16 czerwca - podwójna promocja!

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Aneta Styńska Psychorada.pl Dokładnie 7 lat temu, po raz pierwszy Psychorada pojawiła się w internecie...

Aby uczcić dzień 7 urodzin serwisu każde dzisiejsze zakupy są premiowane rabatem 16%.

Wystarczy wpisać kod rabatowy: 7urodziny
Jest tylko 160 kuponów rabatowych!


Ale to nie wszystko. Do końca czerwca trwa promocja mundialowa.

Robiąc zakupy dzisiaj dostaniesz jeszcze szkolenie video "Mowa ciała a odnoszenie sukcesów" o wartości 29 zł.

 

Wracając do wspomnień... Wtedy w Psychoradzie był tylko jeden psycholog i ja. Nie wiedziałam, jak to wszystko się potoczy, ale bardzo wierzyłam, że to co robię MA SENS.

 

Już we wrześniu okazało się, że miałam rację i że był to strzał w 10, ponieważ wtedy wystartował Internetowy Program Zmiany Osobistej
i zaczęło się istne tsunami pokazujące, jak wiele jest do zrobienia na gruncie zmian osobistych w Polsce. Ilość osób która jednocześnie zgłosiła się na konsultacje była wielokrotnie większa niż się spodziewałam.

 

W październiku w zespole były już na stałe 4 osoby. I tak rok po roku doszliśmy do dzisiaj starając się, dostarczac pomoc i wsparcie w miejsca do których najtrudniej dotrzeć. A także docierać do osób, które nie chcą z różnych powodów same chodzić na wizyty gabinetowe.

 

Korzystaj z przygotowanych okazji i promocji urodzinowych. Co tydzień, będziemy oferować Ci coś nowego. A już jutro KONKURS z nagrodami :)) Odwiedzaj naszą stronę i bądź z nami.


Pozdrawiam Cię serdecznie
Aneta Styńska z zespołem
Psychorada.pl

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.