Mój facet onanizuje się przez sen

czwartek, 10 lutego 2011

:: Problemy w związku? Koniecznie wejdź na tę stronę >

 

Problem:

Zdarzyło mi się kilkakrotnie obudzić w nocy i zauważyć, że mój facet onanizuje się! Wyglądało to jakby robił to przez sen... nie pamiętał też niczego następnego dnia rano gdy go o to zapytałam. Czy to możliwe? że on to robi przez sen, nieświadomie, czy kłamie mi w żywe oczy, że nie wie o czym mówię?”

 

Odpowiedź seksuologa:

Na pytanie odpowiada seksuolog, Anna Zawadzka

 
Ludzie miewają często sny o treści erotycznej. W trakcie marzenia sennego może dojść do pobudzenia seksualnego czyli erekcji oraz wytrysku nasienia. Niektórzy podczas snu podejmują także zachowania seksualne w celu zaspokojenia potrzeby. Polegają one na ocieraniu się czy stymulowaniu narządów płciowych. Zjawisko to jest spotykane jest rzadko, jednak występuje. Zazwyczaj po przebudzeniu osoba nie pamięta czynności, którą wykonywała a często także samego snu, który wzbudził potrzebę.


Rozumiem, że sytuacja ta może wywoływać u Pani frustrację, niemniej jednak warto spróbować zrozumieć partnera. Zapewne odczuwa on wstyd i zażenowanie zachowaniem, na które nie ma bezpośredniego wpływu. Z pewnością przyda mu się Pani wsparcie i wyrozumiałość.

 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.