Co mężczyzn podnieca w kobiecej masturbacji?

poniedziałek, 14 lutego 2011

:: Problemy w związku? Koniecznie wejdź na tę stronę >

 

Problem:

Co mężczyzn podnieca w kobiecej masturbacji? Każdy mężczyzna, z którym byłam uwielbiał na to patrzeć, podobnie też skonstruowane sa reklamy seks-telefonów: kobieta sama robiąca sobie dobrze. Dlaczego tak to na nich działa? A może nie każdy mężczyzna tak reaguje?”

 

Odpowiedź seksuologa:

Na pytanie odpowiada seksuolog, Anna Zawadzka

 
Przez wieki przyjemność seksualna kobiet była tematem tabu. Obowiązkiem kobiety w trakcie aktu seksualnego było sprawienie mężczyźnie przyjemności, nigdy odwrotnie. Czerpanie radości z kontaktów fizycznych było domeną mężczyzn, nie przystawało płci pięknej. Po rewolucji seksualnej, ruchach feministycznych, dążeniu do poprawienia sytuacji kobiet na świecie, zaczęto również przyglądać się ich miejscu w zaciszach sypialni. 

Stało się jasne, że kobiety nie tylko pragną odczuwać przyjemność z seksu, ale także zaczynają oczekiwać od mężczyzn dostarczania im tej przyjemności oraz potrafią same sobie tą przyjemność ofiarowywać.


Reakcja mężczyzny na masturbującą się kobietę może wynikać z wielu powodów: preferencji, niespecyficzności zjawiska popularyzowanego dopiero w ostatnich czasach, postrzeganiem masturbacji, jako zachowania typowego jedynie dla odważnych, otwartych na eksperymenty kobiet.

Jednak najczęściej przyczyny doszukiwać należy się  w reakcji masturbującej się kobiety: odczuwaniu przez nią przyjemności towarzyszą często wypieki na twarzy, mimika będąca ekspresją przeżywania rozkoszy, wydawane dźwięki, symulacja ruchów frykcyjnych czy napięcie mięśni.


Trudno powiedzieć czy wszystkich mężczyzn podnieca widok masturbującej się kobiety, ale z pewnością większość z nich odczuwa w takich sytuacjach silne podniecenie.

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.