Pomoc online jest skuteczna

czwartek, 30 sierpnia 2018

Być może to Cię zaskoczy, ale praktyki terapii online czy też terapii dystansowej nie są nowe. W rzeczywistości usługi online dotyczące poprawy zdrowia psychicznego istnieją od 1986 roku, a poradnictwo telefoniczne znane jest już od lat pięćdziesiątych (USA).

W krajach rozwiniętych istnieją dziesiątki lat badań nad poradnictwem telefonicznym i usługami pomocy psychologicznej online, które wykazały, że tak realizowane usługi doradcze, przynoszą realne korzyści dla klienta. Możesz o tym przeczytac tutaj >
Co więcej klienci często wolą je bardziej do tradycyjnych sesji gabinetowych.

W dzisiejszych czasach, niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieście, czy poza krajem, konsulatcje online pozwolą Ci zaoszczędzić sporo czasu, który zająłby Ci dojazd czy stanie w korkach.


To wygodne.


Możesz połączyć  się z doradcą lub trenerem z pracy, domu, samochodu lub z dowolnego meijsca w którym masz cichą przestrzeń i dobre połączenie internetowe lub sygnał komórkowy.

 
To sprawdzone i skuteczne.


Zapomnij o tygodniach oczekiwania na wizytę, jak to ma miejsce w publicznej służbie zdrowia. Zarezerwuj konsulatcję online, a umówisz e-wizytę od razu - często w ciągu 2-3 kolejnych dni.


Psychorada.pl to zaufana marka.

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.