Porównuję się do jego eks

sobota, 12 lutego 2011

::  Weź udział w walentynkowej wojnie na buziaki - Dziewczyny kontra chłopaki  >>

 

Problem:

Mój mężczyzna miał już wiele kobiet przede mną. Trudno mi się z tym pogodzić. Nie wiem jak go zaskoczyć, bo pewnie wszystkiego już próbował, do tego boję się, że ma tak duże porównanie, że nie wypadam w łóżku najlepiej. Jak sobie z tym poradzić?.”

 

Odpowiedź seksuologa:

Na pytanie odpowiada seksuolog, Anna Zawadzka

 
Na szczęście w populacji ludzkiej występuje ogromna różnorodność. Ludzie różnią wyglądem, temperamentem, cechami charakteru. To sprawia, że każdy z nas jest inny i każdy coś innego wnosi do społeczeństwa, w którym żyje, do rodziny, którą tworzy i wreszcie do związku partnerskiego, który buduje. Ta różnorodność sprawia także, iż każde doznanie seksualne, nawet, jeśli z technicznego punktu widzenia podobne, w rzeczywistości różni się w zależności od partnera.

Ciepłota Pani ciała, jego odcień, powierzchnia, budowa, zapewne różni się od ciał innych kobiet dostarczając zupełnie nową gamę doznań podczas kontaktu fizycznego.

Ale przecież nie o ciało tylko chodzi, także o sposób przyjmowania doznań seksualnych, sposób dawania przyjemności partnerowi. Zdaje się, że najlepiej „wypada się” będąc sobą.

Naturalność, spontaniczność i indywidualność sprawiają, że seks nabiera nowych walorów, staje się wyjątkowy i nieporównywalny z wcześniejszymi doświadczeniami, dlatego że każdy człowiek będąc sobą jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Proszę pamiętać także, iż partner również może odczuwać obawy przed kontaktem fizycznym z Panią. Mogą one dotyczyć Pani wymagań wobec niego, w związku z jego bogatym doświadczeniem i nabytymi umiejętnościami. 

 

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.