Walczymy z przesądami

wtorek, 31 sierpnia 2010

Piątek 13-go to dzień uznawany za szczególnie feralny i nieszczęśliwy. Ale nie w Psychoradzie. Postanowiliśmy pokazać, że nawet z tak starym przesądem jak ten można skutecznie walczyć.

I właśnie dlatego już od dzisiaj zamawiając dowolne szkolenie lub konsultacje dodatkowo otrzymasz GRATIS 1 konsultację psychologa lub seksuologa.

 

Co mam zrobić aby otrzymać GRATIS?

   W dniu 13-go dowolnego miesiąca zamów dowolny produkt z tej strony >>

  Po opłaceniu i aktywowaniu usługi napisz do nas e-mail na adres kontakt(małpka)psychorada.pl podając w temacie e-maila -> 13, a w treści czy wybierasz konsultacje psychologa czy seksuologa.

  Prześlemy Ci kupon rabatowy o wartości 100% na wybraną przez Ciebie konsultację.A zatem - spraw aby piatek 13-go był dla Ciebie szczęśliwy. Wejdź na tę stronę, zamów produkt który Cię interesuje i odbierz swój GRATIS! >>

Miłego dnia :)

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.