Jak zapomnieć o byłej?

Możesz rozwiązać wszystkie intymne problemy w Twoim życiu. Profesjonalnie, skutecznie i anonimowo. 

 

Po rozstaniu

Jak zapomnieć o byłej?


Mój facet nie umie zapomnieć o swojej byłej. Minęło już 5 lat, odkąd się rozstali, a on po obejrzeniu jej fotek na naszej-klasie nieustannie o niej gada! Nie może się opanować, a wie, że mnie to doprowadza do wściekłości. Kiedyś ona go zdradziła, teraz wysyła mu zaproszenie na naszą-klasę i proponowała kilkakrotnie spotkanie. Odmówił, ale mam wrażenie, że ona go omotała! Zaczął zachowywać się jak małolat zakochany w koleżance z klasy, chyba przez to wszystko zwariuję. Nie wiem, co robić, pokazałam mu już przecież, że tego nie toleruję, ale on uważa, że w jego zachowaniu nie ma nic złego.Odpowiedź seksuologa:

Pisze pani, że partner jakiś czas temu odnowił znajomość z byłą dziewczyną. Zapewne niegdyś tamta kobieta była dla niego bardzo ważna. Skrzywdziła go, ale z upływem lat wybaczył jej i nie ma żalu. Z uwagi na to, co ich łączyło, pragną się spotkać. Odrodzenie dawnej znajomości wywołało w Pani mężczyźnie dużo emocji.


To dlatego wciąż podejmuje temat swojej byłej. Pani czuje się w tej sytuacji bardzo niepewnie, obawia się, by parter nie powrócił do dawnej miłości - stąd to zdenerwowanie i frustracja. Proszę porozmawiać z mężczyzną. Opisać mu swoje lęki i złość, wyjaśnić, jak ważna jest dla Pani kwestia jego zerwania z przeszłością. On także źle czułby się w sytuacji, kiedy flirtowałaby Pani z kolegą.


Zaufanie w związku jest bardzo istotnym elementem. Jeśli partner swoim zachowaniem burzy Pani poczucie bezpieczeństwa, należy wyjaśnić z nim tę sytuację. Warto spytać, do czego zmierza i co chce osiągnąć poprzez odnawianie relacji z byłą dziewczyną oraz jak wyobraża sobie Waszą przyszłość.


Pozdrawiam serdecznie,
Anna Zawadzka, seksuolog

 

Aby mieć pełny dostęp do wszystkich artykułów, bezpłatnych konsultacji, darmowego narzędzia monitorującego zadowolenie z życia i satysfakcję seksualną, oraz gratisowe ebooki załóż bezpłatne konto na Psychoradzie.


Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.