Walentynki. Z miłości do... miłości

miłość

W życiu najważniejsza jest miłość. Dosłownie każdy jej wymiar i każdy jej przejaw.
Im więcej miłości na świecie, tym świat lepszy, a ludzie szczęśliwsi.

Niestety, jak z wszystkimi wspaniałymi ideami, nie zawsze jest łatwo zrozumieć siebie i swojego partnera w związku. A emocje, które podczas wielkich miłosnych zauroczeń się pojawiają, często nie są tymi, których oboje partnerzy by oczekiwali. Ale... można to zmienić :)

 

    Związki miłosne przechodzą wiele momentów kryzysowych. Nie ma pary, która nie miała by chcoiaż jednego poważnego kryzysu za sobą i przed sobą. To naturalna kolej rzeczy. Oboje dojrzewacie, stajecie się coraz doroślejsi, macie nowe spojrzenie na wiele spraw. Często okazuje się, że jest inne niż spojrezenie Partnera. Bycie razem, nie zawsze jest sielanką, ale warto je codziennie pielęgnować i udoskonalać.

 

Z okazji Walentynek oferujemy Ci 14% rabatu  na każdą konsultację, szkolenie lub poradnik. Wystarczy podczas zamawiania wpisać ten kod rabatowy ->  lbptu072 Sprawdź co jest do Twojej dyspozycji >>

 

    Wyślij wirtualną Walentynkę do kogo chcesz. Nie wstydź się swoich uczuć. Miłość to najlepsza rzecz, jaką ma Ci do zaoferowania życie. Każdy kto wyśle chociaż jedną Walentynkę otrzyma prezenty! A 10 osób, które wyślą najwięcej Walentynek otrzyma dodatkowe nagrody. Wysyłam >>

 

"Miłość NIE jest uczuciem chwili. 
Jest świadomą decyzją o sposobie życia"

 

Jeśli myślisz poważnie o uzdrowieniu swoich relacji z partnerem, od razu polecam Ci
 następujące rozwiązania:

  • Zastanów się jakie są Twoje oczekiwania dotyczące związku. Postaraj się by były one realistyczne i konkretne. Zakomunikuj je partnerowi.
  • Zapytaj partnera jak on postrzega sytuację. Jakie są jego uczucia, potrzeby, oczekiwania.
  • Jeżeli partner także chce poprawy relacji, spróbujcie zastanowić się, co można zrobić by osiągnąć cel. Przypomnijcie sobie kiedy było lepiej niż teraz i pomyślcie co wtedy robiliście, jak się komunikowaliście, spędzaliście czas razem. Być może znajdziecie odpowiedź gdzie leży problem.
  • Pamiętaj o sprawnej komunikacji. Mów o konkretnych sytuacjach, wprost wyrażaj potrzeby, chwal, nie oceniaj, nie oskarżaj, a przede wszystkim nie staraj się domyślać, co ma na myśli partner. Pytaj.
  • Szukaj pomocy. Wybierz się na konsultację psychologiczną, najlepiej z partnerem. Osobie z zewnątrz może być łatwiej dostrzec jakie trudności oddalają Was od siebie i skutecznie pomóc.


A tutaj znajdziesz

5 pomysłów na spędzenie udanych Walentynek z bliską Ci osobą lub osobami:

  • Spędź czas ze stałym partnerem - postarajcie się by był to czas tylko dla Was. Nie próbujcie dopasować się do wzorców i zróbcie to, na co sami macie ochotę.
  • Wieczór z nowo poznaną osobą - to świetny czas by poznać ją lepiej. Działaj spontanicznie i nie układaj w głowie planu idealnego spotkania. Zobacz, co będzie się działo i jak się z tym czujesz.
  • Spotkanie z przyjaciółmi to dobry sposób na samotność. Zadbaj o swój komfort i nie otaczaj się samymi parami. Obejrzyjcie film, potańczcie, umówcie się na kawę lub obiad. Decyzja zależy tylko od Was.
  • Kolacja z rodziną w Walentynki może być dobrą zabawą. W końcu czemu nie mielibyśmy obdarować miłymi liścikami także rodziców i rodzeństwa?
  • Zrób coś tylko dla siebie. Sami najlepiej znamy własne potrzeby. Pamiętaj by dbać o siebie, darzyć się przychylnymi uczuciami, ciepłem, troską i miłością. Może warto wysłać walentynkę do samego siebie?

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.