Jak przyciągnąć właściwego partnera?

wtorek, 8 lutego 2011

::  Jak przyciągnąć do siebie wszystko to, czego się pragnie  >>

 

Na pytanie odpowiada Wojciech Diechtiar autor e-poradnika "Naukowa metoda wzbogacania się"

Kasia ma wymagającą pracę. Jej obowiązki wymagają częstych wyjazdów, zazwyczaj wtedy pracuje również przez weekend.
Kasia jest młodą, sympatyczną, atrakcyjną i bardzo inteligentną kobietą. Ma dobry gust, ubiera się w taki sposób, aby jeszcze bardziej podkreślić swoją urodę.

Kasia jest samotna. Owszem, ma wielu przyjaciół w różnych miejscach kraju, ale częste wyjazdy i praca wymagająca ciągłego pogłębiania wiedzy nie sprzyjają budowaniu związków. Bardzo lubi jeździć na długie wycieczki rowerem, ale nie ma kto jej towarzyszyć.

Któregoś razu poznałem ją osobiście, gdy przyjechała do mojej firmy zająć się serwerami i siecią komputerową. Jako że mnie w tamtym czasie absolutnie fascynowała potęga umysłu (właściwie nie sądzę, aby coś się zmieniło!), szybko skierowałem rozmowę na ten tor, opowiadając o różnych „cudach”, jakie mi się przydarzają dzięki wykorzystaniu wizualizacji i innych technik psychologicznych oraz metod pracy „duchowej”.

Kasia podchwyciła temat i cały jej pobyt w naszej firmie żywo dyskutowaliśmy, dzieliliśmy się historiami o „dziwnych zbiegach okoliczności” (nie są wcale dziwne i nie są przypadkowe, jak przeczytasz za chwilę) i dobrze się bawiliśmy podczas wykonywania pracy.

Parę tygodni potem nasze drogi znowu się zeszły i oto, co Kasia mi opowiedziała...

"Tego dnia, kiedy pożyczyłeś mi książkę, po pracy poszłam prosto do hotelu i całą przeczytałam!

Wieczorem położyłam się na łóżku i postanowiłam przyciągnąć sobie partnera do moich rowerowych wypadów.

Wyobraziłam sobie go dokładnie — jak wygląda, jak się zachowuje, co razem robimy i gdzie.

No i spotkałam go po kilku dniach! Wygląda identycznie i w ogóle! Ale największy czad dopiero Ci powiem — on mieszka w mojej miejscowości 100 metrów ode mnie i NIGDY WCZEŚNIEJ SIĘ NIE SPOTKALIŚMY! Jak to możliwe?"

Z biegiem lat straciliśmy ze sobą kontakt, ale od tamtego czasu wspominam tę niezwykłą historię regularnie. Przypomina mi ona, jak wielką moc ma umysł. Ty również możesz ją wykorzystać do przyciągnięcia odpowiedniego partnera do siebie. 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.