Komu przekażesz 1% podatku?

poniedziałek, 7 marca 2022

 

Co roku rozliczamy się z podatku. Od wielu lat już możliwe jest przekazanie 1% wybranej organizacji lub osobie.

Zachęcamy Cię do tego aby wykonać taki gest. Są to pieniądze, które w innym wypadku trafiłyby na konto Urzędu Skarbowego, ale jeśli wskażesz cel, wtedy mogą zaisilć czyjeś konto. To są konta osób, które potrzebują pomocy, zazwyczaj na leczenie.

Marcin Kwapuliński

pogamista Psychorada.pl

 

Jedn z tych osób do której chcemy aby trafił Twój 1%, to Marcin – nasz programista. Współtworzył system psychorada.plod początku jego istnienia.

Choruje na bardzo rzadką chorobę – Glikogenozę typu II. Co to oznacza?

W Polsce opieką medyczną objętych jest kilkudziesięciu chorych. Niezbędna jest stała rehabilitacja ruchowa, aby móc w ogóle funkcjonować.

Marcin stara się cały czas być aktywny zawodowo, aby móc samodzielnie się utrzymać i finansować swoje leczenie czy rehabilitację, jednak z uwagi na dolegliwosci związane z chorobą nie zawsze jest w stanie pracować tyle ile by chciał. Pomóż mu zachować sprawność jak najdłużej.

 Marcin

 

Weronika Pastuszka

kuzynka terapeutki z naszego zespołu

 

Weronika zmaga się z urazami spowodowanymi przez nieodpowiedzialnego kierowce. Została potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy.

 

Weronika

Nikodem Augustyniak

syn naszej psychoterapeutki

 

Chłopiec zmaga się z bliznowcami i bliznami przerostowymi, które powodują przykurcze w rosnącej rączce. Wszystko to na skutek nieszczęśliwego wypadku, któremu uległ, a było to poparzenie. 

Rodzice dzielnie walczą o sprawność rączki przy pomocy licznych rehabilitacji ale też spacjalistycznych ubranek uciskowych. Koszty takiej opieki są ogromne dlatego takie wsparcie jest nieocenione.

 

NikodemNasi specjaliści

Aneta Styńska
Aneta Styńska
Psycholog
Psychoterapeuta
Trener żywienia
Diagnostyka
Anna Jabłońska
Anna Jabłońska
Psycholog
Seksuolog
Psycholog dziecięcy
Alicja Krawczyk
Alicja Krawczyk
Psycholog
Doradca zawodowy
Praktyk terapii BSF
Diagnostyka
Hanna Świerczewska
Hanna Świerczewska
Psycholog
Psychotraumatolog
Psychoonkolog
Łukasz Choinkowski
Łukasz Choinkowski
Psychoterapeuta
Barbara Wysocka
Barbara Wysocka
Psycholog
Terapeuta SFBT
Magdalena Kowalska
Magdalena Kowalska
Psycholog

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.