Możesz sobie pomóc

wtorek, 17 lipca 2018

psycholog- email

Wiele osób zmaga się ze swoimi problemami w samotności. Jednak nie musi tak być.

Możesz napisać, co sprawia Ci trudność, co powoduje, że gorzej się czujesz, co chcesz zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak.

Psycholog pomoże Ci przejść ten trudny moment. Z czasem nabierzesz więcej energii i siły potrzebnej do działania.

Nie zastanawiaj się czy warto. Po prostu spróbuj. Jeśli Ty nie zrobisz pierwszego kroku, nikt nie zrobi go za Ciebie. Tak działa życie. Niektórym ludziom trudno jest zaakceptować fakt, że aby osiągnąć swoj cel, czy sukces, powinni wziąć sprawy w swoje ręce. Nie bądź jak oni.  Działaj, by pomóc sobie poczuć się lepiej.
Możesz skorzystać z pojedynczej konsultacji e-mail lub wykupić pakiet miesięczny.

Zgodnie z raportem European College of Neuropsychopharmacology już prawie 165 mln Europejczyków (38% populacji) cierpi z powodu różnego rodzaju problemów natury psychicznej. Leczenie podejmuje tylko 1/3 z nich. W Polsce terapię podjęło około 1,5 mln osób. W ciągu ostatnich 20 lat nastąpił ponad 110% wzrost liczby osób podejmujących leczenie. Nie zostawaj w tyle. Problemy można rozwiązać.

Jeśli trudno Ci pisać z głowy, odpowiedz na pytania z kwestionariusza >
Potem możesz go wysłać do specjalisty i uzyskać odpowiedź.

 

AS

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.