Podsumowanie minionego roku

sobota, 29 stycznia 2022

:: Konsultacje i terapie z psychologiem online- umów najbliższy termin >

Bilans roku

Każdy z nas, przy końcu roku lub na jego początku, dokonuje bilansu zysków i strat z roku minionego. Chcemy, żeby był dodatni w jak największej liczbie obszarów. Niestety nie zawsze tak jest…
Jednak zauważyłam, że zmieniło się w ostatnim czasie sporo. Zaczynamy coraz bardziej doceniać fakt, że jesteśmy zdrowi, że nie musimy się martwić o drobnostki.
Łatwiej przychodzi nam zobaczyć jak dużo już mamy, z naszej listy do osiągnięcia. Zarówno jeśli chodzi o stan posiadania, jak i relacje czy bliscy ludzie wokoło. Sytuacja na świecie, przyczyniła się w pewnym sensie do tego, żeby łagodniejszym okiem patrzeć na swoje „porażki”, czy to co nam nie wyszło, i jednocześnie cieszyć się z prostych rzeczy, jak na przykład możliwość wyjścia ze znajomymi, czy pójścia do kina, restauracji.
Okazało się, że kiedy zostaliśmy tego pozbawieni odebrano nam również proste radości z życia, które chociażby od czasu do czasu, każdy potrzebuje zrealizować. Cieszmy się z małych rzeczy, wbrew pozorom ich jest najwięcej w naszym życiu i to one budują fundament naszego poczucia jakości życia.
Drobne gesty życzliwości, uśmiech czyjś, lub Twój do kogoś, może zmienić bardzo wiele. Pamiętajmy o tym. Jeśli wydaje Ci się, że nie masz powodów do radości czy brakuje w Twoim życiu pozytywnych sytuacji… Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci odnaleźć radość z życia. A jeśli życie jest dla Ciebie zbyt przytłaczające, żebyś był czy była w stanie znaleźć rozwiązania – pomożemy odnaleźć rozwiązania – będziemy Ci towarzyszyć w Twojej drodze do zmiany! Nie ma znaczenia czego zmiana ma dotyczyć… Ucichły już fajerwerki, głosy z życzeniami… Teraz już każdy został sam ze swoimi przemyśleniami… Jakie są Twoje? Z czym kończysz ubiegły rok? My z nadzieją, że pomożemy jeszcze większej liczbie osób. A TY?

 

Alicja Krawczyk

psycholog >

Pratktyk Terapii Któtkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu

Nasi specjaliści

Aneta Styńska
Aneta Styńska
Psycholog
Psychoterapeuta
Trener żywienia
Diagnostyka
Anna Jabłońska
Anna Jabłońska
Psycholog
Seksuolog
Psycholog dziecięcy
Alicja Krawczyk
Alicja Krawczyk
Psycholog
Doradca zawodowy
Praktyk terapii BSF
Diagnostyka
Hanna Świerczewska
Hanna Świerczewska
Psycholog
Psychotraumatolog
Psychoonkolog
Łukasz Choinkowski
Łukasz Choinkowski
Psychoterapeuta
Barbara Wysocka
Barbara Wysocka
Psycholog
Terapeuta SFBT
Magdalena Kowalska
Magdalena Kowalska
Psycholog

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.