Jak się seksownie rozebrać?

piątek, 11 lutego 2011

:: Problemy w związku? Koniecznie wejdź na tę stronę >

 

Problem:

Jestem ładna, zgrabna, wiem, że mój chłopak jest wzrokowcem, nie raz go przyłapałam na przeglądaniu niegrzecznych gazetek. Chciałabym zrobić dla niego striptiz, żeby to czego szuka w Playoboyu i internecie znalazł w domu, ale się wstydzę. Mam 27 lat, jestem z nim 2 lata. Dobrze się rozumiemy, w seksie też, ale się wstydzę żeby tak na mnie patrzył, nie bardzo wiem co robić. Myślę że przed obcym facetem byłoby mi wszystko jedno i świetnie bym to zrobiła, a na nim za bardzo mi zależy. Boję się, że pomyśli że mój striptiz do niczego się nie nadaje. Jak się przełamać? Podobam się sobie, ale nie umiem się ruszać.”

 

Odpowiedź seksuologa:

Na pytanie odpowiada seksuolog, Anna Zawadzka

 
Dodawanie do związku nowych elementów w sferze seksualnej zawsze powinno nastąpić za obopólną zgodzą. Warto najpierw porozmawiać z partnerem czy miałby on ochotę oglądać Panią w tej roli. Niektórzy mężczyźni bowiem mają odrębne oczekiwania wobec treści pornograficznych a swojej dziewczyny.


Rozumiem, że krępuje się Pani zainicjować striptiz w obawie przed reakcją partnera. Przede wszystkim warto stworzyć luźną atmosferę, zrobić to spontanicznie, w odpowiednim momencie. Gdy będzie Pani już zrelaksowana i gotowa do rozpoczęcia zabawy z pewnością wyjdzie ona naturalnie, a partner po pewnym czasie sam aktywnie zacznie w niej uczestniczyć.

W rozładowaniu stresu mogą Pani pomóc także śmieszne erotyczne akcesoria. Proszę pamiętać, że seks i związane z nim zachowania muszą przede wszystkim dostarczać radości obu stronom. Do wykonania striptizu nie trzeba być profesjonalistką ani zawodową tancerką. Wystarczy odrobina fantazji, naturalność i postrzeganie sytuacji w kategoriach przygody i zabawy.

 

 

Nasi specjaliści

Aneta Styńska
Aneta Styńska
Psycholog
Psychoterapeuta
Trener żywienia
Diagnostyka
Anna Jabłońska
Anna Jabłońska
Psycholog
Seksuolog
Psycholog dziecięcy
Alicja Krawczyk
Alicja Krawczyk
Psycholog
Doradca zawodowy
Praktyk terapii BSF
Diagnostyka
Hanna Świerczewska
Hanna Świerczewska
Psycholog
Psychotraumatolog
Psychoonkolog
Łukasz Choinkowski
Łukasz Choinkowski
Psychoterapeuta
Barbara Wysocka
Barbara Wysocka
Psycholog
Terapeuta SFBT
Magdalena Kowalska
Magdalena Kowalska
Psycholog

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.