Jak wzrastać z miłością do siebie

czwartek, 12 stycznia 2017

osho Nawet w niedziele zdarzają się chwile, że zamiast mysleć o odpoczynku, zaczyna się myśleć o sprawach dnia codziennego, pracy i zobowiązaniach wobec innych. Zanim jednak rzucisz się w wir nadchodzącego tygodnia, proszę usiądź dosłownie na 2 minuty i w spokoju przeczytaj poniższy tekst.

"Dwa ziarna nie mogą nawiązać ze sobą kontaktu, ponieważ są zamknięte. Natomiast dwa kwiaty mogą kontaktować się ze sobą, ponieważ mają otwarte kielichy. Mogą wysyłać ku sobie zapach. Mogą tańczyć w słońcu i na wietrze. Mogą również ze sobą rozmawiać. Nie mogą jednak robić tego dwa nasiona, ponieważ są całkowicie zamknięte.


Tak właśnie wygląda sytuacja. Rodzisz się jako ziarno. Możesz stać się kwiatem lub nie. Wszystko zależy od Ciebie, od tego w jaki sposób postąpisz. Twój rozwój jest w Twoich rękach; to Twój osobisty wybór. W każdym momencie spotykasz się z koniecznością dokonania wyboru. W każdym momencie znajdujesz się na rozstajach dróg.


Miliony ludzi decydują się na to, że nie będą wzrastać. Pozostają ziarnami, są tylko pewnym potencjałem, który nigdy nie zostaje wykorzystany." - "Księga kobiet. Duchowa siła kobiecości", OSHO

 

Nie bój się zmian, samorealizacji, samoaktualizacji, samoświadomości, ponieważ wiedza o Tobie wzbogaca Cię i pozwala budować relacje między ludzkie. Prawdziwe intymne relacje, oparte na solidnych findamentach, nie zaś puste podróby.

 

Zachęcam Cię jeszcze teraz do zapoznania się z tym co oferuje Ci Psychorady i wybrania dla siebie tego czego potrzebujesz w tej właśnie chwili życia.

 

Aneta Styńska
psycholog, psychoedukator
Założycielka Psychorada.pl

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.