Podziekowanie z okazji 12 Urodzin Psychorady!

czwartek, 13 czerwca 2019

urodziny psychorady

Witaj,


Nazywam się Aneta Styńska, jestem psychologiem, założycielem i właścicielem internetowej poradni psychorada.pl, która dzisiaj - 16 czerwca - obchodzi swoje 12 urodziny. Z tej okazji postanowiłam, że opowiem parę słów o tym, jak to się stało, że stworzyłam to przedsięwzięcie.

Ale, jeśli wolisz od rau przejść do poznania okazji urodzinowych, które dla Ciebie przygotowałam, to wejdź tutaj >

 

Już od dziecka chciałam i lubiłam pomagać innym. Realizowałam to w różny sposób. Szyłam lalki-szmacianki dla wychowanków Domu Dziecka, odwiedzałam ośrodek dla dzieci z zespołem Downa, opiekowałam się dzieckiem z autyzmem. Zawsze tłumaczyłam zawiłości zachowań ludzkich innym i wspierałam tych, którzy wsparcia potrzebowali. Z zapałem młodej dziewczyny i głową pełną ideałów pragnęłam zmieniać świat na lepszy;)

Był też drugi powód, który z obecnej perspektyw, wydaje się również istotny. Była to chęć spędzania jak największej ilości czasu w domu, z rodziną, z dziećmi (których jeszcze nei miałam) i takiego ustawienia sobie pracy zawodowej, by można ją było wykonywać zdalnie.

Psychorada.pl zadebiutowała on-line  w 2007 roku dzięki pomocy przyjaciół, którzy mocno kibicowali temu projektowi. W tym okresie pomoc psychologiczną on-line prowadziły może z 3 czy 4 firmy. Obecnie jest ich dużo, dużo więcej i nikogo już nie dziwią taki eformy pomocy. Powstają nawet ośrodki kształcące specjalistów w tej formie terapii.  Mogę śmialo powiedziec,  że przetarliśmy szlaki tego rodzaju pomocy innym specjalistom i poradniom. Obecnie usługi on-line w zakresie konsultacji prawnych, medycznych, konsultingowych i wielu innych są w Polsce czymś naturalnym, stanowiącym o rozwoju społeczeństwa informatycznego .

Początki jednak były trudne, by pokazać że pomoc online jest równie skuteczna jak gabinetowa, ale dzięki naszym Klientom, którzy niemal od razu zaufali Psychoradzie.pl, mogliśmy się rozwijać i świadczyć usługi na coraz większą skalę. Obecnie naszymi klientami są Polacy mieszkjający na stałe w kraju, ale i w wielu odległych krajach świata Te pierwsze osoby, które zwróciły się do nas po pomoc były dla nas niezwykle ważne. Wykazały dużą odwagę, by wpłacić pieniądze do zupełnie nowego serwisu, w czasach gdy płatności on-line w Polsce dopiero raczkowały. Jestem wdzięczna za zaufanie, jakim nas obdarzyły, opisując własne, niezwykle intymne problemy, nie widząc nas "w realu".


Bardzo Wam za to dziękuję! To Wy, drodzy Klienci dawaliście i dajecie mnie, i mojemu zespołowi, który dziś składa się z wielu specjalistów o wysokich kwalifikacjach zawodowych, siłę i energię do działania i dalszego rozwoju. To dzięki Wam chce mi się codziennei wstawać, sparwdzać korespondencję i odpisywac Wam na emaile czy rozmawiać o doświadczanych przez Was trudnosciach na skype, z nadzieją że mój wkład (jak i zespołu) sprawi, że poczujecie się lepiej, pewniej i będziecie tworzyć nowe, szczęśliwsze życie.

Dziękuje również całemu zespołowi Marcinowi Kwapulińskiemu i Łukaszowi Wędrosze, którzy sa naszymi adminami i z którymi pracujemy niezmiennie od 12 lat, Annie Jankowskiej, która (z przerwami) również jest w zespole od ponad 10 lat i zajmuje się sprawami administracyjnymi, psychologom i terapeutom Annie Jabłońskiej, Monice Stachurze-Wdowczak, Hannie Świerczewskiej, Alicji Krawczyk i Emilii Gabarze oraz tym wszystkim psychologom, którzy wcześniej również byli z nami. Dziękuję mojemu mężowi, Sebastianowi, który od samego początku zajmuje sie sparwami prawno-księgowymi, bez niego nie poradziłabym sobie z zawiłościami formalnymi.


Z miłością
Aneta Styńska
psycholog

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.