Kto udziela odpowiedzi?

Pomoc, porady i konsultacje
psychologa, seksuologa i dietetyka online

 

Odpowiedzi na listy internautów wpływające do serwisu, udzielają dyplomowani specjaliści. Poniżej znajdują się krótkie notki biograficzne.

 

 Ile kosztuje wizyta u psychologa seksuologa dietetyka?

Jest to koszt od 129 zł, a do coacha 160 zł. Jeśli zdecydujesz się zakupić od razu 3 konsultacje czwartą otrzymujesz w prezencie.

 

 

mgr Monika Stachura

Seksuolog, Psycholog,
Seksuolog i psycholog dziecięcy, dla młodzieży i dorosłych

 

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Seksuologia kliniczna). Ukończyła ponadto Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.

 

Główne obszary pracy to:

  • Poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne

  • Diagnoza i terapia zaburzeń seksualnych

  • Zaburzenia w relacjach partnerskich, problemy z komunikacją, oziębłość seksualna

  • Problemy z brakiem akceptacji swojej orientacji seksualnej

  • Edukacja seksualna,

  • Problemy wychowawcze

  • Trening asertywności, rozwój osobisty

  • Zaburzenia emocjonalne, kryzysy, przewlekły stres.

 

Nieustannie doskonali wiedzę i umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz Kodeksem Etycznym Seksuologa.

Prowadzi konsultacje indywidualne oraz warsztaty grupowe.

 

Pomoc psychologa on line:

email, skype - rozmowa głosowa z seksuologiem online , chat z seksuologiem jako porada seksuologa, konsultacja seksuologiczna, psychoterapia (terapia)  par przez internet, terapia indywidualna przez internet.

 


Zamów porady seksuologa e-mail  lub Skype 50 min>

W pakiecie taniej -> zamów 3, a jeszcze jedną otrzymasz gratis :> 


mgr Anna Jabłońska

Seksuolog, Psycholog, Psychoprofilaktyk
Seksuolog i Psycholog dla dorosłych,  dla dzieci i młodzieży

Jestem psychologiem – psychoprofilaktykiem - seksuologiem - terapeutą.  Na co dzień pracuję z osobam i dorosłymi, rodzinami a także z młodzieżą i dziećmi doświadczającycmi różnego rodzaju trudności.

 

W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta. Moja praca jest objęta regularną superwizją.

 

WYKSZTAŁCENIE:

Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Absolwentka Psychologii i Pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomomowych studiów z zakresu Seksuologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Wychowania do Życia w Rodzinie z Edukacją Seksualną oraz szkolenie z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Certyfikowana instruktorka masażu Shantala i Shantala Body Touch.

 

DOŚWIADCZENIE:

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując i odbywając staże i praktyki między innymi na Oddziale nerwic w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie; w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie; w Instytucie Psychologii Zdrowia; Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dla Dzieci i Młodzieży przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie;

 

OBSZARY PRACY:

 

Specjalizuje się w interwencji kryzysowej, seksuologii , psychologii wychowawczej, psychologii dziecka i rodziny. Prowadzi poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, diagnozę i terapię dzieci i młodzieży przejawiających zaburzenia zachowania i zaburzenia nastroju, psychoedukację, edukację seksualną oraz szkolenia i warsztaty z zakresu seksuologii, umiejętności komunikacyjnych, wychowawczych i rozwoju osobistego. Prowadzi wsparcie z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Wspiera rodziców małych dzieci poprzez prowadzenie instruktaży z zakresu masażu Shantala i instruktaży na temat właściwie dobranych zajęć czy sposobów zabaw. Pracuje również z parami w zakresie podnoszenia poziomu satysfakcji ze współtworzonych związków, z rodzinami i pacjentami indywidualnie.

 

USŁUGI:
• konsultacje psychologiczne;
• psychoterapia;
• wsparcie psychologiczne;
• interwencja kryzysowa;
• relaksacja;
• diagnoza i terapia dzieci i młodzieży;
• instrukataże prowadzone dla rodziców z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka;
• instruktaż masażu Shantala (masaż niemowląt i małych dzieci) dedykowany rodzicom małych dzieci;
• psychoedukacja;
• edukacja seksualna;
• warsztaty i szkolenia psychologiczne;
• terapia par;
• diagnoza i terapia psychologiczno – seksuologiczna;

 

Zapraszam Ciepło do kontaktu, chętnie odpowiem na każde zapytanie.

 

Prywatnie jestem mamą małej Julii, zajmuję się domem i ogrodem. Lubię spacerować z psem, czytać książki psychologiczne, uczestniczyć w konferencjach naukowych. Moja praca to moja pasja dlatego zajmuje większą częśc mojego życia.

Pomoc psychologa on line:

email, skype - rozmowa głosowa z seksuologiem online , chat z seksuologiem jako porada seksuologa, konsultacja seksuologiczna, psychoterapia (terapia)  par przez internet, terapia indywidualna przez internet.


Zamów konsultację seksuologiczną e-mail  lub Skype 50 min>

W pakiecie taniej - zamów 3, a jeszcze jedną otrzymasz gratis :>

 

 

 

 mgr Iwona Dziugieł

Psycholog, Pedagog, Psychoterapeuta, Doradca zawodowy
Psycholog dla młodzieży i dorosłych

 

Szkoliła się w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto", Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej). Jest doradcą zawodowym ( licencja I stopnia- Podyplomowe Studia Poradnictwa Zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim ), z bogatym doświadczeniem zawodowym, a także autorką licznych programów i warsztatów dla różnych grup z obszaru rozwijania umiejętności interpersonalnych i doradztwa zawodowego.

 

Posiada wiedzę i praktykę jako psychoterapeuta i doradca zawodowy, pomagam w rozwiązywaniu problemów życiowych, osobom mających trudności w  radzeniu sobie z lękiem, stresem, bezradnością, depresją, poszukiwaniem odpowiedniego kierunku kształcenia oraz miejsca pracy.

Prowadzi treningi interpersonalne, z asertywności, radzenia sobie ze stresem, terapię ofiar przemocy, osób chorych onkologicznie oraz na przewlekłe choroby somatycznie.

 

Jest współautorką badań naukowych prowadzonych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie dotyczących wpływu treningu umiejętności społecznych  na przekonania o sobie i świecie społecznym oraz na  satysfakcję z  życia u osób bezrobotnych „Training Social Competencies as a Mean to Enhance Satsisfaction with Life of the Unemployed" prezentowanych na Międzynarodowej Konferencji Psychologicznej w lipcu 2011 w Sztokholmie.

 

Posiad także doświadczenie we współpracy zagranicznej: prowadziła warsztaty pokazowe dla Departamentu Pracy USA  „Aktywny na rynku pracy". W latach 2002-2006 była nauczycielem akademickim.

 

Obecnie prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną. Jest osobą asertywną, wie jak radzić sobie z trudnymi emocjami,  swoje marzenia przeistacza w cele, które później realizuje.  Lubi ludzi, a praca z nimi to jej życiowa pasja, ale też wie gdzie są granice pomagania, tak aby pozostać na długo w dobrej kondycji psychofizycznej.

 

Pomoc psychologa on line:

email, skype - rozmowa głosowa z psychologiem online , chat z psychologiem jako porada psychologiczna, konsultacja psychologiczna, psychoterapia (terapia)  par przez internet, terapia indywidualna przez internet.

 

 

mgr Robert Turek

Psycholog, Doradca zawodowy, Psychodietetyk
Psycholog dla młodzieży i dorosłych
 

Z wykształcenia jest  psychologiem klinicznym (absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II). Pracuje jako wykładowca i trener. Chętnie łączy te trzy działalności, jeżeli pojawia się taka możliwość.

Jego  pasją jest poznawanie drugiego człowieka i komunikacja niewerbalna.

W 2008 roku zdobył tytuł Człowieka Miesiąca w plebiscycie Gazety Wyborczej. Ukończył liczne kursy (m. in. z Terapii Behawioralnej), staże (Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni) i warsztaty.

 

Pomoc psychologa on line:

email, skype - rozmowa głosowa z psychologiem online , chat z psychologiem jako porada psychologiczna, konsultacja psychologiczna, psychoterapia (terapia)  par przez internet, terapia indywidualna przez internet.

 

W pakiecie taniej - zamów 3, a jeszcze jedną otrzymasz gratis :>

 

lepsza praca, mobbing

Barbara Lech

Life&Biznes Coach
Autorka książki "Motywator dietetyczny".


Przeszkoliła kilka tysięcy osób, współpracowała z wieloma firmami w zakresie kreowania wizerunku i rozwoju osobistego. Z jej pomocy na codzień  korzysta wiele kobiet i mężczyzn, którzy chcą od siebie i dla siebie w życiu tego co najlepsze. Od 2015 skoncentrowała się głównie na coachingu i szkoleniach biznesowych dla firm.

Ukończyła Uniwersytet SWPS na kierunku podyplomowym "Coaching i mentoring", w Izbie Coachingu"Sales Coaching", "Budowanie ekologicznej marki produktu i wizerunku firmy", posiada certyfikat z zakresu "Kreowania wizerunku i stylizacji sylwetki",  "Przywódca to Ty", "Coachingowej grupy twórczej", "Zachowań asertywnych", "Budowanie wewnętrznej siły", "Zarządzanie sobą w czasie" i inne.

Była wykładowcą w Centrum Nauki i Biznesu "Żak", obecnie  prowadzi własną firmę coachingową.
Ma wiele pasji i nieustannie się doszkala. Jej pasją i misją jest wydobywanie z ludzi piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków