Kto udziela odpowiedzi?

Pomoc, porady i konsultacje
psychologa, seksuologa i dietetyka online

 

Odpowiedzi na listy internautów wpływające do serwisu, udzielają dyplomowani specjaliści. Poniżej znajdują się krótkie notki biograficzne.

Wybierz psychologa, seksuologa lub dietetyka z którym chcesz się umówić i zamów konsultację.
mgr Iwona Dziugieł psycholog, terapeuta, terapeuta par, małżeństw, rodzin, doradca zawodowy
mgr Anna Jabłońska seksuolog, psycholog, psycholog dziecięcy
mgr Monika Stachura seksuolog, psycholog, terapia par
mgr Barbara Lech coach, trener odżywiania
 
 

 Ile kosztuje wizyta u psychologa seksuologa dietetyka?

Jest to koszt od 129 zł, a do coacha 160 zł. Jeśli zdecydujesz się zakupić od razu 3 konsultacje czwartą otrzymujesz w prezencie.

 

 

mgr Monika Stachura

Seksuolog, Psycholog,
Seksuolog i psycholog dziecięcy, dla młodzieży i dorosłych

 

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Seksuologia kliniczna). Ukończyła ponadto Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.

 

Główne obszary pracy to:

  • Poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne

  • Diagnoza i terapia zaburzeń seksualnych

  • Zaburzenia w relacjach partnerskich, problemy z komunikacją, oziębłość seksualna

  • Problemy z brakiem akceptacji swojej orientacji seksualnej

  • Edukacja seksualna,

  • Problemy wychowawcze

  • Trening asertywności, rozwój osobisty

  • Zaburzenia emocjonalne, kryzysy, przewlekły stres.

 

Nieustannie doskonali wiedzę i umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz Kodeksem Etycznym Seksuologa.

Prowadzi konsultacje indywidualne oraz warsztaty grupowe.

 

Pomoc psychologa on line:

email, skype - rozmowa głosowa z seksuologiem online , chat z seksuologiem jako porada seksuologa, konsultacja seksuologiczna, psychoterapia (terapia)  par przez internet, terapia indywidualna przez internet.

 


Zamów porady seksuologa e-mail  lub Skype 50 min>

W pakiecie taniej -> zamów 3, a jeszcze jedną otrzymasz gratis :> 


mgr Anna Jabłońska

Seksuolog, Psycholog, Psychoprofilaktyk, Psycholog-Seksuolog dla dorosłych, dla dzieci i  i młodzieży

 

Jestem psychologiem – psychoprofilaktykiem – terapeutą – psychologiem – seksuologiem.

Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi, rodzinami a także z młodzieżą i dziećmi doświadczającycmi różnego rodzaju trudności. W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta.

 

WYKSZTAŁCENIE:

Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Absolwentka Psychologii i Pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomomowych studiów z zakresu Seksuologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Wychowania do Życia w Rodzinie z Edukacją Seksualną oraz szkolenie z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Certyfikowana instruktorka masażu Shantala i Shantala Body Touch.

 

DOŚWIADCZENIE:

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując i odbywając staże i praktyki między innymi na Oddziale nerwic w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie; w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie; w Instytucie Psychologii Zdrowia; Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dla Dzieci i Młodzieży przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie;

 

OBSZARY PRACY:

Specjalizuje się w interwencji kryzysowej, seksuologii, psychologii wychowawczej, psychologii dziecka i rodziny. Prowadzi poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, diagnozę i terapię dzieci i młodzieży przejawiających zaburzenia zachowania i zaburzenia nastroju, psychoedukację, edukację seksualną oraz szkolenia i warsztaty z zakresu seksuologii, umiejętności komunikacyjnych, wychowawczych i rozwoju osobistego. Prowadzi wsparcie z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Wspiera rodziców małych dzieci poprzez prowadzenie instruktaży z zakresu masażu Shantala i instruktaży na temat właściwie dobranych zajęć czy sposobów zabaw. Pracuje również z parami w zakresie podnoszenia poziomu satysfakcji ze współtworzonych związków, z rodzinami i pacjentami indywidualnie.

 

USŁUGI:

• konsultacje psychologiczne; • terapia psychologiczna; • wsparcie psychologiczne; • interwencja kryzysowa; • relaksacja; • diagnoza i terapia dzieci i młodzieży; • instrukataże prowadzone dla rodziców z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka; • instruktaż masażu Shantala (masaż niemowląt i małych dzieci) dedykowany rodzicom małych dzieci; • psychoedukacja; • edukacja seksualna; • warsztaty i szkolenia psychologiczne; • terapia par; • diagnoza i terapia psychologiczno – seksuologiczna;

 

Zapraszam Ciepło do kontaktu, chętnie odpowiem na każde zapytanie. Chętnie wesprę Państwa w sprawach, które będą w zakresie moich kompetencji i możliwości. Równocześnie informuję, iż nie prowadzę diagnoz poprzez skayp.

 

Prywatnie jestem mamą małej Julii, zajmuję się domem i ogrodem. Lubię spacerować z psem, czytać książki, uczestniczyć w konferencjach naukowych. Moja praca to moja pasja dlatego zajmuje sporą częśc mojego życia.

Pomoc psychologa on line:

email, skype - rozmowa głosowa z seksuologiem online , chat z seksuologiem jako porada seksuologa, konsultacja seksuologiczna, psychoterapia (terapia) par przez internet, terapia indywidualna przez internet.


Zamów konsultację seksuologiczną e-mail  lub Skype 50 min>

W pakiecie taniej - zamów 3, a jeszcze jedną otrzymasz gratis :>

 

 mgr Iwona Dziugieł

Psycholog, Pedagog, Psychoterapeuta, Doradca zawodowy
Psycholog dla młodzieży i dorosłych

 

Szkoliła się w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto", Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej). Jest doradcą zawodowym ( licencja I stopnia- Podyplomowe Studia Poradnictwa Zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim ), z bogatym doświadczeniem zawodowym, a także autorką licznych programów i warsztatów dla różnych grup z obszaru rozwijania umiejętności interpersonalnych i doradztwa zawodowego.

 

Posiada wiedzę i praktykę jako psychoterapeuta i doradca zawodowy, pomagam w rozwiązywaniu problemów życiowych, osobom mających trudności w  radzeniu sobie z lękiem, stresem, bezradnością, depresją, poszukiwaniem odpowiedniego kierunku kształcenia oraz miejsca pracy.

Prowadzi treningi interpersonalne, z asertywności, radzenia sobie ze stresem, terapię ofiar przemocy, osób chorych onkologicznie oraz na przewlekłe choroby somatycznie.

 

Jest współautorką badań naukowych prowadzonych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie dotyczących wpływu treningu umiejętności społecznych  na przekonania o sobie i świecie społecznym oraz na  satysfakcję z  życia u osób bezrobotnych „Training Social Competencies as a Mean to Enhance Satsisfaction with Life of the Unemployed" prezentowanych na Międzynarodowej Konferencji Psychologicznej w lipcu 2011 w Sztokholmie.

 

Posiad także doświadczenie we współpracy zagranicznej: prowadziła warsztaty pokazowe dla Departamentu Pracy USA  „Aktywny na rynku pracy". W latach 2002-2006 była nauczycielem akademickim.

 

Obecnie prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną. Jest osobą asertywną, wie jak radzić sobie z trudnymi emocjami,  swoje marzenia przeistacza w cele, które później realizuje.  Lubi ludzi, a praca z nimi to jej życiowa pasja, ale też wie gdzie są granice pomagania, tak aby pozostać na długo w dobrej kondycji psychofizycznej.

 

Pomoc psychologa on line:

email, skype - rozmowa głosowa z psychologiem online , chat z psychologiem jako porada psychologiczna, konsultacja psychologiczna, psychoterapia (terapia)  par przez internet, terapia indywidualna przez internet.

 

lepsza praca, mobbing

Barbara Lech

Life&Biznes Coach
Autorka książki "Motywator dietetyczny".


Przeszkoliła kilka tysięcy osób, współpracowała z wieloma firmami w zakresie kreowania wizerunku i rozwoju osobistego. Z jej pomocy na codzień  korzysta wiele kobiet i mężczyzn, którzy chcą od siebie i dla siebie w życiu tego co najlepsze. Od 2015 skoncentrowała się głównie na coachingu i szkoleniach biznesowych dla firm.

Ukończyła Uniwersytet SWPS na kierunku podyplomowym "Coaching i mentoring", w Izbie Coachingu"Sales Coaching", "Budowanie ekologicznej marki produktu i wizerunku firmy", posiada certyfikat z zakresu "Kreowania wizerunku i stylizacji sylwetki",  "Przywódca to Ty", "Coachingowej grupy twórczej", "Zachowań asertywnych", "Budowanie wewnętrznej siły", "Zarządzanie sobą w czasie" i inne.

Była wykładowcą w Centrum Nauki i Biznesu "Żak", obecnie  prowadzi własną firmę coachingową.
Ma wiele pasji i nieustannie się doszkala. Jej pasją i misją jest wydobywanie z ludzi piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków