Jak PODŚWIADOMIE wpływać na innych za pomocą zapachu

środa, 7 marca 2012

Zapach

Jeśli masz ochotę poznać wyniki niesamowitego badania, które odkryje przed Tobą lekarstwo na raka, to zachęcam do przeczytania tego artykułu :)

 

Jeśli oglądałeś prezentację o tym, jak wpływać na innych za pomocą zapachu, to wiesz już, że udało się znaleźć wiele interesujących i mało znanych badań. Dzięki ich znajomości, uda Ci się wywierać jeszcze lepsze wrażenie na innych i sprawić, że ludzie będą Cię uważać za sympatycznieszą osobę. A to naprawdę wartościowe w obecnych czasach!

 

Co więcej możesz obejrzeć prezentację o tym, jak naukowcy opracowali w laboratorium bardzo prostą i niezwykle skuteczną technikę kontroli części mózgu odpowiedzialnej za negatywne emocje.

 

 

 

Jednak czy jest też na badanie, które odkrywa lekarstwo na  RAKA?

TAK!!!


rak

Nie ma chyba niczego, co działa zawsze i wszędzie, ale skuteczność tej metody, jest nawet do 6 razy większa niż "zwykłego" leczenia.


Dlaczego prawdopodobnie nie słyszałeś o tej metodzie?
Powód jest prosty: nie wymaga ona brania żadnych leków.

 

Nie ma leków = nie ma zysków dla firm farmaceutycznych = nie opłaca się o tym informować. Jednak niefortunnie dla medycznego lobby, jeden ze szpitali w Meksyku przeprowadził 5-letnie badanie na swoich chorych na czerniaka (złośliwy nowotwór skóry) pacjentach. Wyniki ukazały się na angielskiej stronie zbierającej oficjalne wyniki i dokumentację z wielu różnych badań medycznych (link do tej strony)


Wyglądają tak:

 

  • W ciągu badanych 5 lat, przeżyło 100% osób w I i II stadium choroby, które były leczone tą metodą. Dla porównania w metodzie "normalnej" przeżywa tylko 79% leczonych osób.


  • W III stadium choroby (lokalne przerzuty) nasza tajemnicza metoda zapewniła przeżycie 70% pacjentów.
    Dla porównania - tradycyjne leczenie ratuje średnio 41%.


  •  W IV stadium (przerzuty na organy wewnętrzne) ta metoda zapewniła przeżycie 39% pacjentów, podczas gdy spośród tych, leczonych "normalnie" przeżywa średnio tylko 6%. 

 

W IV stadium choroby ta metoda ma ponad 6 razy większą skuteczność leczenia!

 

Jak myślisz - ile warta jest informacja, która 6-krotnie może zwiększyć szansę przeżycia Twoją lub Twoich bliskich?


Tę metodę Damian Radmer ujawnia w swoim autorskim kursie  "Klucze Szczęścia" nr. 5, ale że może ona komuś uratować życie, to pozwól, że nie będę trzymał tej informacji tylko dla uczestników kursu.

 

Tą tajemniczą metodą jest tzw. terapia Gersona.

 

W internecie znajdziesz o niej mnóstwo informacji. Możesz zamówić nawet całą książkę. Zapamiętaj proszę tę informację, bo kiedyś może ona zaważyć o czyimś życiu lub śmierci.


To tylko jedno z nielicznych badań, które omówione są na kursie Damiana Redmera pt. "Klucze do szczęśćia". W ofercie kursu autor obiecuje, pokazać wiele innych badń, które pozystywnie wpłyną na jakość Twojego życia, że wzniesie się ona na inny poziom, a po jego zakończeniu będziesz też w stanie skutecznie pomagać innym, ale TAKICH informacji się pewnie nie spodziewałeś, prawda? :) Myślę, że to, co znajdziesz w środku bardzo pozytywnie Cię zaskoczy.

 

Kurs powstał w oparciu o 61 badań naukowych i analiz, przy czym niektóre analizy skupiały w sobie setki innych badań. Gdyby nie fakt, że wszystko zostało potwierdzone naukowo, to aż ciężko byłoby
w niektóre rzeczy uwierzyć.

 

 

Dlatego jeszcze raz zapraszam Cię serdecznie po więcej na stronę, która przedstawi ciekawą prezentację na temat wpływania zapachu na innych ludzi.

 

Prezentacje, które przedstawiały zaledwie pojedyncze treści z kursu, zyskały prawie 1000 komentarzy!!! Przeczytaj je.

 

Wszystkiego dobrego,

Aneta Styńska
psycholog
Właścicielka Psychorada.pl

 

PS Jak zawsze zachęcam do skomentowania na Facebooku i przesłania wiadomości innym.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.