Pomoc online jest skuteczna

czwartek, 30 sierpnia 2018

Być może to Cię zaskoczony, ale praktyki terapii online czy też terapii dystansowej nie są nowe. W rzeczywistości usługi online dotyczące poprawy zdrowia psychicznego istnieją od 1986 roku, a poradnictwo telefoniczne znane jest już od lat pięćdziesiątych (USA).

W krajach rozwiniętych istnieją dziesiątki lat badań nad poradnictwem telefonicznym i usługami pomocy psychologicznej online, które wykazały, że tak realizowane usługi doradcze, przynoszą realne korzyści dla klienta. Możesz o tym przeczytac tutaj >
Co więcej klienci często wolą je bardziej do tradycyjnych sesji gabinetowych.

W dzisiejszych czasach, niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieście, czy poza krajem, konsulatcje online pozwolą Ci zaoszczędzić sporo czasu, który zająłby Ci dojazd czy stanie w korkach.


To wygodne.


Możesz połączyć  się z doradcą lub trenerem z pracy, domu, samochodu lub z dowolnego meijsca w którym masz cichą przestrzeń i dobre połączenie internetowe lub sygnał komórkowy.

 
To sprawdzone i skuteczne.


Zapomnij o czekających tygodniach na wizytę, jak to ma miejsce w publicznej służbie zdrowia. Zarezerwuj konsulatcję online, a umówisz e-wizytę od razu - często w ciągu 2-3 kolejnych dni.


Psychorada.pl to zaufana marka.

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.