Czy dawać ludziom wybór? - podcast

środa, 10 lipca 2019

:: Poradnictwo, konsultacje i terapia psychologiczna >

Podcasty Psychorady to specjalne audycje, w których poruszamy tematy zwiazane z szeroko rozumianym zastosowaniem psychologii i terapii w życiu człowieka. Przykładowe tematy obejmują: komunikację międzyludzką, asertywność, relacje w związkach,  rozwój osobisty i szeroko rozumiane dobre życie.

Co tydzień publikujemy nowe odcinki w ramach cyklu "Psychologiczna środa".

Najbliższe nagrania będą poświęcone najlepszym strategiom słuchania, mówienia czyli szeroko pojętego porozumiewania się z innymi ludźmi. Praktyczne wskazówki, jak sobie poradzić w nawiązaniu dobrych kontaktów z innymi ludźmi.

Dostęp do wszystkich podcastów o komunikacji >

 

Czy dawać ludziom wybór?

 

 

Jeśli podobało Ci się nagranie, to będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli poświęcisz minutkę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję na swoim Facebooku. Głosy naszych odbiorców  powodują, że nasze materiały trafiają do szerszej liczby osób. Dzięki temu łatwiej jest nam docierać do tych osób, dla których ta wiedza może być przydatna.

Dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy Ci miłego dnia! 
Zespół psychologów Psychorada.pl

Nasi specjaliści

Aneta Styńska
Aneta Styńska
Psycholog
Psychoterapeuta
Trener żywienia
Diagnostyka
Anna Jabłońska
Anna Jabłońska
Psycholog
Seksuolog
Psycholog dziecięcy
Alicja Krawczyk
Alicja Krawczyk
Psycholog
Doradca zawodowy
Praktyk terapii BSF
Diagnostyka
Hanna Świerczewska
Hanna Świerczewska
Psycholog
Psychotraumatolog
Psychoonkolog
Łukasz Choinkowski
Łukasz Choinkowski
Psychoterapeuta
Barbara Wysocka
Barbara Wysocka
Psycholog
Terapeuta SFBT
Magdalena Kowalska
Magdalena Kowalska
Psycholog

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.