmian w swoim życiu.

Zatem zastanów się, czego TY oczekujesz od życia?


Uczestnictwo w kursie wymagać bowiem będzie wiele Twojej pracy własnej.
Będą trudne pytania, na które będziesz musiał sobie odpowiedzieć.
Będą materiały do przeczytana i zadania domowe do odrobienia.

A to wszystko pod okiem osoby, która będzie Cię wspierać w sposób obiektywny i niezależny, polecać konkretne rozwiązania poruszanych przez Ciebie zagadnień i pomagać wprowadzać je w życie, za pomocą omawianych metod i narzędzi. Poza praktycznymi przykładami, otrzymasz zindywidualizowane uwagi, ćwiczenia lub dalszy trening - - oczywiście o ile kurs zawiera konsultacje lub jeśli dodatkowo dokupisz sobie pakiet konsultacji.


Pewnie się teraz zastanawiasz dlaczego?


Otóż z moich doświadczeń w prowadzeniu konsultacji wynika, że samo uczęszczanie na nie, jest nieskuteczne tak długo, jak długo osoba biorąca w nich udział, nie bierze w nich naprawdę czynnego udziału.

Samo przyjście na zajęcia, wysłuchanie trenera, przeczytanie nawet najwspanialszych materiałów szkoleniowych czy wysłuchanie nagrań, nie jest wystarczającym bodźcem do tego, by w człowieku "coś" się poruszyło i aby zaczął aktywnie się zmieniać. Do tego potrzeba jest czynna praca nad sobą.

Zauważ, jak wiele osób jeździ na najlepsze konferencje prowadzone przez wybitnych specjalistów, słucha ich, a nawet robi notatki, a potem wraca do domu i... dalej funkcjonuje tak jak wcześniej.

Dlatego, aby warsztaty przyniosły Ci największą korzyść, Twój konsultant może bardzo restrykcyjnie sprawdzać Twoje postępy i zaangażowanie.

Pamiętaj, że jako Twój osobisty konsultant, każdy z naszych specjalistów stoi zawsze po Twojej stronie. Nawet wtedy, gdy Cię będzie ponaglać w podejmowaniu jakichś decyzji, zadawać trudne pytania czy wymagać więcej niż masz na to ochotę :)

Dlatego, jeśli czujesz gotowość do podjęcia satysfakcjonującej zmiany osobistej i udoskonalenia swoich relacji międzyludzkich, serdecznie Cię zapraszam do wzięcia udziału w tematycznym e-warsztacie, który najlepiej dostosowuje się do Twoich potrzeb.

W jaki sposób prowadzone są nasze szkolenia on-line?

Najpierw otrzymujesz od nas na swoją skrzynkę email materiały szkoleniowe w postaci plików (pdf, txt, lub mp3 w zależności od rodzaju kursu) do zapoznania się z omawianym tematem

Następnie otrzymujesz zadanie domowe do samodzielnej pracy (tylko IPZO >>)

Ostatni krok to indywidualne spotkanie z trenerem / psychologiem, najczęściej mailowe, w celu omówienia Twoich problemów, Twoich wątpliwości. Trener / psycholog pracuje z Tobą nad wybranymi przez Ciebie sytuacjami, które są dla Ciebie najtrudniejsze.


Ile kosztują e-warsztaty?


Zanim zaczniesz cokolwiek kalkulować, pomyśl ile Cię kosztuje 1 (słownie jeden) dzień, podczas którego jest Ci smutno, bo znowu ktoś lub coś Cię w życiu zawiodło, czujesz się źle, wszystko jest nie tak jak chcesz, i masz naprawdę dość wszystkiego. A teraz przemnóż to, przez ilość dni w miesiącu, kiedy tak się czujesz.

A teraz policz, ile to będzie w ciągu roku...

Życie jest zbyt krótkie na to, by pozwolić sobie na taki stan ducha!


psycholog on-line
UWAGA - Specjalna Gwarancja Satysfakcji
Jeśli w ciągu 10 dni od rozpoczęcia zajęć dojdziesz do wniosku, że to co Ci oferuję, nie odpowiada Ci, możesz zrezygnować. Wystarczy napisać e-mail, w którym konstruktywnie wyjaśnisz powody rezygnacji z udziału w Programie i poprosisz o zwrot pieniędzy. Bez problemu, bez dyskusji, bez ryzyka.

 

 


Serdecznie zapraszam
Aneta Styńska, psycholog
www.psychorada.pl

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.