Przed Tobą egzamin?

poniedziałek, 2 maja 2011

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, a mieszkasz w Warszawie to zapraszam Cię na stacjonarne zajęcia dotyczące technik relaksacyjnych, redukcji stresu, nauki autoprezentacji i wywierania wpływu, których znajomość i stosowanie znacząco ułatwiają zdawanie egzaminów.                                 Zamów konsultację >>

 

Kto skorzysta podczas zajęć?

Jeśli jesteś w sytuacji, gdzie zawiodły inne środki pomocy i czujesz, że stres i brak wiary w sienie może zniszczyć Twoje plany na przyszłość, albo chcesz po prostu doradzić się kogoś, kto ma odpowiednie doświadczanie w tym temacie, to konsulatcje ze mną będą dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. 

 

Jak wyglądają zajęcia?

Po zaksięgowaniu opłaty, otrzymasz e-mail w którym poproszę Cię o odpowiedź na kilka istotnych pytań oraz napisanie z czym masz największy problem. To co napiszesz będzie podstawą do przygotowania dla Ciebie zindywidualizowanych zajęć, które odbędą się stacjonarnie. Im więcej dowiem się od Ciebie już na samym początku o tym, co jest dla Ciebie najtrudniejsze, mogę już na pierwszą konsulatcję z Tobą przygotować się do spotkania, pod kątem indywidualizowania zajęć, by nie tracić na to czasu podczas zajęć stacjonarnych.
 
Następnie wspólnie ustalimy termin konsultacji.
 
I spotkamy się twarzą w twarz, aby pomóc Ci w rozwiązaniu trudności.
 
 

Co zyskam?

Wiedzę z konkretnymi technikami autoprezentacyjnymi, antystresowymi i wywierania wpływu, których Cię nauczę, łagodnie, efektywnie, cierpliwie, z humorem i dużą dawką zrozumienia. Zapewniam Ci swobodną i naturalną atmosferę podczas zajęć.
 
Przy mojej pomocy pozbędziesz się lęku, wzrośnie Twoja pewność siebie, otwarzysz się na innych, a w konsekwencji wzrośnie Twoja motywacja do pozytywnego myślenia o egzaminach. Zdawanie egzaminów przestanie być dla Ciebie stresujące.
 

A co jeśli będę potrzebować więcej niż 1 konsultację?

Może się zdarzyć, że dojdziesz do wniosku, że jedna konsulatcja to dla Ciebie za mało i poczujesz, że potrzebujesz ich więcej. W takiej sytuacji  możesz dokupić dodatkowe zajęcia w cenie już po 50 zł/godz.
 
Możesz zdecydować się na zajęcia w innym terminie lub jeśli czas na to pozwoli na kontynuacje zajęć tego samego dnia.
 

Dlaczego tak tanio?

Po wyprowadzce ze starego gabinetu na czas ciąży i urlopu wychowawczego, nie zdążyłam przygotować "wizualnie" nowego gabinetu (do pracy zawodowej wróciłam niecały miesiąc temu). Zajęcia odbywają się więc w surowym, niezagospodarowanym jeszcze pomieszczeniu.
Jeśli Ci to nie przeszkadza, ponieważ zamiast na "gadżetach" chcesz skoncentrować się wyłącznie na pracy nad sobą, to bardzo skorzystasz podczas zajęć.                                 Zamów konsultację >>

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.