Nowy początek

piątek, 29 czerwca 2018

11 lat pomagamy online

11 Urodziny kończymy początkiem!


To, że jutro kończą się obchody naszych 11 urodzin, nie znaczy, że zwalniamy tempo.
Przeciwnie. Podkręcamy je startem specjalnej akcji wakacyjnej #1chwila

Zanim Ci jednak o niej napiszę, przypominam, że jeśli w czerwcu (który kończy się jutro) uda Ci się zrealizować zamówienia w Psychoradzie na kwotę 350 zł lub większą, otrzymasz w prezencie 2 szkolenia o łacznej wartości 126 zł.  A są to "Manager swojego sukcesu" oraz  "Budowanie odporności psychicznej".


#1chwila


To, że według zeszłorocznych policyjnych statystyk od 2008 roku ilość wypadków systematycznie się zmniejsza, nie znaczy, że można lekceważyć bezpieczeństwo swoje i innych.

Każdy wypadek, to dramat wielu osób - kierowców pojazdów, pasażerów, pieszych, rodziny, przyjaciół i znajomych. To czas bólu, stresu, rehabilitacji.

Po wypadku wiele osób musi zmienić swoje życie o 180 stopni, ponieważ w wyniku doznanych urazów m.in. uszkodzeń mózgu, na nowo zaczyna uczyć się podstawowych czynności takich jak chodzenie, jedzenie, mówienie, pisanie. Wypadek kończy udane kariery, małżeństwa i rujnuje finanse.

Można temu zapobiegać będąc odpowiedzialnym.

Ze względu na to, że w wakacje dochodzi do największej ilości wypadków drogowych chcemy szczególnie uczulać na ten problem. Co piątek przez cały okres wakacji będziemy publikować na naszym funpage materiały o zagrożeniach wypadkami samochodowymi.

Do naszej inicjatywy dołaczył dziennikarz Maciek Zientarski, który od 10 lat boryka się z powypadkowymi konsekwencjami oraz coach Bartek Pałgan, który jednego dnia był poszkodowany w 2 wypadkach samochodowych.


Zachęcam Cię do wzięcia udziału w akcji #1chwila.
Wystarczy, że będziesz lajkować posty i udostepnianiać je na swoim profilu. Kliknięcie nic nie kosztuje, w przeciwieństwie do konsekwencji jakie niosą za sobą wypadki drogowe.


Dlaczego piątek?


Pewnie się domyślasz, że to właśnie piątek jest dniem, w którym zdarza się najwięcej wypadków (16,7%).
Szczególnie pomiędzy 14:00-19:00. Dlatego w piątki o 14:00 będziemy publikować posty #1chwila.


Jesteś po wypadku?

A może znasz kogoś kto doznał obrazeń w wypadku i potrzebuje pomocy psychologicznej?
Daj mu ten link www.terapiapowypadku.psychorada.pl

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.