Konsultacje psychologa e-mail z dodatkowymi nagraniami

środa, 24 kwietnia 2019


Czasami w życiu każdego z nas pojawia się czas, kiedy to przychodzą "gorsze dni". Ciągły stres, brak czasu, problemy osobiste albo zdrowotne - to wszystko może wpędzić w przygnębienie. Aby tak nie było, by pomóc Ci poradzić sobie z trudnościami zapraszam Cię na konsultacje e-mail ze mną. Możesz napisać raz, możesz wiele razy. Wszystko zależy od tego, na co się zdecydujesz.

Aby zachęcić Cię dodatkowo do tego, by przełamać lęk czy niechęć przed otworzeniem się przed psychologiem obiecuję Ci, że jeśli zamówisz w kwietniu konsulatcję e-mail, to otrzymasz dodatkowo nagrania szkoleniowe o tematyce psychologicznej o wartości od 38 zł do 152 zł. Tematy nagrań możesz wybrać samodzielnie, w zależnosci od tego, które będą Cię interesować najbardziej :)

 

Dlaczego możesz mi się zaufać

Od 2005 roku pracuje jako psycholog. Mam duże doświadczenie i wiedzę w zakresie pomagania on-line. Podczas studiów ukończyłam moduły o specjalnościach Stres i Stres w organizacji, następnie studium Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie, kurs podstawowy w Dietetyka, szkolenie Diagnoza i konceptualizacja w poznawczo-behawioralnej terapii par, uzyskałam dodatkowo certyfikat w zakresie Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży, certyfikat w zakresie Treningu Zachowań Asertywnych, certyfikat w zakresie Budowania Zespołów oraz wiele innych. Obecnie jestem w trakcie dodatkowych studiów by uzyskać certyfikat w zakresie Pomocy psychologicznej dla par i małżeństw, które ukończę w grudniu tego roku.

Jeśli Cię przekonałam do tego, że mogę służyć Ci pomocą w zakresie rozwiązywania problemów istniejących w Twoim życiu, to wybierz konsultację

 

Czego możesz się spodziewać w mojej odpowiedzi

  Odpiszę Ci bardzo obszernie. Omawiając Twój problem uwzględnię zarówno Twoją obecną sytuację jak i to, co od strony psychologicznej mogło być jej czesto nieuświadomionym powodem.

Zaproponuję Ci ćwiczenia, które wykonasz samodzielnie. Dzięki nim uzyskasz większy wgląd w siebie i zyskasz odpwiedzi na wiele dręczacych Cię pytań odnośnie sytuacji osobistej, rodzinnej czy zawodowej. Razem zastanowimy się nad tym, co najlepiej by Ci pomogło, co warto zmienić, co wzmocnić aby poprawić jakość Twojego życia.

 

Tematy gratisowych nagrań, które możesz otrzymać

 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie
  Aneta Styńska
  Właścicielka Psychorady
  psycholog

Masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego specjalisty?
Zadzwoń do nas +48 798 605 338 lub wyślij SMS.

 
Aneta Styńska - ZnanyLekarz.pl Łukasz Choinkowski - ZnanyLekarz.pl Alicja Krawczyk - ZnanyLekarz.pl
Anna Jabłońska - ZnanyLekarz.pl

Hanna Świerczewska
psycholog,psychotraumatolog, psychoonkolog

Barbara Wysocka
psycholog, terapeuta SFBT

 

   

Obecnie nie przyjmuje nowych klientów

Magdalena Kowalska - ZnanyLekarz.pl

 Obecnie nie przyjmuje nowych klientów

Ewa Ambroziak
psycholog, coach

 

Masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego specjalisty?

 • zadzwoń do nas

  +48 798 605 338

  (oddzwaniamy na nieodebrane połaczenia)
  lub +48 782 765 646 
 • lub wyślij SMS
 • albo zadzwoń korzystając z bezpłatnego połączenia
  (niebieska słuchawka w dole strony)

Jeśli od razu nie odbierzemy - oddzwonimy

 

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.