Nie dla psa kiełbasa, a co nie dla Ciebie?

wtorek, 8 listopada 2011

Rozwój osobisty i samopoznanie jest ważne dla każdego człowieka, ale mimo częstego kontaktu z literaturą, szkoleniami, artykułami w prasie czy internecie często niewiele się w człowieku zmienia.

 

Dzieje się tak  dlatego, że nie do końca rozumiemy, czego tak naprawdę potrzebujemy, a w szczególności trzeba wiedzieć CO, mieć KOGOŚ i łatwą DOSTĘPNOŚĆ. Ale po kolei.

 

 

Po pierwsze - Trzeba wiedzieć na czym się stoi, co wymaga zmiany i od czego zacząć.

Tak jak w przypadku dobrania właściwej diety wskakuje się na wagę i widzi nadprogramowe kilogramy, a po stanięciu przed lustrem widzi się miejsca w których te kilogramy najbardziej się zadomowiły, tak w rozwoju osobistym trzeba zorientować się CO KONKRETNIE wymaga zmiany i nad tym obszarem zacząć intensywnie pracować.

 

Po drugie - Większości ludzi potrzebuje INDYWIDUALNEGO TRENERA, który solidnie da w kość, aby zrobić programowe i nadprogramowe ćwiczenia i kontynuować trening przez wiele tygodni czy miesięcy by osiągnąć oczekiwany rezultat. Osób, które obiecują sobie, że "od przyszłego poniedziałku" czy "od nowego roku" zrobią to czy tamto, są miliony. Osób które faktycznie to robią naprawdę niewiele.

 

Po trzecie - Jest też grupa aktywnie rozwijających się osób, która ma dużą wiedzę na temat samoświadomości i własnego rozwoju osobistego, brała udział w wielu szkoleniach, warsztatach, konferencjach i czytała wiele literatury na ten temat. Takie osoby mają wiele tyrudności życiowych już przepracowanych lub właśnie je przepracowują (np. podczas terapii) i przeważnie potrzebują DORAŹNEJ POMOCY, w momencie, gdy dzieje się coś, co sprawia im nagłą trudność.

 

W życiu nic nie dzieje się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W psychologii jest podobnie jak w dietetyce – możesz za pomocą diety-cud stracić w tydzień 4 kilo, czyli opanować nurtujący Cię problem za pomocą pseudomagicznych technik, aby po równie szybkim czasie nadrobić zrzucone kilogramy z nawiązką, czyli w przypadku psychologicznym zwiększyć istniejący problem.

 

Aby tego uniknąć trzeba dobrać najlepszy dla siebie "lek" czyli rodzaj wsparcia. Zawsze najpierw powinno się rozważyć, co jest dla danej osoby najlepsze w danym momencie życia i do tego dostosować rozwiązanie, ponieważ to co dzisiaj może być dla Ciebie dobre, pół roku temu mogło takim nie być i odwrotnie.

 

Proponuję Ci 3 rozwiązania:

Wieloobszarową Analizę Osobowości - dla osób, które najlepiej charakteryzuje punkt 1.

To 7 dni na poznanie siebie dzięki gruntownej analizie psychologicznej przygotowanej specjalnie dla Ciebie przez psychologa. Dzięki takiej podstawie możesz zrozumieć swoje niepowodzenia w różnych sferach życia i jeśli będziesz chcieć śmiało zacząć dalszą pracę nad sobą.

 

 

Internetowy Program Zmiany Osobistej - dla osób, które najlepiej charakteryzuje punkt 2.
12 tygodni treningu i samopoznania, który wymaga pracy własnej, wykonywania ćwiczeń i sporo motywacji do działania.Tylko dla osób, które naprawdę chcą przestawić życie na właściwe tory.

 

 

Abonament na pakiet 5 50-minutowych konsultacji głosowych na Skype ważnych 3 miesiące - dla osób, które najlepiej charakteryzuje punkt 3.
To idealna propozycja dla osób, które mają sporadyczne trudności i potrzebna jest im doraźna pomoc posychologiczna.

 

WAŻNE!

Aby przy podejmowaniu decyzji o to co faktycznie jest dla Ciebie najlepsze nie kusiło Cię sugerowanie się ceną, wszystkie 3 propozycje mają tę samą cenę.

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.