Dla wszystkich mam z miłością

czwartek, 26 maja 2011

Dzisiaj Dzień Matki. To fantastyczny czas dla wszystkich kobiet, które już są mamami  i dostaną dzisiaj od swoich dzieci laurki, życzenia czy inne wyrazy miłości. To dzień w którym przyszłe mamy - jeszcze "ciężarówki" wyobrażają sobie, jak będą się cieszyć z pierwszych chwil życia swoich przyszłych dzieci. To dzień o którym kobiety pragnące zajść w ciążę chcą, jak najszybciej zapomnieć. To dzień którym kobiety, które straciły dzieci przeżywają bardzo mocno, osobiście i z wielkim smutkiem. To dzień, na który kobiety zwracają szczególną uwagę.

 

To wyjątkowy dzień - dzień w którym narodziny są stawiane na piedestale. Narodziny - czas wielkiego cudu, czas dawania życia, ale też czas nowych obowiazków, kompletnego przewartościowania życia, zupełnie nowego rozkładu zajęć, zakończenia czasu beztroski, czas odpowiedzialności, większych wydatków, radości z każdego uśmiechu dziecka, ale też frustracji i stresu związanej z wychowaniem.

 

Każdej mamie życzę w tym dniu i w każdym kolejnym, aby zawsze pamiętała, że jeśli kocha swoje dziecko, to zawsze jest najlepszą mamą na świecie dla niego. Zawsze. Nawet, jak różni "życzliwi" (a czasem nawet samo dziecko) twierdzą inaczej.

 

W tym niezwyklym dniu, przyjmij ode mnie bon prezentowy pozwalający na uzyskanie rabatu 26% na dowolną konsultację, szkolenie lub poradnik z oferty Psychorady.

Oto kod bonu rabatowego -> 6g6f5QFa
Jest ważny tylko dzisiaj.

 

Posłuchaj audycji radiowych

Jeśli masz chwilę czasu, to zachęcam Cię do posłuchania krótkich audycji z radiowej Trójki na temat macierzyństwa, miłości i związków w których miałam przyjemność gościć: Trudna rola modej mamy , Bycie mama to wyzwanie, Oceń zawartość siebie w sobie, Żeglujmy w tym samym kierunku, Trudno o prawdziwą przyjaźń, Czas rozwodów, Żyć z umiarem, Mniej znaczy więcej.

 

 

Zachęcam Cię aby poprzeglądać wszystkie kategorie czyli szkolenia, poradniki, konsultacje psychologa e-mail lub psychologa skype i seksuologa e-mail, oraz Internetowy Program Zmiany Osobistej lub przejrzeć listę zamieszczoną poniżej. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Oferta szkoleń z rabatem 26%

Wszystko zaczyna sie od Ciebie

Wszystko, co wydarza się w Twoim życiu jest zawsze najpierw kontrolowane i uzyskuje zgodę na zaistnienie od Twojego osobistego strażnika, którym jesteś Ty sam. To trochę tak, jakby człowiek był sobie Panem i władcą, królem i Bogiem. I po części jest to prawda. Jest jednak kilka haczyków...
Cena: 47.00 37,30 zł  Zobacz więcej

Jak osiągnąć wewnętrzny spokój

Osiągnięcie spokoju wewnętrznego umożliwia życie zgodne ze sobą i całym światem. W zabieganych czasach, takich jak obecnie, nauka życia w harmonii względem siebi ei innych ludzi powinna być podstawową umiejętnością. Kurs terapeutki Joanny Boj uczy skutecznych technik pozwalających osiagnąć ten stan.
Cena: 97.00 76,98 zł Zobacz więcej

Re-Kolekcja życia

Zajęcia "Re-kolekcja życia" Motywacja Afirmacja Nadzieja" są e-mailową wędrówką po zakamarkach rozumienia życia. Stanowią wyraz osobistych przemyśleń autorki. Zawierają 4 bloki tematyczne dające łącznie 25 zajęć e-mailowych.
Cena: 20.00 15,87 zł Zobacz więcej

Menedżer własnego sukcesu

Jest to trening wypływający z osobistych przemyśleń i doświadczeń, podparty wiedzą psychologiczną, bez zbędnych informacji i technik, które są obecne w większości tego typu opracowań. Nauczysz się osiągać sukcesy, dostrzegać je, wychodzić im na przeciw i lśnić w ich blasku.
Cena: 72.00 57,14 zł Zobacz więcej

Oswoić lęk

Jest to kurs skierowany do wszystkich, którzy uważają lub też słyszą od innych, że się za dużo zamartwiają. Do tych, którzy zbyt dużo rozmyślają o przeszłości lub martwią się przyszłością. Do tych, którym lęki i ataki paniki uniemożliwiają codzienne zdrowe funkcjonowanie w społeczeństwie i osiąganie zamierzonych celów.
Cena: 94.00 74,60 zł Zobacz więcej

Jak poradzić sobie ze złością

Kiedy się złościsz, Twój organizm potrzebuje energii do mobilizacji, serce pompuje szybciej krew, poziom adrenaliny wzrasta. Po wszystkim następuje wyczerpanie i musi nastąpić regeneracja. To, czy złość staje się problemem, zależy to od stopnia złości. Sprawdź czy dotyczy właśnie Ciebie.
Cena: 99.00 78,57 zł Zobacz więcej

Mobbing? STOP!

Kurs jest przeznaczony dla tych osób, które od pewnego czasu zmagają się z mobbingiem, wykorzystywaniem i przemocą w miejscu pracy. To zajęcia dla osób, które chcą się wyzwolić z toksycznych relacji w miejscu pracy, ale pomino stosowania różnych taktyk, ciągle im się nie udaje wyrwać ze spirali mobbingu.
Cena: 97.00 76,98 zł  Zobacz więcej

Jak mieć udane związki? Sekrety ujawnia licencjonowana terapeutka

Zuzanna Celmer, licencjonowana terapeutka, odkrywa sekrety tych par, które mają udane związki. Warto być w tym wyjątkowym gronie.
Cena: 197.00 156,34 zł Zobacz więcej

Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjść z każdego dołka

Kurs jest przeznaczony dla tych osób, które zmagają się z trudnym lub często powracającym problemem. Problem ten może dotyczyć dowolnego aspektu w zakresie  komunikacji i relacji międzyludzkich, a także pojawiających się cyklicznych niepowodzeniach w ważnych aspektach Twojego życia.
Cena: 84.00 66,66 zł  Zobacz więcej

Seksualna pewność siebie

Jeśli masz wrażenie, że Twój seks mógłby być lepszy niż jest, to lektura tej stony może otworzyć Ci oczy na zupełnie nowy poziom doznań i satysfakcji z seksu. Co składa się na satysfakcję, którą czerpiesz z seksu i na Twoją seksualną pewność siebie?
Cena: 124.00 98,41 zł Zobacz więcej

Skuteczna realizacja postanowień - nie tylko noworocznych

Mam świadomość, że interesujesz się rozwojem osobistym iz pewnością zauważasz, że przeróżne nawet najbardziej egzotyczne techniki osiągania sukcesu są w rzeczywistości bardzo proste. Tak naprawdę nie ma w nich ani trochę zawiłej psychologii. Jest jednak coś co powoduje, że nie zawsze działają one w naszym konkretnie przypadku: trzeba je konsekwentnie wykonywać i wdrażać do naszych 24 godzin życia, dzień po dniu, godzina po godzinie.
Cena: 87.00 69,04 zł Zobacz więcej

21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji.

Na temat komunikacji międzyludzkich napisano już całe tomiska książek, ale te tony papierowych stron okazały się nieskuteczne. Dlaczego? Ponieważ z teorii nie można nauczyć się komunikacji z innymi osobami. Rozmowa jest czynnością głosową i tylko mówiąc i słuchając, możesz ją trenować.
Cena:  87.00 69,04 Zobacz więcej

Jak w 31 dni stać się SuperBohaterem swojego życia?

Trudno jest nam czasami nazwać się bohaterem, co dopiero superbohaterem. Zanim jednak przekreślisz swoje szanse przeczytaj ten tekst i zadaj sobie pytanie... Jak w 31 dni stać się SuperBohaterem swojego życia?
Cena: 84.00 66,66 zł Zobacz więcej

Internetowy Program Odnowy Związku

Każdy marzy o doskonałym związku, o prawdziwej miłości. Nie każdy jednak wie, że sam może sprawić, by związek taki był. Trzeba jedynie przestrzegać kilku zasad i nie pamiętać o wyobraźni, by nie wpaść w rutynę.
Cena: 147.00 116,66 zł Zobacz więcej

Tak i Nie. Jak asertywnie się komunikować?

Mimo iż asertywność staje się coraz bardziej popularna mało osób przychodzących na konsultacje do mnie, potrafi stanowczo wyrażać swoją opinię. Często boją się odrzucenia, braku zrozumienia czy poczucia straty, że nie są takimi jak inni oczekują.
Zajęcia stanowią szósty blok tematyczny IPZO.

Cena: 77.00 61,11 zł Zobacz więcej

Intensywny Program Zmiany Osobistej

Jeśli uznasz, że chcesz postawić na swój rozwój osobisty, by osiągnąć w życiu szczęście, poprawić relacje z samym sobą, z innymi, zacząć budować satysfakcjonujące związki, nauczyć się właściwie zarządzać swoim czasem i zacząć odnosić sukcesy, to Intensywny Program Zmiany Osobistej jest właśnie dla Ciebie.

Cena wersji Light 477.00 378,57 zł Zobacz więcej
Cena wersji Standard  1100.00 873,01 zł Zobacz więcej
Cena wersji VIP 1472.00 1168,25 zł Zobacz więcejPoradniki

Jak mieć wymarzoną sylwetkę, zwiększyć atrakcyjność i być szczęśliwszym człowiekiem

Sama zmiana fryzury również nic nie da, a przynajmniej nie tyle, ile możesz zyskać. Co z tego, że zaczniesz się trochę więcej ruszać albo że zamienisz białe pieczywo na pełnoziarniste? Nic. Nie da się wprowadzić trwałych zmian, bez zmiany Twojej mentalności. Ten poradnik pokaże Ci sposoby, dzięki którym trwała zmiana może stać się dla Ciebie Twoim nowym stylem życia.
Cena: 23.90 18,96 zł Zobacz więcej

Sekret Rafaela

Podróż poprzez faswcynujące zakamarki życia, widziana oczami Rafaela. Ponad 6 godzin wyjątkowo wciągających nagrań.
Cena: 39.90 31,66zł Zobacz więcej

Odkryj kim jesteś. Życiowe powołanie, życiowa misja.

Odkrycie tego kim jesteś nakierunkuje Cię na to czym powinieneś się zająć i da odpowiedź w co tak naprawdę powinieneś się zaangażować tak byś u schyłku swego życia mógł powiedzieć, że przeżyłeś je właściwie ze swojego osobistego punktu widzenia.
Cena: 47.00 37,30 zł Zobacz więcej

Przez minimalizm do szczęścia

Jak uprościć swoje życie, zyskać więcej czasu dla siebie, mieć więcej pieniędzy i mniej zmartwień? Praktyczny przewodnik po życiu zgodnie z filozofią minimalistyczną.
Cena: 29.99 23,80 zł Zobacz więcej

Chcesz zwyciężyć?

Ten poradnik to podróż do wnętrza siebie. Na podstawie własnych doświadczeń Autor obnaża wiele lęków, strachów i frustracji, które są nam wszystkim znane i bliskie.
Cena: 49.90 39,60 zł Zobacz więcej

Naukowa metoda wzbogacania się

Naukowa metoda wzbogacania się pozwoli Ci na wydostanie się z ograniczających Cię teraz warunków i rozpoczęcie świadomego procesu kreowania swojego życia tak, jak Ty tego chcesz. Nie będziesz już dłużej we władzy losu czy przeznaczenia, czy jakichkolwiek zewnętrznych przyczyn. Będziesz mógł zostać tym, kim zawsze chciałeś zostać i mieć wszystko, czego zawsze pragnąłeś.
Cena: 29.45 23,37 zł Zobacz więcej

101 kreatywnych randek

Czy Tobie także znana jest sytuacja, w której należy gdzieś się umówić, albo wyjść wreszcie z domu z kimś interesującym... a Ty nie wiesz gdzie iść, kiedy i co ciekawego robić? Czy znasz to uczucie, kiedy nie ma nic ciekawego do zrobienia (przynajmniej Tobie się tak wydaje)?
Cena: 29.00 23,01 zł Zobacz więcej

Mowa ciała w uwodzeniu kobiet

Poradnik szkoleniowy o którym zaraz Ci opowiem to nie kurs czytania w myślach. Możesz jednak wykorzystując sygnały Cielesne wysyłane przez każdą absolutnie kobietę dowiedzieć się, jak zwielokrotnić swoje szanse w relacjach z kobietami.
Cena: 37.00 29,36 zł Zobacz więcej

Komunikacja małżeńska

Poradnik "Komunikacja małżenska" został napisany przez psychologów z serwisu Psychorada.pl z myślą o uczestniakch stacjonarnego szkolenia w zakresie komunikacji małżeńskiej. Ponieważ miał dobre opinie, postanowiliśmy udostępnić go szerszej grupie odbiorców.
Cena: 14.70 11,66 zł Zobacz więcej

Jak zostać pewnym siebie?

Nie wierząc w siebie, z reguły przyjmujemy to, co nam los przyniesie. Nie walczymy o swoje, po prostu płyniemy z prądem. Niezależnie od tego, dokąd on nas niesie. Stajemy się jak trzcina na wietrze, miotana to w tę to w tamtą stronę.
Cena: 31.00 24,60  zł Zobacz więcej

 

Konsultacje

Konsultacja psychologiczna ogólna (e-mail)

Konsultacja psychologczna to forma pomocy psychologicznej odbywająca się w bezpieczny sposób poprzez panel konsultacyjny systemu Psychorada.pl. To świetna forma pomocy dla tych osób, które wstydzą się iść do tradycyjnego psychologa lub chcą szybko otrzymać konkretną poradę. Jeśli interesuje Cię pakiet z rabatem kliknij odpowiednio "3 x e-mail" lub "10 x e-mail" lub "30 x e-mail"
Cena 47.00 37,30 zł. Zobacz więcej

 

SKYPE z psychologiem 50 minut
(rozmowa głosowa)

Skype 50 to rozwiązanie dla osób, które chcą szczegółowo omówić konkretny temat lub kilka nurtujących tematów. Ta forma rozmowy na Skypie może być porownywalna z wiytą u psychologa gabinetowego i docelowo traktowana jak początek do dalszych, cyklicznych  rozmów terapeutycznych. Jeśli interesuje Cię pakiet kliknij w rodzaj: "3 x Skype" lub "10 x Skype" lub "30 x skype"
Cena: 67.00 53,17 zł Zobacz więcej

 

Konsultacja seksuologa (e-mail)

Konsultacja seksuologiczna to forma pomocy seksuologicznej odbywająca się w bezpieczny sposób poprzez panel konsultacyjny systemu Psychorada.pl. To świetna forma pomocy dla tych osób, które wstydzą się iść do tradycyjnego seksuologa lub chcą szybko otrzymać konkretną poradę.
Cena: 47.00 37,30 zł Zobacz więcej

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.