Schudnij do wiosny 3-6-9-12 a nawet 15 kilo!

poniedziałek, 11 lutego 2013

miłość

Trwała utrata wagi jest możliwa!

Szukam ambitnych osób, które chcą naprawdę schudnąć, a nie tylko mówić o tym.  Dzięki temu programowi można osiągnąć spadek wagi od 3-5 kg miesięcznie!

 

Aby ułatwć decyzję o podjęciu odchudzania, aby wymówki zminimalizować niemal do "zera" zdecydowana większość kosztów została wyeliminowana!

 


Oferuję cykl 4-tygodniowych zajęć online w ramach których każdy uczestnik otrzyma:

 • podstawowy bilans formy (1x) w celu ustalenia indywidualnego programu żywieniowo-suplementacyjnego 
   35 zł 
  teraz GRATIS

 

 • konsultacje z trenerem fitness i wellness Agatą Owsianik (4x)
   340 zł 
  teraz GRATIS

 

 • konsultacje z psychologiem Anetą Styńską (4x)
   340 zł  teraz GRATIS

 

 • opracowanie indywidualnego jadłospisu (1x)
   85 zł  teraz GRATIS

 

 • cotygodniową analizę i korektę jadłospisu (4x)
   140 zł  teraz GRATIS

 

 • uczestnictwo w kursie "Wyzwanie na odchudzanie" (webinar prowadzony w czasie rzeczywistym), podczas którego omawiamy, jak zdrowo się odżywiać oraz odpowiadamy na pytania uczestników (4x)
    60 zł  teraz GRATIS

 

 • 2 zbilansowane posiłki dziennie, zamiast obecnych śniadań i kolacji (produkty na 4-5 tygodni).
  424 zł lub 568 zł

  Dzięki temu zestawowi posiłków można osiągnąć spadek wagi od 3-5 kg miesięcznie. Efekt uzależniony jest od ilości kilogramów którą pragniesz zrzucić.


Na podstawie rozmowy skypowej o stanie zdrowia i dokonaniu pomiarów, rozpisujemy stosowanie produktów oraz jadłospis, aby powstał indywidualny program żywieniowy i suplementacyjny, ponieważ każda osoba ma inne zapotrzebowanie na ilość kalorii, wodę i białko. Dodatkowe suplementy można dokupić opcjonalnie jeśli zajdzie taka potrzeba.

Inwestycja

Koszt to w zależności od ilości produktów:

 • zestaw podstawowy 424 zł
 • zestaw zaawansowany (dodatkowo z aloesowym preparatem oczyszczającym) 568 zł

W cenę zestawu została wliczona opłata 13 zł za przesyłkę.

Warto zwrócić uwagę, że w ramach tej kwoty są już wliczone 2 posiłki dziennie, więc odpada codzienny koszt śniadań i kolacji. A zajęcia z trenerem, kurs i konsultacje oferujemy GRATIS ;)

 

 • ale jeśli to dla Ciebie za duży wydatek, to... zainwestuj tylko  120 zł  79 zł za 3 miesiące zajęć online "Wyzwanie na odchudzanie" w ramach których co poniedziałak jest prowadozny webinar na żywo (!!!), są 2 lub więcej konsultacji dietetyczne tygodniowo e-mailem, skypem lub telefonicznie, cotygodniowe mailingi z wiedzą na wybrane tematy, oraz zadania domowe, dzięki którym chudniecie staje się proste!

 

Zapisy

Aby się zapisać, wystarczy na tej stronie wpisać właściwą dla wybranego zestawu kwotę tj. 424 zł lub 568 zł (zamiast 79), opłacić i poczekać na mój kontakt :)

 

Proponowany zestaw żywieniowy opiera się o produkty Herbalife, które są przeznaczone do wspierania bezpiecznej i skutecznej kontroli wagi. Produkty z zestawu pomagają w procesie trawienia podczas wydalania oraz wiązania tłuszczu oraz asystują podczas hamowania potrzeby podjadania między posiłkami.

 

Uwaga:
Ffirma Herbalife jest tak pewna działania swoich produktów, że daje swoim klientom 30 dniową gwarancję satysfakcji z ich stosowania! Jeżeli ktoś nie będzie zadowolony ze stosowania produktów my zwrócimy ci pieniądze! Rezultaty nie są gwarantowane. 

 

Zapisuję się do programu odchudzającego!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.