Jak się seksownie rozebrać?

piątek, 11 lutego 2011

:: Problemy w związku? Koniecznie wejdź na tę stronę >

 

Problem:

Jestem ładna, zgrabna, wiem, że mój chłopak jest wzrokowcem, nie raz go przyłapałam na przeglądaniu niegrzecznych gazetek. Chciałabym zrobić dla niego striptiz, żeby to czego szuka w Playoboyu i internecie znalazł w domu, ale się wstydzę. Mam 27 lat, jestem z nim 2 lata. Dobrze się rozumiemy, w seksie też, ale się wstydzę żeby tak na mnie patrzył, nie bardzo wiem co robić. Myślę że przed obcym facetem byłoby mi wszystko jedno i świetnie bym to zrobiła, a na nim za bardzo mi zależy. Boję się, że pomyśli że mój striptiz do niczego się nie nadaje. Jak się przełamać? Podobam się sobie, ale nie umiem się ruszać.”

 

Odpowiedź seksuologa:

Na pytanie odpowiada seksuolog, Anna Zawadzka

 
Dodawanie do związku nowych elementów w sferze seksualnej zawsze powinno nastąpić za obopólną zgodzą. Warto najpierw porozmawiać z partnerem czy miałby on ochotę oglądać Panią w tej roli. Niektórzy mężczyźni bowiem mają odrębne oczekiwania wobec treści pornograficznych a swojej dziewczyny.


Rozumiem, że krępuje się Pani zainicjować striptiz w obawie przed reakcją partnera. Przede wszystkim warto stworzyć luźną atmosferę, zrobić to spontanicznie, w odpowiednim momencie. Gdy będzie Pani już zrelaksowana i gotowa do rozpoczęcia zabawy z pewnością wyjdzie ona naturalnie, a partner po pewnym czasie sam aktywnie zacznie w niej uczestniczyć.

W rozładowaniu stresu mogą Pani pomóc także śmieszne erotyczne akcesoria. Proszę pamiętać, że seks i związane z nim zachowania muszą przede wszystkim dostarczać radości obu stronom. Do wykonania striptizu nie trzeba być profesjonalistką ani zawodową tancerką. Wystarczy odrobina fantazji, naturalność i postrzeganie sytuacji w kategoriach przygody i zabawy.

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.