Przed Tobą egzamin?

poniedziałek, 2 maja 2011

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, a mieszkasz w Warszawie to zapraszam Cię na stacjonarne zajęcia dotyczące technik relaksacyjnych, redukcji stresu, nauki autoprezentacji i wywierania wpływu, których znajomość i stosowanie znacząco ułatwiają zdawanie egzaminów.                                 Zamów konsultację >>

 

Kto skorzysta podczas zajęć?

Jeśli jesteś w sytuacji, gdzie zawiodły inne środki pomocy i czujesz, że stres i brak wiary w sienie może zniszczyć Twoje plany na przyszłość, albo chcesz po prostu doradzić się kogoś, kto ma odpowiednie doświadczanie w tym temacie, to konsulatcje ze mną będą dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. 

 

Jak wyglądają zajęcia?

Po zaksięgowaniu opłaty, otrzymasz e-mail w którym poproszę Cię o odpowiedź na kilka istotnych pytań oraz napisanie z czym masz największy problem. To co napiszesz będzie podstawą do przygotowania dla Ciebie zindywidualizowanych zajęć, które odbędą się stacjonarnie. Im więcej dowiem się od Ciebie już na samym początku o tym, co jest dla Ciebie najtrudniejsze, mogę już na pierwszą konsulatcję z Tobą przygotować się do spotkania, pod kątem indywidualizowania zajęć, by nie tracić na to czasu podczas zajęć stacjonarnych.
 
Następnie wspólnie ustalimy termin konsultacji.
 
I spotkamy się twarzą w twarz, aby pomóc Ci w rozwiązaniu trudności.
 
 

Co zyskam?

Wiedzę z konkretnymi technikami autoprezentacyjnymi, antystresowymi i wywierania wpływu, których Cię nauczę, łagodnie, efektywnie, cierpliwie, z humorem i dużą dawką zrozumienia. Zapewniam Ci swobodną i naturalną atmosferę podczas zajęć.
 
Przy mojej pomocy pozbędziesz się lęku, wzrośnie Twoja pewność siebie, otwarzysz się na innych, a w konsekwencji wzrośnie Twoja motywacja do pozytywnego myślenia o egzaminach. Zdawanie egzaminów przestanie być dla Ciebie stresujące.
 

A co jeśli będę potrzebować więcej niż 1 konsultację?

Może się zdarzyć, że dojdziesz do wniosku, że jedna konsulatcja to dla Ciebie za mało i poczujesz, że potrzebujesz ich więcej. W takiej sytuacji  możesz dokupić dodatkowe zajęcia w cenie już po 50 zł/godz.
 
Możesz zdecydować się na zajęcia w innym terminie lub jeśli czas na to pozwoli na kontynuacje zajęć tego samego dnia.
 

Dlaczego tak tanio?

Po wyprowadzce ze starego gabinetu na czas ciąży i urlopu wychowawczego, nie zdążyłam przygotować "wizualnie" nowego gabinetu (do pracy zawodowej wróciłam niecały miesiąc temu). Zajęcia odbywają się więc w surowym, niezagospodarowanym jeszcze pomieszczeniu.
Jeśli Ci to nie przeszkadza, ponieważ zamiast na "gadżetach" chcesz skoncentrować się wyłącznie na pracy nad sobą, to bardzo skorzystasz podczas zajęć.                                 Zamów konsultację >>

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Możesz również skorzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu wsparcia. Numer dla dorosłych tel. 116 123 (14:00-22:00), dla młodzieży tel. 116 111 (12:00-02:00). Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.