Pomoc osobom uzależnionym

czwartek, 25 października 2018

terapia uzależnień skypeSpotkania z terapeutą uzależnień  adresowane są do osób, które już doświadczają różnego rodzaju negatywnych konsekwencji uzależnienia, od hazardu, pornografii, Internetu, zakupów, jedzenia czy innych czynności, bądź w przeszłości konsekwencji takich doświadczyły.
A w szczególności:

  •  które dążą do poprawy sytuacji życiowej swojej  i wszystkich członków swojej rodziny;

    • które dążą  do wzrostu poziomu satysfakcji z życia codziennego poprzez rozwój, różnego  rodzaju, kompetencji;
    • osoby współuzależnione;
    • dzieci i członków rodziny osoby uzależnionej.

Konsulatcje prowadzi psycholog, terapeuta Hanna Świerczewska, która od kilku lat  prowadzi terapię psychologiczną, grupy wsparcia, zajęcia psychoedukacyjne i terapię uzależnień, współuzależnień i DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików). Dodatkowo zajmuje się pracą z osobami zarówno dorosłymi, jak i dziećmi w szczególności w zakresie poprawy ich funkcjonowania poznawczo-emocjonalnego, w sytuacji doświadczenia sytuacji stresowej, kryzysowej lub traumatycznej oraz różnych trudności życiowych, zaburzeń nastroju (smutek, przygnębienie), lęku, niepokoju, silnego stresu, trudności w związku z chorobą somatyczną czy w relacjach z innymi osobami.Jako psychoonkolog pracuje również z osobami zmagającymi się z chorobą nowotworową – od momentu postawienia diagnozy przez wszystkie etapy leczenia. Wspiera także bliskich i opiekunów osób chorujących oraz osoby w żałobie po stracie bliskich.

Zapraszamy >

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.