Świąteczne Promocje

czwartek, 17 grudnia 2015

promocja świąteczna

 Święta już niebawem. I choć Boże Narodzenie to święto bardzo rodzinne, coraz mniej czasu poświęcamy sprawom naszej duszy. W listopadzie i w grudniu myślimy bardzo racjonalnie, ale głównie o finansach. Przeliczamy na co starczy nam pieniędzy, a na co nie i jakie prezenty kupić najbliższym. Praca nad samym sobą i nad własną duszą schodzi na dalszy plan. Atmosfera świąteczna znika w pogoni za prezentami, za najładniejszą choiną i najlepszymi śledziami w sosie salsa. A przecież nie to jest najważniejsze.

Pomyśl o sobie, o swoich prawdziwych potrzebach, o potrzebach swoich bliskich, o tym co może Wam pomoc zbliżyć się do siebie, aby stać się rodziną przez duże R, a nie grupą sfrustrowanych ludzi siedzących przy jednym stole, marzących by jak najszybciej od niego odejść i oddalić się do swoich laptopów czy komórek.

Pomożemy Ci w tym.

Robiąc zakupy w grudniu za kwotę 100 zł
otrzymasz gratis
konsultacje z wybranym specjalistą, książkę, ebooka lub szkolenie.

Internetowy Program Zmiany Osobistej nie jest objęty tą promocją!

 

 

 

 

 

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.