Wolność w kreowaniu własnej rzeczywistości

Zdradzę Ci bolesną tajemnicę największych tego świata – jesteś wolny. Tylko nie zdajesz sobie z tego jeszcze sprawy. Pomogę Ci to zmienić.

Nieświadomym powodem zniewolenia jest niewłaściwy sposób postrzegania rzeczywistości, który przekłada się na niewłaściwy sposób podejmowania decyzji, a więc i odmienne od intencji kreowanie własnej rzeczywistości. Rzeczywistość, w której żyjesz, może być przez Ciebie dowolnie kształtowana, musisz jedynie wyzbyć się doświadczeń, emocji i wiedzy, które nie oddają prawdziwej istoty Twoich intencji.

 

Dlaczego tak się dzieje?

Z powodu błędnych przekonań często to, co chcesz osiągnąć, przeradza się w działanie przynoszące odmienne od zamierzonych rezultaty. Nie możesz zrealizować swoich zamierzeń, bądź realizujesz w wypaczonej fałszywym postrzeganiem rzeczywistości formie. Powtarzasz stare schematy, nie mogąc wyjść poza pewne obszary życia, kręcisz się w koło.

Dzieje się tak dlatego, że jesteś NIEWOLNIKIEM zafałszowanych doświadczeń i uwarunkowań społeczno-kulturowych – wszystkiego, co zostało wpojone Ci w trakcie wychowania, nauki, przez otoczenie, bądź nieświadomie przyswoiłeś w trakcie życia.

Przykłady? Jest ich wiele, choćby to, że ciężka praca pozwala dopiero osiągnąć sukces finansowy, pieniądze szczęścia nie dają lub związki -  a szczególnie małżeństwo – stanowią tylko ograniczenie swobody.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób się wyzwolić zapisz się na bezpłatny mini kurs „Wolność w kreowaniu własnej rzeczywistości”.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.