Jak przejmować inicjatywę w relacjach - podcast

środa, 14 sierpnia 2019

:: Poradnictwo, konsultacje i terapia psychologiczna >

Podcasty Psychorady to specjalne audycje, w których poruszamy tematy zwiazane z szeroko rozumianym zastosowaniem psychologii i terapii w życiu człowieka. Przykładowe tematy obejmują: komunikację międzyludzką, asertywność, relacje w związkach,  rozwój osobisty i szeroko rozumiane dobre życie.

Co tydzień publikujemy nowe odcinki w ramach cyklu "Psychologiczna środa".

Najbliższe nagrania będą poświęcone najlepszym strategiom słuchania, mówienia czyli szeroko pojętego porozumiewania się z innymi ludźmi. Praktyczne wskazówki, jak sobie poradzić w nawiązaniu dobrych kontaktów z innymi ludźmi.

Dostęp do wszystkich podcastów o komunikacji >

 

Jak przejmować inicjatywę w relacjach

 

 

Jeśli podobało Ci się nagranie, to będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli poświęcisz minutkę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję na swoim Facebooku. Głosy naszych odbiorców  powodują, że nasze materiały trafiają do szerszej liczby osób. Dzięki temu łatwiej jest nam docierać do tych osób, dla których ta wiedza może być przydatna.

Dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy Ci miłego dnia! 
Zespół psychologów Psychorada.pl

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.