Opinia psychologiczna po wypadku

piątek, 3 maja 2019

:: Pomoc psychoterapeutyczna po wypadku komunikacyjnym >

:: Opinia psychologiczna po wypadku (samochodowym, motocyklowym, rowerowym, i innym komunikacyjnym) >

 

Jakiś czas temu zdarzył Ci się wypadek po którym do tej pory nie udało Ci się w pełni dojść do siebie? Nadal czujesz się psychicznie źle, albo masz stwierdzoną depresję, myślisz, że możesz mieć zespół stresu pourazowego lub inną przypadłość psychologiczną? Ubiegasz się o odszkodowanie i potrzebujesz opinii psychologa?

Każdy kto uczestniczył w wypadku komunikacyjnym i doznał uszczerbku na zdrowiu psychicznym ma prawo ubiegać się o odszkodowanie. Aby je uzyskać potrzebne jest wykonanie badania psychologicznego oraz wystawienie opinii przez psychologa. Badanie podstawowe zawiera obszerny wywiad, obserwację, badania testami diagnostycznymi w kierunku PSTD, reakcji na stres, depresji, stanów lękowych, ocenę funkcjonowania po wypadku w obszarze społecznym, prywatnym i zawodowym.

Cena pełnej diagnostyki na potrzeby ubezpieczenia uzależniona jest od ilości wykorzystanych metod badawczych. Standardowo jest to koszt 250 zł. Firma ubezpieczeniowa przy pozytywnym rozpatrzeniu sprawy zwraca pieniądze za wystawioną opinię.

Zdaję sobie sprawę, jak trudno może być wrócić do traumatycznego wydarzenia z przeszłości oraz jak trudno jest rozmawiać wprost o takich sprawach z kimś, kto przeżył trudny wypadek.  Jeśłi problem dotyczy Ciebie od razu zainteresuj się możliwością uzyskania odszkodowania.

Jeśli znasz osobę, która poniosła szkodę w wyniku wypadku i nie chcesz jej ranić rozmawiając o tym, wystarczy, jak podeślesz link do tej strony >

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.